Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Nowe oblicze serii Super$eller już 15 września!

122 postów w tym temacie

Nom, ale ktoś gdzieś pisał, że mu się cięło na otwartych terenach, a z tego co pamiętam sprzęt na jakim grał był całkiem dobry jak na tą grę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:01, mikim napisał:

Fajnie by było gdyby dali Tomb Raider: Legenda w poprawionej wersji ;).

O taaak, i jeszzce Preya :). Ale czy aby nie za szybko? :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:08, mikim napisał:

Nom, ale ktoś gdzieś pisał, że mu się cięło na otwartych terenach, a z tego co pamiętam sprzęt
na jakim grał był całkiem dobry jak na tą grę ;/.


Wspomne też o genialnej polonizacji BT gdzie głowny bochater( Borys Szyc) kłocił sie przez całą gre z narratorem(P Fronczewski) przy tej grze można sie nieżle pośmiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:17, Todryk napisał:

Owszem tylko, że w extra klasyce za 50zł kupię za tę samą cenę praktycznie 3 gry (w końcu przez
długi okres czasu była promocja w której kupowałes 3 gry a płaciłeś za dwie, czyli nawet 10zł
zostawało).

Wiesz, za 50zł można kupić dwie gry z serii KK (była też promocja "kup 4, zapłać za 3").
Nieuczciwe jest porównywanie $$ (50zł) do XKN (20zł). Powinieneś porównywać towary zbliżone cenowo: KK/Rewolucję z XKN lub $$ z Platyną/Fajną Ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:09, ddd-d2 napisał:

Nieuczciwe jest porównywanie $$ (50zł) do XKN (20zł). Powinieneś porównywać towary zbliżone
cenowo: KK/Rewolucję z XKN lub $$ z Platyną/Fajną Ceną.


A to niby czemu? Co ja seriami gry kupuje? Porówunje cały dostępny asortyment.

Poza tym gdzie jest godny odpowiednik NEK i jej promocji/koknursów? Bo KK i Rewolucja wypada baaardzo blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:18, Todryk napisał:

> Nieuczciwe jest porównywanie $$ (50zł) do XKN (20zł). Powinieneś porównywać towary zbliżone

> cenowo: KK/Rewolucję z XKN lub $$ z Platyną/Fajną Ceną.

A to niby czemu? Co ja seriami gry kupuje? Porówunje cały dostępny asortyment.

Nieprawda. Wyraźnie piszesz na co można wydać 50zł (1 grę z $$ lub 3 z XKN). Chyba, że chodzi ci o konkretne tytuły.

Dnia 30.08.2006 o 13:18, Todryk napisał:

Poza tym gdzie jest godny odpowiednik NEK i jej promocji/koknursów? Bo KK i Rewolucja wypada
baaardzo blado.

Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciahc

Dnia 30.08.2006 o 13:18, Todryk napisał:

A to niby czemu? Co ja seriami gry kupuje? Porówunje cały dostępny asortyment.

Poza tym gdzie jest godny odpowiednik NEK i jej promocji/koknursów? Bo KK i Rewolucja wypada
baaardzo blado.


Dla NXK odpowiedzią jest KK lub można w drugą stronę porównywać że właśnie zmiana pudełek i odświerzenia serii przez CDP było szybką odpowiedzią na KK. Konkursy związane z KK były. Promocje przy zakupach też. Teraz w KK jest przestój ale związane to jest raczej z wewnętrzną reorganizacją firmy (takie moje przypuszczenia).

Porównywanie całego asortymentu jest trochę śmieszne a z twojej strony jednostronne. Za $$ kupisz 3NXK a dokładnie 2,5. A za 1Platynę kupisz 2KK. Widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

To że Cenega odkurza $$ i zmienia Design jest dobrym posunięciem, można pomyśleć że to właśnie odpowiedź na Platynową która odo dawna jest ładniej wydawana.

Obstawiam że w $$ będzie trochę fajnych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dla NXK odpowiedzią jest KK lub można w drugą stronę porównywać że właśnie zmiana pudełek i odświerzenia >serii przez CDP było szybką odpowiedzią na KK. Konkursy związane z KK były.

Jakie, możesz przybliżyć? Porównywalne z tymi od NEK/ EKN? Bo same tytuły zawarte w seriach moim zdaniem diametralnie się różnią poziomem, ale cóż kwestia gustu...

Dnia 30.08.2006 o 14:16, natanadler napisał:

To że Cenega odkurza $$ i zmienia Design jest dobrym posunięciem, można pomyśleć że to właśnie
odpowiedź na Platynową która odo dawna jest ładniej wydawana.


Ale platynowa jest już nieaktualna bo wiekszość jej tytułów można już kupić w NEK. Jesli już to CDP powienien dać odpowiedź na SS

Dnia 30.08.2006 o 14:16, natanadler napisał:


Obstawiam że w $$ będzie trochę fajnych tytułów.


Mam nadzieje, bo w sowjej całej karierze gracza kupiłem słownie jedną grę wydaną przez cenegę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:44, Todryk napisał:

Jakie, możesz przybliżyć? Porównywalne z tymi od NEK/ EKN? Bo same tytuły zawarte w seriach
moim zdaniem diametralnie się różnią poziomem, ale cóż kwestia gustu...


Nie można mówić o takiej pompie jaka jest w CDP tam to skromnie tak dla 3 graczy po 3 gry. Co do promocji tobyła weź 5 zapłac z 3 w Empiku, a w Media były po 19,90 za sztukę. Mam nadzieję że wystartuje wreszcie KG który jest jedną wielką promocją.

>> Ale platynowa jest już nieaktualna bo wiekszość jej tytułów można już kupić w NEK. Jesli już
>>to CDP powienien dać odpowiedź na SS.

Ale pewnie CDP ją odkopie lub jeśli nie to jej miejsce zajmie cś nowego.

>>>Mam nadzieje, bo w sowjej całej karierze gracza kupiłem słownie jedną grę wydaną przez cenegę...

Jakoś wierzyć mi się nie chce że nie znajdujesz u Cenegi tytułów które cie interesują?? Jeden?? A jak dużo i jak cęsto gry kupujesz?? Ja mam po równo gier z Cenegii i z CDP bo i jeden i drugi wydawca ma w swojej ofercie trochę tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:55, natanadler napisał:

Jakoś wierzyć mi się nie chce że nie znajdujesz u Cenegi tytułów które cie interesują?? Jeden??
A jak dużo i jak cęsto gry kupujesz?? Ja mam po równo gier z Cenegii i z CDP bo i jeden i drugi
wydawca ma w swojej ofercie trochę tytułów.


Tak się składa, że jestem studentem i nie mam stałego źródła utrzymania, a rodzicie raczej nie dają mi na gry. Co sam zarobie to tyle mogę wydac. Stąd też moje chłodne kalkulacje ;) Gdybym miał wyliczać średnią to pewnie było by to 1 gra na miesiąc (nie licząc od czasu do czasu czegoś z czasopisma). Owszem w zbiorze Cenegi odnajduje dużo interesujących tytułow, ale większość z nich utrzymuje się stale w wysokiej cenie, toteż wolę sobie kupić kilka gier tańszych u konkurencji np. teraz Neverwinter+HommIV+Soldiers+pendrive/4 gra+konkrus w którym mam bardzo duże szanse coś uszczknąć niż jeden tytuł z Cenegi. Na dłużej starczy. Poza tym jeśli coś już pojawia się w KK to zwykle ustępuje EKN, a że zasoby mam bardzo ograniczone wypada zwykle na jakąś pozycje z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:13, Todryk napisał:

> Jakoś wierzyć mi się nie chce że nie znajdujesz u Cenegi tytułów które cie interesują??
Jeden??
> A jak dużo i jak cęsto gry kupujesz?? Ja mam po równo gier z Cenegii i z CDP bo i jeden
i drugi
> wydawca ma w swojej ofercie trochę tytułów.

ciach

Rozumiem cię bardzo dobrze. Ale KK nie jest słaba i waśnie uważam że często bije na głowę NXK, w której ostatnio nie ma nic nowego pod względem dostępności (no prócz Matrixa któego tylko na allegro można było kupić). Pułapy cenowe Cenegi nie są straszie wyśrubowane bo KK=NXK, $$=Platna, Premiery=premiery.
A jeśli mówimy o takich promocjach jak pisszesz za 60 zeta masz 3gry + PD/lub 4 grę. Ale w KK za 75 miałeś 5 gier.
Ale nie zbaczając z tematu. Do $$ przeważnie trafiiają tytuły które miały premierę ok roku półtora temu. Więc trzeba by było poszukać co wtedy miało premierę aby zbaczyć co może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny rzut gier - Blitzkrieg 2 i Imperial Glory, a do tego.... przy zakupie 2 gier z SS odtwarzacz mp3 256 MB :)
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28122

No wydaje mi się, że Cenega przebiła tu CDP.
Jeśli zakup traktujemy całościowo, czyli płacimy celowo za gry żeby dostać cenny gadżet (a nie ot tak przypadkiem gratis :]), to oczywiście znacznie bardziej opłaca się wydać 100zł, by dostać mp-trójkę, która może także służyć jako pendrive''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:06, Backside napisał:

No i kolejny rzut gier - Blitzkrieg 2 i Imperial Glory, a do tego.... przy zakupie 2 gier z
SS odtwarzacz mp3 256 MB :)
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28122

No wydaje mi się, że Cenega przebiła tu CDP.
Jeśli zakup traktujemy całościowo, czyli płacimy celowo za gry żeby dostać cenny gadżet (a
nie ot tak przypadkiem gratis :]), to oczywiście znacznie bardziej opłaca się wydać 100zł,
by dostać mp-trójkę, która może także służyć jako pendrive''a.


Niom zgodzę się w 100% tach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:06, Backside napisał:

No i kolejny rzut gier - Blitzkrieg 2 i Imperial Glory, a do tego.... przy zakupie 2 gier z
SS odtwarzacz mp3 256 MB :)
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28122

No wydaje mi się, że Cenega przebiła tu CDP.
Jeśli zakup traktujemy całościowo, czyli płacimy celowo za gry żeby dostać cenny gadżet (a
nie ot tak przypadkiem gratis :]), to oczywiście znacznie bardziej opłaca się wydać 100zł,
by dostać mp-trójkę, która może także służyć jako pendrive''a.


uuu no to chyba zrezygnowalem z klasyki..sam juz nie wiem.. mialem na 100% kupywac splinter cella :/ale tez kupie napewno rct 2 i heroes 4:/sam niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 11:07, Darkstar181 napisał:

E, bez jaj! Znaczy się, kupie sobie takiego Blitzkriega 2 oraz Sacreda z dodatkiem obie za
49zł i jeszcze dostane odtwarzacz mp3 !?

Cenega chyba przebiła CDP :)


tak dostaniesz, oczywiście trzeba będzie polować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 11:08, natanadler napisał:

tak dostaniesz, oczywiście trzeba będzie polować

Trzeba będzie udać się do Empiku,i gryźć każdego potencjalnego konkurenta do mp3 :)
OD kiedy obowiązuje promocja? Już się rozpoczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować