Zaloguj się, aby obserwować  
MoHanes

Kozacy - Europejskie Boje

38 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2006 o 19:01, Damikov napisał:

No tak to jest zajefajna gierka, ale mam taki problomos:
kiedy włączam grę odczekuję jakieś 10 sekund i pojawia się taki komunikat:
Wystąpił błąd z aplikacją dmcr.exe przepraszamy za kłopoty
POMOCY co mam zrobić żeby to się włączyło??


Też to miałem i miałem system Me, po przeinstalowaniu na inny zadziałała i się bardzo cieszę:P Pewnie masz system Me a jak nie to może coś z directem nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 21:58, Skorpionex napisał:

> No tak to jest zajefajna gierka, ale mam taki problomos:
> kiedy włączam grę odczekuję jakieś 10 sekund i pojawia się taki komunikat:
> Wystąpił błąd z aplikacją dmcr.exe przepraszamy za kłopoty
> POMOCY co mam zrobić żeby to się włączyło??

Też to miałem i miałem system Me, po przeinstalowaniu na inny zadziałała i się bardzo cieszę:P
Pewnie masz system Me a jak nie to może coś z directem nie tak.


Ja mam system XP i jest tak samo. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 14:36, K666 napisał:

> > No tak to jest zajefajna gierka, ale mam taki problomos:
> > kiedy włączam grę odczekuję jakieś 10 sekund i pojawia się taki komunikat:
> > Wystąpił błąd z aplikacją dmcr.exe przepraszamy za kłopoty
> > POMOCY co mam zrobić żeby to się włączyło??
>
> Też to miałem i miałem system Me, po przeinstalowaniu na inny zadziałała i się bardzo
cieszę:P
> Pewnie masz system Me a jak nie to może coś z directem nie tak.

Ja mam system XP i jest tak samo. Co robić


Hmmmm, jeśli to nie system (a mi jego zmiana pomogła) to pewnie problem z kartą graficzną. Kozacy z tego co wiem nie akceptują zbytnio najnowszych sterowników do kart graficznych GeForce. Zwykle pomaga instalacja starszych sterowników ale według mnie jest ona nieopłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 14:36, K666 napisał:

> > No tak to jest zajefajna gierka, ale mam taki problomos:
> > kiedy włączam grę odczekuję jakieś 10 sekund i pojawia się taki komunikat:
> > Wystąpił błąd z aplikacją dmcr.exe przepraszamy za kłopoty
> > POMOCY co mam zrobić żeby to się włączyło??
>
> Też to miałem i miałem system Me, po przeinstalowaniu na inny zadziałała i się bardzo
cieszę:P
> Pewnie masz system Me a jak nie to może coś z directem nie tak.

Ja mam system XP i jest tak samo. Co robić ?


Mam dla Ciebie wybawienie - jako przedstawiciel jedynej strony o Kozakach w Polsce muszę Ci właśnie tą stronę
polecić, masz tam między innymi pomoc techniczną związaną z Twoim problemem, a wszystko znajdziesz pod
poniższym adresem:

http://www.cossacks.sztab.com/infopage.php?id=84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:56, stonus napisał:

mozecie mi podac czynny serwer kozakow europejskie boje

?? Automatycznie chyba jest ustawiony, gra wielosobowa====> internet====> dalej chyba wybór "starcie" czy "bitwa historyczna" i wchodiz ci na serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z kozakami. Nie moge utworzyć żadnej gry lub dołaczyć do niej przez internet. Przez inne połaączenia kozacy działają normalnie. Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o pomoc? Chciałbym zagrać w Kozaków: Europejskie Boje przez neta ale co nie próbuję dołączyć do jakiejś gry to isze, że nie można dołączyć do gry. WHY??? gry są otwarte, a ja mam wersję 1.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o dziwny przypadek np. ty masz europejskie boje a ktoś tam do której gry chciałeś się dołączyć ma powrót na wojnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kozacy to zdecydowanie jeden z najlepszych RTS''ów ever. Spędziłem w cholerę godzin grając w tą grę, w singlu i całą masę w multi. Swego czasu nieźle się siekało noobków po necie ;] Ogromna szkoda, że gra nie działa na nieco nowszych konfiguracjach sprzętowych. Gra się instaluje, ale za nic się nie odpali. A szkoda, bo chętnie bym zagrał jak za starych czasów :( W końcu to była tak dobra gra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyłączam do prośby o pomoc andreva, bo mi głupi błąd powrót do dzieciństwa blokuje :(

___
Edit : Nieważne. Rozgryzłem i idę kozaczyć ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 12:07, Falcon napisał:

Ja się przyłączam do prośby o pomoc andreva, bo mi głupi błąd powrót do dzieciństwa blokuje
:(

___
Edit : Nieważne. Rozgryzłem i idę kozaczyć ^^.


A ja ostatnio znalazłem rozwiązanie z moim problemem na XP i pograłem sobie :D Gierka roxxi jak za dawnych czasów ... może ktoś chętny na partyjkę w multi? :P Tylko chyba jakiegoś patcha wartoby zainstalować, bo mam wersję 1.15 (chyba premierowa xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tu widzę ,jakieś posty ,że ta gra jest badziewna to się załamuję.Tej grze nic nie dorasta ( no może oprócz Red Alert 2 i Settlersów II ) napewno nie Age of... Przecież ta gra jest piękna.Husaria,kozacy,dragoni.Dym z luf ,armatki ,wielolufowa,misje.Łucznicy ,wszyscy ładnie poustawiani.Lecz II by takich pochwał ode mnie nie zabrała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema,
w kampanii "wojna o niepodległość" w pierwszej misji mam buga - po obronie przed tatarami, przychodzi wojewoda, zabiera mych ludzi, i po kilku sekundach pojawia się komunikat, że barka zabrała kozaków na drugą stronę rzeki i game over... Próbowałem reinstalować, włączać na różnych systemach, ale zawsze to samo.. Instalowałem także z różnych nośników (tj kiedyś w CD-Action dali, a i mam własny egzemplarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie dla problemu gdy włączasz kozaków i wyskakuje ci dmcr.exe to wtedy trzeba zrobić tak:

Wchodzisz do folderu gdzie zainstalowałeś kozaków
I tam jest folder o nazwie Video i trzeba zmienić jego nazwę na Video1
To jest rozwiązanie na Windows XP Service Pack 2 nie wiem czy na inne też tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować