Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

PES 6 vs. FIFA 06

148 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2006 o 19:29, maksio88 napisał:

Zdecydowanie PES za tą nieszablonowość a nie jak w fifie prawie kazde gole takie same.

YYY Czemu porównujecie fife o6 do pesa 6 Powinniscie fife 07 do pesa 6 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:17, cybekziom napisał:

Ok.Niech wam będzie teraz poruwnujmy PES 6 z Fifa 07.Chodz mało ludzi bierze udziału w tym
temacie to prosze piszcie


Trudno dokładnie powiedzieć co będzie lepsze, lecz myślę, że PES będzie deczko lepszy pod względem grywalności, ustawiania taktyk czyli w tym co najlepsze gry z rodzaju piłka nożna powinny mieć. Fifa jak zwykle będzie miała zawalistą grafę, aktualne składy, więc też ma kilka plusów, które powinny być zawarte grach tego typu. Jednak PES będzie górą. Dobrze by było jakby jedna z firm połączyła te cechy w jedną całość, wtedy byłby full wypas gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:49, Ranger-NK napisał:

PES zdecydowanie. Nie musze tutaj przytaczac duzo, EA skupia sie na grafice, Konami na grywalnosci,
tak wiec PES > EA


Grafice się skupia EA? MOże w pierwszych częściach FIFA''y teraz to jest w kółko to samo :/
PES 6 na 100% będzie o niebo lepszy od FIFA''y 07 (bo tak się powinno porównywać ;)) Tak samo jak PES 5 lepszy od FIFA''y 06 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie powinno dotyczyć PES 6 vs. FIFA 07.
Ciekaw jestem jaka gra będzie lepsza...
Czekam na obie, ale narazie gram w PES 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 12:15, kuko7 napisał:

Porównanie powinno dotyczyć PES 6 vs. FIFA 07.
Ciekaw jestem jaka gra będzie lepsza...
Czekam na obie, ale narazie gram w PES 5!

Tym bardziej będzie ciekawe to, że obydwie gry mają zostać wydane w pełnej polskiej wersji językowej, łącznie z komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem Fife 07 na Hyperze to śmiało mogę powiedzieć że PES6 bedzie zdecydowanie lepsze... powiadam wam nie ma takiej możliwości że kiedykolwiek Fifa zdoła pobić PESA !!! (no może Fifa 20 ;)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 20:41, NyGgA MiLy napisał:


W porównaniu Fifa 06 i Pes 6 wypada lepiej....Fifa!
Składy w PES są mało rozgarnietę i połowa jest nie licencjowana lub nieaktualna.Ja ogólnie
lubie piłkarskie szachy,więc PES odpada.Grafa jest o niebo lepsza w Fifie 06.


Fifa to najwiekszy szajs na świecie,a jeśli chodzi o grafe w fifie to piłkarze wyglądają tam jak stare żule a w pes wyglądają jak prawdziwi.A fifa 07 to gówno.pes5 rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda....Według mnie Fifa 07 jest Lepsza Od PES''a Przyznaje że w Pes''ie jest znakomicie stworzona grafika ale według mnie w Fife 07 po prostu lepiej się gra....Tylko szkoda że w Fifie nie komentuje Mateusz Borek Bo on chociaż coś ciekawrgo powie... A Włodzimierz Szaranowicz i Dariusz Szpakowski " Tragedia " ( po prostu brak mi słów do nich... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować