Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

jarken... powodzenia... MNIE ZARAZ (*&$#(& cos strzeli... mialobyc 14-16 i zgadnijcie
WIELKIE NIC :/

za takie cos to ja dziekuje, jak tego dzis nie dostane to anuluje to zamowienie i sobie w saturnie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:10, RazzedEdge napisał:

jarken... powodzenia... MNIE ZARAZ (*&$#(& cos strzeli... mialobyc 14-16 i zgadnijcie
WIELKIE NIC :/

za takie cos to ja dziekuje, jak tego dzis nie dostane to anuluje to zamowienie i sobie w saturnie
kupie


Dzwoń szybko do centrali - niech się tam połączą z kurierem i wyjaśnią gdzie jest i co robi.
U mnie poskutkowało, częściowo przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytat z "Pomocy" w "Sklep" na gram.pl:

"Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania. Wybierając tę metodę, możesz spodziewać się kuriera już na drugi dzień od wysłania przez nas paczki. Oczywiście warunkiem jest poprawne złożenie i potwierdzenie zamówienia."

To tak dla co poniektórych żeby rozweselić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem oczywiscie kurier nie moze dojechac poniewaz dostal stary adres i tyle powiem, CDP zmiencie firme bo jak dlugo oni beda ja u was nic nie kupie

ZWROT DO NADAWCY!!!! powodzenia, ja nie mam zamiaru sie z tym bawic dalej tracic swoj czas i pieniadze na takie zabawy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueheh ale akcja :D Kurier dziś wpada do mnie z przesyłką i do tego darmową :D Paczka była źle zaadresowana (pojechała gdzieś do Olsztyna :)). Chyba będę musiał i tak zapłacić, bo do Mikołaja jeszcze ponad 2 miechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że na karcie prodduktu jest "Towar chwilowo niedostępny"? Ciekawe, czy CDP szykuje niespodziankę, czy to może zwykły błąd jest... Szczerą mam nadzieję, że to pierwsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:14, SadraX napisał:

Zauważyliście, że na karcie prodduktu jest "Towar chwilowo niedostępny"? Ciekawe, czy CDP szykuje
niespodziankę, czy to może zwykły błąd jest... Szczerą mam nadzieję, że to pierwsze. :)

Nie.Towar się po prostu wyczerpał:) Edycja liczy tylko 460 sztuk.
Jeżeli nie zamówiłeś,to masz pecha,bo edycja nie będzie wznawiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:32, Darkstar181 napisał:

> Zauważyliście, że na karcie prodduktu jest "Towar chwilowo niedostępny"? Ciekawe, czy
CDP szykuje
> niespodziankę, czy to może zwykły błąd jest... Szczerą mam nadzieję, że to pierwsze. :)

Nie.Towar się po prostu wyczerpał:) Edycja liczy tylko 460 sztuk.
Jeżeli nie zamówiłeś,to masz pecha,bo edycja nie będzie wznawiana.


Wiem, ale wtedy pisze "nakład wyczerpany", a pisało "produkt chwilowo niedostępny", ale był to błąd, bo faktycznie po odświeżeniu strony teraz napis zmienił się na "nakład wyczerpany"... No cóż, nie zamówiłem i żałuję... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze szanse, ja sie wpienilem na masterlink i wogole kazalem juz sobie tego nie przywozic... tak dokladnie dzis tez dali tylniej czesci ciala

zadzwonilem pozniej do BOK Gram.pl i poinformowalem miłą Panią o zaistniałej sytuacji (przeciez to nie wina CD, ze takie patałachy biorą się za kurierowanie)

wiec jak ktos chce to jedna sztuka jest do wziecia, jak im paczka wroci ;)


ja kupilem sobie w saturnie (zajelo mi to 1 godzine, az przez tych masterflamaster link stracilem duzo wiecej czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ten, pisze, że paczka dotarła już do sortowni dzisiaj... Mieszkam w Warszawie, sortownia w Warszawie, kurier z i w Warszawie... Może będzie dobrze :)

Byleby mnie jutro nastał jak w domu ktoś będzie ghrr... Bo jak akurat trafi gdy będę w szkole albo rodzice w pracy to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:31, RazzedEdge napisał:

ja kupilem sobie w saturnie (zajelo mi to 1 godzine, az przez tych masterflamaster link stracilem
duzo wiecej czasu)


Masz na myśli sklep Saturn coś a''la Media Markt? Jest to w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:43, Sephirath napisał:

A mi ten, pisze, że paczka dotarła już do sortowni dzisiaj... Mieszkam w Warszawie, sortownia
w Warszawie, kurier z i w Warszawie... Może będzie dobrze :)

Byleby mnie jutro nastał jak w domu ktoś będzie ghrr... Bo jak akurat trafi gdy będę w szkole
albo rodzice w pracy to...


Chłopie, dzwonisz rano (od ósmej już można) do centrali ML i umawiasz się z kurierem na dogodną dla Ciebie godzinę.
I nerwy z głowy.
Z ML tak trzeba bo innaczej, to można czekać do "wydalonej" śmierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:04, Mafoski napisał:

Masz na myśli sklep Saturn coś a''la Media Markt? Jest to w Polsce?


Jest!
W Warszawie, Katowicach i Krakowie.
Czasami mają wybrane gry w bardzo atrakcyjnych cenach.
Pamiętam jak kupiłem tam DoW za 69 zł kilka dni po premierze (30 zł taniej niż cena sugerowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:34, drapichrust7 napisał:

> Masz na myśli sklep Saturn coś a''la Media Markt? Jest to w Polsce?

Jest!
W Warszawie, Katowicach i Krakowie.
Czasami mają wybrane gry w bardzo atrakcyjnych cenach.
Pamiętam jak kupiłem tam DoW za 69 zł kilka dni po premierze (30 zł taniej niż cena sugerowana)

Nieźle. Nie wiem jak w Polsce, ale w Berlinie dają pograć na XBOX3600 np. ;) Fajny sklepik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować