Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacyjny konkurs gram.pl - wyniki

56 postów w tym temacie

Bardzo fajne fotki. Gratulacje dla wszystkich uczestnikow konkursu. Jednak nie wiem czy to tylko mi sie tak wydaje, ale ja wybralbym jakas bardziej wakacyjna (zrobiona np w lesie, nad woda, w gorach). Sam niestety nie mialem okazji walnac fotki takiej jaka chcialem, bo musialbym tachac laptopa na jakis tatrzanski szczyt ;-) wiec nic nie wyslalem. Widze jednak, ze trzeba bylo walnac jakies zdjecie siedzac w domu przed blaszakiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu postanowiłem wziąć udział, ale potem jakoś kurde nie było okazji na realizację mojego chorego pomysłu. Za rok wszystkich zaskoczę, zobaczycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dobra ale gdzie jest MOJE zdjęcie ?? Nie ma go w galerii pozostałych prac ... Bardzo nieładnie ze strony CDP ... Tym bardziej, że nie tylko mi to się przydarzyło.

Kosiarka RULEZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:37, ckamil666 napisał:

zdjęcie z pierwszego miejsca to jakaś totalna pomyłka...


I jeszcze jak napisane: "...za odwagę, pomysł i poczucie humoru..."

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no i fotka która mi się najbardziej podobała: do zdj. Pana Kosiarza:)
niektóre pozostałe zdj. też pomysłowe...

Kubeczek77--->,,Pierwsze zdjęcie beznadziejne... nie wiem co w nim takiego fajnego... :] ,,
no wiesz;p namów jakiegoś faceta na to żeby wlazł w sukienke/spódniczke to będziesz mistrzu:P no i jeszcze powiedz tej osobie ze moze trafic na znana strone internetowa:D próbowałam też namówic na to starszego brata ale się nie zgodzil;p teraz pewnie zaluje bo tak to by się czegos jeszcze domagal xD

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:58, lisek93 napisał:

a no i fotka która mi się najbardziej podobała: do zdj. Pana Kosiarza:)
niektóre pozostałe zdj. też pomysłowe...

Kubeczek77--->,,Pierwsze zdjęcie beznadziejne... nie wiem co w nim takiego fajnego... :]
,,
no wiesz;p namów jakiegoś faceta na to żeby wlazł w sukienke/spódniczke to będziesz mistrzu:P
no i jeszcze powiedz tej osobie ze moze trafic na znana strone internetowa:D próbowałam też
namówic na to starszego brata ale się nie zgodzil;p teraz pewnie zaluje bo tak to by się czegos
jeszcze domagal xD

Pozdrawiam


Bez urazy, ale były lepsze zdjęcia, a że wpakowana w to zdjęcie jest rodzinka to + i za to bravo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować