Zaloguj się, aby obserwować  
kolos12

Wilczy Szanic 1944

135 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 11:43, lurynowicz napisał:

> koleś ta gra kosztuje 10 zeta.........
> Nie 20 zl
To już lepiej dołożyć te 10 zł i pojechać...

A takie cuda do dostanę w kiosku i EMPiKu czy trza się fatygować do sklelu z grami? Bo bym
sobie zobaczył ten bajer-ful produkt.


Wilczą kupę można zobaczyc w ZOO...natomiast tą Wilczą Kupę prawdopodobnie będzie można znaleźc w zwykłym kiosku ruchu, a i w Empikach powinno byc. Ta gra wygląda na prawdę badziewnie...widzice - Mario może i ma nienowoczesną grafikę, ale jego grafa ma styl no i to w końcu klasyk. Natomiast Wolfschanze...widzialem darmowe gry o ladniejszej grafice. Niech mi tu ktoś zacznie gadac "grywalnośc jest ważniejsza" - o tym się nie przekonamy, bo jak pierwszy odruch po uruchomieniu to pójście do WC, a drugi to pewnie ''Uninstall" to kogo grywalnośc w tedy będzie obchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo (zamieszczone chyba w Clicku). Mogę powiedzieć tylko jedno - totalna katastrofa! i "godny" następca "boskiego" Mortyr 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:17, kolos12 napisał:

Ale mnie ta gra zaciekawiła... Mam chyba jakiś Kaszankowy niedosyt... maszęzagraćwkaszankę...
yyyy...


:)


Proponuje odrazu dokupiuc Maluch rajcera,kajko i kokosza i i TT konflikt w kolumbii bedziesz miał dość kaszan po wszeczasy
a wracając do tej niezwykłej gry i sadze ze to kompletny badziew ktory nie dorasta do pięt Medal of Honor a niemowiąc juz o Call of Duty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:22, mike91 napisał:

> Ale mnie ta gra zaciekawiła... Mam chyba jakiś Kaszankowy niedosyt... maszęzagraćwkaszankę...

> yyyy...

>
> :)

Proponuje odrazu dokupiuc Maluch rajcera,kajko i kokosza i i TT konflikt w kolumbii bedziesz
miał dość kaszan po wszeczasy
a wracając do tej niezwykłej gry i sadze ze to kompletny badziew ktory nie dorasta do pięt
Medal of Honor a niemowiąc juz o Call of Duty....


Dzięki! Teraz mam listę gier "must have"

Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:48, kolos12 napisał:

Ja i tak kupię tę grę! Fajnie się zapowiada! I w ogóle fajnie będzie!

Przepraszam za błąd w tytule tematu! Poprawi go ktoś?!?

Zazdroszczę optymizmu:) Ja nie grałem ani w demo, ani nie oglądałem trailera, ale już wiem, że tej gry nie kupię. Nawet gdyby kosztowała złotówkę i zajmowała całą półkę w sklepie, a na ścianach wisiały plakaty reklamujące ten kicz, to i tak bym tego "hitu" nawet patykiem nie ruszył. Dołożyć 10zł i można kupić Sagę Fallout. Ale w końcu jakiś materiał do "Kaszanki" w CDA musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest premiera tego cuda? Już dzisiaj lecę pod kiosk, najwyżej poczekam parę dni:) Eh, naprawdę zazdroszczę wam optymizmu. Wszytskie(może oprócz GROM i Cold War) gry wydawane w tych wszystkich "super, hiper, mega, premiera, 100CD grach"(oczywiście nie mam tu na myśli Extra Gry i Dobrej Gry) prezetują ten sam poziom. Nie będę pisał jaki, bo dostałbym degrada za słownictwo:) I szkoda by mi było nawet miejsca na dysku na ten Wilczy Szaniec. Przecież od początku wydawania tych kioskowych "hitów" większość znalazła się w "Kaszance" i najpewniej tak samo będzie z tym. Widziałem kilka screenów. Rozumiem, że grafika w grze liczy się najmniej, no ale żeby aż tak. Mamy rok 2006, a to wygląda jakby powstawało w erze, kiedy na kartę z aklceleratorem 3D stać było tylko najbogatszych. No, ale może dostanie w CDA 10/10(wtedy mogę powiedzieć, że w ogóle się nie znam na grach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoje poglądy.
To będzie crap - gra jest brzydka a programiści zacofani. Wyjdzie na to, że gra trafi do Kaszanki w CD-A, ponoć i takie gry są potrzebne na świecie.

PS: Oczywiście wiem, że nie liczy się tylko grafika, ale to coś co ponoć jest grą to istny niewypał na miarę Snajpera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 23:23, Markus89 napisał:

Podzielam twoje poglądy.
To będzie crap - gra jest brzydka a programiści zacofani. Wyjdzie na to, że gra trafi do Kaszanki
w CD-A, ponoć i takie gry są potrzebne na świecie.

PS: Oczywiście wiem, że nie liczy się tylko grafika, ale to coś co ponoć jest grą to istny
niewypał na miarę Snajpera

Mała poprwaka to będzie crap na miarę Niny Kroniki Agentki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 08:10, PAPISHON napisał:

> Podzielam twoje poglądy.
> To będzie crap - gra jest brzydka a programiści zacofani. Wyjdzie na to, że gra trafi
do Kaszanki
> w CD-A, ponoć i takie gry są potrzebne na świecie.
>
> PS: Oczywiście wiem, że nie liczy się tylko grafika, ale to coś co ponoć jest grą to istny

> niewypał na miarę Snajpera
Mała poprwaka to będzie crap na miarę Niny Kroniki Agentki ;)

Moim zdaniem Nina była fajna... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 23:23, Markus89 napisał:

Podzielam twoje poglądy.
To będzie crap - gra jest brzydka a programiści zacofani. Wyjdzie na to, że gra trafi do Kaszanki
w CD-A, ponoć i takie gry są potrzebne na świecie.

PS: Oczywiście wiem, że nie liczy się tylko grafika, ale to coś co ponoć jest grą to istny
niewypał na miarę Snajpera

A w tym "czymś" chyba wykorzystano engine Mortyra2(chodzi o WS). Pamiętam jak na sprzęcie, który mógł pociągnąć Thiefa DS na wyższych ustawieniach, Mortyr2 "zamulał" jak niepełnosprawny żółw, z uciętą jedną kończyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierny cytat, metodą ctrl+c, ctrl+v, ze stronki gry:
Jest rok 1944. Traw druga wojna światowa. Gracz wciela się pułkownikiem postać młodego pułkownika (37 lat), szefa sztabu i doskonałego żołnierza, który podczas kampanii afrykańskiej dał liczne dowody męstwa i wyjątkowej odwagi. Obecnie rozumiejąc bezsensowność zbrodni, rozmiar nieszczęść oraz zniszczeń, jakie niesie ze sobą wojna. Nasz bohater uświadamia sobie konieczność usunięcia Hitlera, szybkiego zakończenia wojny oraz likwidacji całego systemu nazistowskiego.
Miejsce akcji jest terytorium okupowanej Polski oraz Niemiec.

Rozumiem, że każdy ma szanse zaistnieć, a ja lubię wspierać rodzimą działalność ... więc pewnie kupię.Nie oczekuję oszałamiającej jakości i super wypasu, no bo nie każdy jest orłem od początku ... Ja i takiej "kaszanki" nie potrafię zrobić. Więc jakości grafiki i wykonania się nie czepiam... tym bardziej że cena jest taka, a nie inna.
Ale żeby takie babole w opisie własnego produktu robić, to już nie rozumiem zupełnie ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 19:45, buras napisał:

Wierny cytat, metodą ctrl+c, ctrl+v, ze stronki gry:
Jest rok 1944. Traw druga wojna światowa. Gracz wciela się pułkownikiem postać młodego pułkownika
(37 lat), szefa sztabu i doskonałego żołnierza, który podczas kampanii afrykańskiej dał liczne
dowody męstwa i wyjątkowej odwagi. Obecnie rozumiejąc bezsensowność zbrodni, rozmiar nieszczęść
oraz zniszczeń, jakie niesie ze sobą wojna. Nasz bohater uświadamia sobie konieczność usunięcia
Hitlera, szybkiego zakończenia wojny oraz likwidacji całego systemu nazistowskiego.
Miejsce akcji jest terytorium okupowanej Polski oraz Niemiec.

Rozumiem, że każdy ma szanse zaistnieć, a ja lubię wspierać rodzimą działalność ... więc pewnie
kupię.Nie oczekuję oszałamiającej jakości i super wypasu, no bo nie każdy jest orłem od początku
... Ja i takiej "kaszanki" nie potrafię zrobić. Więc jakości grafiki i wykonania się nie czepiam...
tym bardziej że cena jest taka, a nie inna.
Ale żeby takie babole w opisie własnego produktu robić, to już nie rozumiem zupełnie ... :/



Szczerze mówiąc to jest to tekst na poziomie może 5~6 klasy podstawówki, albo i gorzej. Nie mam pojęcia jak coś takiego mogło "wejśc" na stronę internetową gry, ale to kiepsko świadczy o autorach.

". Nasz bohater uświadamia sobie konieczność usunięcia szybkiego zakończenia wojny oraz likwidacji całego systemu nazistowskiego."

To mnie najbardzoej rozbawiło - toż to cała przez cała wojnę alianci mieli na celu likwidację nazistów, tymczasem nasz bohater uświadami to sobię po tylu latach...nie wiem, może on w tej Afryce był żołnierzem i walczyl w kampaniach plemienia Suachili. Wojny plemienne i te sprawy, a dopiero w 44 gdy uslyszał o II Wojnie Światowej zorientował się, że trzeba Hitlera i spółkę rozwalic. Tak więc "fabula" to kompletna amatorszczyzna - znając nawet pobieżnie historię tej wojny można napisac coś lepszego. Inna sprawa to blędy w samym tekście - właśnie to zalatuje tu podstawówką - choc nawet tutaj dziecko z podstawówki by mogło sklecic coś z mniejszą ilością błędów.
Wilczy Szaniec 1944 - jeżeli będzie godna recenzji wogóle, to mamy pewnika do Kaszanka Zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna interpretacja tego zdania jest lepsza ... "Nasz bohater uświadamia sobie konieczność usunięcia szybkiego zakończenia wojny oraz likwidacji całego systemu nazistowskiego." - nie chce żeby się wojna szybko zakończyła ?
Pomijając już takie wpadki, mam okropne przeczucie, że kolejny dobry pomysł poszedł sobie ... a szkoda. Pierwszy Mortyr, jak na tamte czasy, był całkiem sobie. Osobiście podobał mi się, choć było tam trochę głupotek... Ta gra, nawet nie powinna koło niego stanąć ... aż dziw bierze, jak się pomyśli, że to podobno ten sam silnik (tak wynika ze stronki producenta). Zwolnili wszystkich utalentowanych ludzi czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym patrzył na poziom gier, oceniając własne umiejętności programistyczne, to nawet Saper byłby hitem, bo nie znam nawet podstaw programowania. Jednak ja patrzę na gry okiem gracza i oczekuję "oszałamiającej jakości i super wypasu". Nie obchodzi mnie czy twórcy danego produktu są z Ameryki, Francji, Polski, Afryki czy Antarktydy, ani czy są nastolatkami, którzy dopadli gamefactora, czy wielkimi programistami pokroju Billa Gatesa, czy Sida Meiera. Ja mam określone oczekiwania dotyczące programu, a jego lista płac obchodzi mnie najmniej. A co do rodzimej działalności. Polacy wielokrotnie pokazali, że umieją tworzyć gry na światowym poziomie, bez budżetu wynoszącego miliony dolarów. Jednak wielu "zapaleńców" potrafi tworzyć takie "dzieła", które tylko pokazują polski rynek interaktywnej rozrywki w złym świetle(np.Nina, Mortyr, czy właśnie ten Wilczy Szaniec). Jeżeli ktoś tworzy gry, żeby pochwalić się, tym, że zna jakiś język programistyczny, to niech takimi "tworami" szczyci się przed znajomymi, a nie wydaje to na całym świecie i robi wstyd Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wilczy szaniec czy ten specnaz chce sie powiedzieć co to #!@#$% jest
. poziom tych gier jest tak kiepski że chce sie podpalić te 20 złoty i popatrzeć jak sie palą...
porownując Wilczy szaniec do dzisiejszych fps sie robi przykro i smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ble ble ble "np.Nina, Mortyr, czy właśnie ten Wilczy Szaniec"

no sory ale Mortyr to byłą dobra gra przeszedłem ją żadnych większych błędów nie miała przyjemnie się grało , Mortyr 2 to jest porażka.. wiec proszę o nie obrzucanie błotem Mortyra.. jakby mi tak nie zasówał na moim sprzęcie to bym sobie dzisiaj w nocy jeszcze pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:14, mike91 napisał:

Patrząc na wilczy szaniec czy ten specnaz chce sie powiedzieć co to #!@#$% jest
. poziom tych gier jest tak kiepski że chce sie podpalić te 20 złoty i popatrzeć jak sie palą...
porownując Wilczy szaniec do dzisiejszych fps sie robi przykro i smutno....

Jak napisałem, jego twórcy powinni się chwalić tym "cudem" rodzicom i znajomym. To przez nich Francuzi i Niemcy wyśmiewają polski rynek gier komputerowych. A Polacy wiele razy pokazali klasę(m.in. Gorky, Earth, CoJ, Chrome, XpandRally), no ale tacy pseudoprogramiści muszą zawsze ten wizerunek zepsuć. Według mnie twórcy takich "dzieł" powinni zająć się hodowlą ziemniaków(chociaż ja bym takiego ziemniaka nie zjadł:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować