• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
ARUSIEK

Wirtualna forsa

Pytanie

Chociarz przeczytałem Informacje o wirtualnej kasie to i tak nie kapuje. Mam już 110 PLN. i np jak ra kosztuje w używkach 10 zł to moge za całom gre zapłacić????albo jakaś nowa gra np kosztuje 50 zł to też moge za niom całom zapłacić????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie. Masz podane ile możesz za daną grę aapłacić np: za platynę 18 Wpln, a w używkach nie można płacić wirtualnie.I nie pisz gópich tematów :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Za używki wPLN-ami płacić nie możesz. Przy zakupie nowej gry natomiast możesz zapłacić część wPLN-ami. Przy każdej cenie napisane jest ile możesz dopłacić wPLN-ami. Czyli np. gra kosztuje 60 zł i można dopłacić 18 wPLN to dla Ciebie koszt będzie wynosił 42 zł + 18 wPLN. Ale nie możesz wPLN-ami zapłacić więcej niż podano przy cenie. Co jakiś czas pojawiają się także gry za złotówkę, ja jeszcze na żadną się nie załapałem, ale z tego co rozumiem to pojawia się wtedy przy tej jednej konkretnej grze możliwość zapłacenia niemal całej kwoty w wPLN (cała kwota poza 1 zł).
Mam nadzieję, że udało mi się nieco rozświetlić kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ok już kapuje i THx za odpowiedź. Aha i co sie bardziej opyla: F.E.A.R i Diablo 2 czy Colin McRae rally 2005 i warcraft 3 z dodatkiem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2005 o 12:38, ARUSIEK napisał:

ok już kapuje i THx za odpowiedź. Aha i co sie bardziej opyla: F.E.A.R i Diablo 2 czy Colin McRae rally 2005 i warcraft
3 z dodatkiem??????


colin jest trudny. jak nie masz kierownicy to nie polecam, nawet jak opanujesz jazde to przyjemnosc pewnie bedzie znikoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2005 o 19:39, penny napisał:

> ok już kapuje i THx za odpowiedź. Aha i co sie bardziej opyla: F.E.A.R i Diablo 2 czy Colin McRae rally 2005 i warcraft

> 3 z dodatkiem??????

colin jest trudny. jak nie masz kierownicy to nie polecam, nawet jak opanujesz jazde to przyjemnosc
pewnie bedzie znikoma.


a co w colinie trudnego, gaz do dechy i tylko w prawo/lewo (nawet ja z moim refleksem szachisty to potrafie :P)

---

chyba ze autor sie pyta co sie bardziej oplaca biorac pod uwage mozlliwosc zaplaty w wPLN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2005 o 20:13, Arkadiusz napisał:

a co w colinie trudnego, gaz do dechy i tylko w prawo/lewo
(nawet ja z moim refleksem szachisty to potrafie :P)

to chyba tylko jak samochod ci sie nie bedzie psul :)

Dnia 06.11.2005 o 20:13, Arkadiusz napisał:

chyba ze autor sie pyta co sie bardziej oplaca biorac pod uwage
mozlliwosc zaplaty w wPLN??

??? czyli wybieramy gre nie na podstawie tego w co lubimy grac, tylko tego co sie bardziej oplaca? to ja sie nie mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2005 o 11:05, ARUSIEK napisał:

Chociarz przeczytałem Informacje o wirtualnej kasie to i tak nie kapuje. Mam już 110 PLN. i
np jak ra kosztuje w używkach 10 zł to moge za całom gre zapłacić????albo jakaś nowa gra np
kosztuje 50 zł to też moge za niom całom zapłacić????????


Gdyby można było zapłacić całą cenę to by sklep zbankrutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować