Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książę Persji powraca na PSP

17 postów w tym temacie

dla mnie liczyla sie tylko pierwsza czesc :) kazda nastepna nie miala juz klimatu :) jezeli sie uda powrocic z tym na psp bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia początek lat dziewięćdziesiątych ta gra nie pozwalała mi się oderwać od monitora. Do dziś wspominam ją jako jedną z najlepszych, w jakie grałem, klimat, i realizm. Druga część też była niezła. Kilkanaście lat później wyszła kontynuacja, która oprócz tytułu nie ma nic wspólnego z oryginałem. Wydali siekankę z cyrkowymi akcjami, bez klimatu, taka sobie napierniczanka dla małolatów. Ktoś wpadł na pomysł, żeby zrobić byle kicz i wydać go pod tytułem Prince of Persia, bo to gwarantuje niezłą kase.... ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Percia był jedną z niewielu gier która potrafiła faktycznie przykuć uwagę ciekawą fabułą i niezłym klimatem. Oprawa graficzna ostatnich tytułów była bardzo ładna, i interesujący system walki przyczynily się do tego iż gra zyskała wielu fanów. Jeśli i taki będzie ten tytuł to szczerze polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że stare gry mogą być fajne i dzisiaj. A ile jest gier które po poprawie wyglądu chętnie trafiłyby w ręce wielu ludzi. Np. Bracia Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Przeszedłem każdego PoP''a na PC (poza badziewną PoP 3D), ale na PSP mnie nie stać, więc mogę mieć tylko cichą nadzieję, że nowy przenośny Książę, będzie po prostu porządną grą i czekać na recenzje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Prince of Persia: Revelations na PSP miała strasznie duzo błendów wiem bo mam ta gre ;] i nie wiem czy jest sens kupowania 2 czesci i grafika nie była załadna a z konsoli PSP da sie duzo wyciagnac i nawet fabularnie grało sie tak o i tak normalnie mozna było ja porownać do Tomb Raider na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi podoba sie moje prince of persia z siemensa c55 to jest grafa i ta fabula odnalezc zony sultana i otrzymac od nich nagrode w postaci hmm a co moga dac ksieciu zony sultana he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować