Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Super-Bikes Riding Challenge

12 postów w tym temacie

Hakken

Niewiele się pojawia na rynku gier o tematyce rajdów motocyklowych. Dlatego też warto się przyjrzeć dokładniej nowo powstającemu tytułowi pochodzącemu z połączonych stajni Milestone i Black Bean Games. Super-Bikes Riding Challenge zapowiada się naprawdę dobrze o czym opowie nam Zaix. Oddajmy zatem głos naszemu autorowi.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź Super-Bikes Riding Challenge" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oszalałeś , ??? nareszcie cos do poczytania , to na tej stronie to juz norma w ogóle ze zamiast coś ciekawego to tu takie głupawe historyjki!! Dali by jakąś promocje bo niemam w co grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w TouristTrophy(polecam jak ktoś ma nadmiar pieniedzy).
Hmmmm...nareszcie jakas nowa gra o bike''ach...Mam nadzieje ze bedzie dobra,tzn.widok zza owiewki,widoczne zmiany na predkościomierzu,obrotomierzu,jak kierowca naciska sprzegło,hamulec itd...w TT to jest(tylko nie widac na tych elektrycznych prodkosciomierzach zmian).Stanie na kole z nogami połozonymi na tylnich nozkach,to byłoby fajnie co nie?Pełny ras bike''ów.Pewnie w GranTurismo HD to wszystko bedzie...
Pozdrawiam gramowiczów,miłego grania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dobra formuła, nawet bardzo dobra...

Grand Prix Legends - uznawana za najlepszą symulację w tej kategorii... Oczywiście, swoje lata ma, działa w trybie software/3DFX/Vertie (ktoś z Was wie chociaż, co to było?), więc jeśli ktośgrę ocenia przez pryzmat oprawy, to niech dalej narzeka, że nie ma dobrej F1 na PC... Phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe w Toca:RD 3 jest troche F1 :P
choc imho TRD zeszla na psy ;>

Jak dla mnie najlepsza scigalka na motocyklach byl road rash ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziwna sprawa, bo mi jeden ze screenow wszedl na tekst :/. Screen ponizej VVV

Dobra, niewazne ;). Obrazek po najechaniu myszka 'wskoczyl na swoje miejsce ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 21:12, Nikt634 napisał:

oszalałeś , ??? nareszcie cos do poczytania , to na tej stronie to juz norma w ogóle ze zamiast
coś ciekawego to tu takie głupawe historyjki!! Dali by jakąś promocje bo niemam w co grać


nie z samych promocji człowiek żyje poczytaj co sie w branży dzieje i w świecie gier a nie byś tylko grał
bo takie myślenie ma dzieciak z 3 klasy ja chce gre gre i pyta sie potem na forach co to Blizzard ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować