Zaloguj się, aby obserwować  
Galeon

WoW - Problem ze starym ;/

15 postów w tym temacie

Niedawno dostałem od qmpla Guest Passa na WoW na 10 dni, aby utworzyć konto potrzebny jest numer karty kredytowej, chciałem zeby stary dal mi ten numer do wklepania, ale... nie był pewny że to bezpieczne, spytal sie o to w banku, gosciowa powiedziala mu ze taki numer wystarcza do dokonania wszelkich platnosci, oczywiscie wiadomo jaka byla reakcja na ten numer - NIE!!!!!!!!! Mowiac lekko... nie da numeru dlatego bo: niektore sosby moga go wykorzystac -.- strona moze byc pelna hakerów -.- nie ufa nikomu -.- uzywalem ABSOLUTNIE WSZYSTKICH argumentów!! Na nic! na kazdy moj text odpowiada glupia wymowka sprzed 20 lat -.-" nie wiem co robic! chcialbym w to pograc, ale jezeli naprawde NIC nie da sie zrobic to nie mam zamiaru byc hamem i oodam qmplowi tego guesta! Pomozcie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 19:50, Delis napisał:

w internecie możesz znaleźć pełno numerów kart kredytowych ;) gdzieś były nawet na forum podane

???? o.O ale o co ci biega?! ja sie tylko chcialem spytac jak starego przekonac ze to jest RZECZYWISCIE bezpieczne! o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 19:56, Blackgoat napisał:

Dokładnie nie wiem, ale można chyba kupować karty prepaidowe. Ale mogłeś to napisać na temacie
o WoW.


taaaak... ale chodzi mi o samo zakladanie konta... tam trzeba podac numer karty... NIE MA innej mozliwosci ;"( wiec jedyny sposob to przekonac :/ a to jest trudne jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 19:50, Delis napisał:

w internecie możesz znaleźć pełno numerów kart kredytowych ;) gdzieś były nawet na forum podane

www.darkcoding.net :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To o czym mówicie to jakieś 2 do 5 lat. Jak nie dla was (w przypadku gdy jesteście niepełnoletni) to dla waszych rodziców. Nie bawiłbym się w ten sposób. Z drugiej strony, dziwne że nie widzę reakcji modów.
Co do samego rozwiązania problemu karty, najlepiej założyć konto w intelligo albo w mbanku. WoW przyjmuje kartę Intelligo (Electron) i E-Kartę (mbank). W obu przypadkach to nie jest karta kredytowa, trzeba najpierw zasilić konto żeby nią płacić. Po założeniu ojciec może wpłacać te 60 zł na konto a ty kartą opłacać miesiąc.
Trzecie rozwiązanie - kupić kartę zdrapkę - nią też można aktywować konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że co? że niby za podanie tych numerów kart? lol... o ile dobrze pamiętam, to któryś z moderatorów grających w WoWa zachęcał do korzystania z tego linku ;] bo to wcale nie jest nielegalne... no, chyba, że ktośchciałby ten numer podać przy rejestracji nomalnego konta, tu już jest gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:51, BiShopKF napisał:

No właśnie - SwenG straszne głupoty napisał... :/

Nie sądzę. Raczej chodziło mi o to:
@Galeon hodzi ci o to ze nie mozesz zdobyc numeru karty kredutowej - to wlasnie jest strona z tymi numerami :):) ) No ale ja znam jeszcze inny sposób "gry za free:D:D:D" ale CICHOSZAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować