Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Szymon Majewski Show vs Kuba Wojewódzki.

12 postów w tym temacie

Jest już temat o Szymon Majewski Show i Kuba Wojewódzki. Często są tam offtopy który jest lepszy.

SMS ( Szymon .. ) według mnie jest lepszy. Jest bardziej rozbudowany. Jest podzielony na pewne etapy, czyli: rozmowa z goścmi, rozmowy w tłoku, końca nie widać, piosenka ( ale to nie zawsze), kiedyś miśś world a teraz superherosi. Samo studio jest bardzo fajnie zrobione. Majewski według mnie jest przezabawny, ma niezły humor, świetnie sie ubiera i w ogóle.

KW ( Kuba ... ) jest troche gorszy. Bardzo luibie ten program i Wojewódzkiego, ale czasami wkurza mnie jaego "chamskość". Dziwie sie że niektórzy nie dali mu jeszcze w "morde" w tym programie. Teraz Kuba Wojewódzki przeszedł na TVn. Moze będzie lepszy a moze nie. Przekonamy sie dzisiaj ( niedziela ).

Chciałbym zeby forumowicze wypowiadali sie w tym temacie i razem osądzili który program jest lepszy.

[ Mam nadzieje ze moderatorzy nie zamkną tego tematu. Jeżeli uznaja zę jest niepotrzeny to trudno :) Pozdrawiam ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Kuby, to jeszcze nie dzisiaj, za tydzień wchodzi pierwszy odcinek ;) Teraz trudno powiedzieć, który lepszy, myślę że jednak po przejściu do TVN Wojewódzki może trochę zmienić program, bo jednak Polsat się od TVN różni...

Ale powiem jak do tej pory było: osobiście wolę Szymona, co prawda widać że nie umie tak wymyślić czegoś na poczekaniu, komuś fajnie dogadać jak Wojewódzki (chociaż czasem się zdarza...), ale za to ma wiele innych hmm... "zalet", np. te jego słynne prowokacje polityczne, albo wyłapywanie śmiesznych i absurdalnych rzeczy w mediach i nie tylko, no i myślę, że kabaret "Rozmowy w Tłoku" bije wszystko na głowę :)
Za to Wojewódzki lepiej wychodzi, jeżeli chodzi o wywiad, bo praktycznie na tym jego program polega (przynajmniej polegał do tej pory).
Ale w ogólnym zestawieniu wygrywa u mnie Szymon, nawet dlatego, że jak dla mnie jest bardziej sympatyczny ;)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:35, Cieniek napisał:

Ale powiem jak do tej pory było: osobiście wolę Szymona, co prawda widać że nie umie tak wymyślić
czegoś na poczekaniu, komuś fajnie dogadać jak Wojewódzki


Nie zgodzę się z tym.
To, że Majewski robi to żadko nie znaczy, że nie umie, ma inny styl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba jest bardziej naturalny - potrafi w mig coś wymyśleć.
Szymon jest spoko, ale niektóre jego dowcipy są żenujące. Tylko Rozmowy w tłoku są dobre

Kuba górą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:39, Vaxinar napisał:

To, że Majewski robi to żadko nie znaczy, że nie umie, ma inny styl. :)

Masz rację... źle się trochę wyraziłem, oni obydwaj są wariaci, tylko każdy na swój własny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię tego typu tematów :/
Bo jak porównać coś, do czego nie da się zastosować żadnych miar? Będziemy oceniać który jest śmieszniejszy, a który prowadzący przystojniejszy?
Sympatyków Szymona zapraszam do wątku o jego programie, a zwolennicy Kuby niech pieją peany w odpowiednim topiku.
Zarzuty oczywiście też tam można przedstawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować