Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows Vista RC1 znów dostępny!

38 postów w tym temacie

Już od paru dni... Dla tych co by chcieli wypróbować wersję 64-bitową a mają limity transferu albo długo będzie się ściągało: nie warto. Z kompatybilnością jest gorzej niż w beta 2, bierzcie 32-bitową wersję :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze trochę spamu. 1 czerwca to nie jest początek 2007 (bo timebomb jest ustawiony na 1.06.2007). Po drugie jakoś nie widzę wymagania oryginalnego Windowsa, żeby Viste ściągnąć. A na marginesie, upgrade wymaga gigantycznych ilości wolnego miejsca (coś koło 30GB, 22GB było za mało...). Lepiej wykosić starą betę i postawić nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co robią ci panowie na zdjęciu? Hmmm zapewne dają ostatnią szansę ludziom idącym w stronę tego portalu za nimi. Jeden pokazuje Linuksa, drugi MacOsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:30, R4v napisał:

I jeszcze trochę spamu. 1 czerwca to nie jest początek 2007 (bo timebomb jest ustawiony na
1.06.2007). Po drugie jakoś nie widzę wymagania oryginalnego Windowsa, żeby Viste ściągnąć.
A na marginesie, upgrade wymaga gigantycznych ilości wolnego miejsca (coś koło 30GB, 22GB było
za mało...). Lepiej wykosić starą betę i postawić nowego.


Mój mały błąd z tym czerwcem :) W pewnym etapie rejestracji jest (a przynajmniej była) weryfikowana oryginalność systemu. Możliwe, że coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:27, R4v napisał:

Już od paru dni... Dla tych co by chcieli wypróbować wersję 64-bitową a mają limity transferu
albo długo będzie się ściągało: nie warto. Z kompatybilnością jest gorzej niż w beta 2, bierzcie
32-bitową wersję :|


Ale opłaca się wogóle to ściągać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:57, Xtremexx napisał:

Ja mam XP pirata to wole dac sobie spokuj :P Poczekam na wydanie Visty i następny piracik :)


Do tego pana poprosimy odpowiednie służby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... sciagne sobie ta Viste, ale nie mogli dac na poczatku miesiaca... przez tak wielkie instalki i pliki juz mi sie limit konczy ;\ 25 GB na wyczerpaniu, a to dopiero 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re Matteos pokazują droge do wyjścia. W końcu prezentacje microsoftu słyną z bluescreenów, tradycyjnych zwisów i innych równie ciekawych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem już jedną betę tego czegoś i po raz kolejny wersji nie finalnej nie ściągnę, szkoda mi łącza na to zapychać, poczekam aż będzie dopracowane, dostępne na półkach sklepowych no i oczywiście jeśli będzie mi to do czegoś potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa sterowników, sa juz w systemie "jakies tam" podstawowe czy trzeba sciagac od producenta sprzetu i czy jeszcze razem dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zainstalowałem, i to już wcześniej ... jak dla zwykłego urzytkownika to xpek z nowym stylem + kilka preinstalowanych dodatkowych programów (o ich przydatności nie bede się wypowiadał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno są WIELKIE problemy ze sterownikami, zwłaszcza tymi od modemu neostardy. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś w Polsce odpalił neostrade na Vista RC1.
Jakby tego było mało na Viscie nie działa baaardzo wiele programów i aplikacji - nie wiem natomiast jak się ma sprawa z grami.

Tak czy inaczej nie chcę sie denerwować i nie instaluję tej windy do momentu wydania wersji sklepowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modem od neo nie tylko ze sterownikami ma problem. Szczególnie Sagem- ja takowego miałem- zepsuty na starcie. Postanowiłem więc kupić coś lepszego. A że mam kilka kompów, kupiłem router US Robotics i jestem zadowolony. Długo się łączy, ale jest bezawaryjny i łatwy w konfiguracji.

Na gry przyjdzie jeszcze czas... ;-P Ja nie zamierzam zmieniać systemu, do momentu kiedy będe musiał (a żadne Halo 2 mnie do tego nie przekona, więc troche to potrwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować