Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - oficjalne oświadczenie!

88 postów w tym temacie

No nie! Event przesunięty. Rozpocznie się dopiero o 14tej naszego czasu. Ale lipa. O tej godzinie to dopiero będą lagi jak gawiedź wybiegnie ze szkół. ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 07:48, wrzosek1987 napisał:

tomek ostry, kup w MM dwupack GW i GWF za 169zł to się bardziej będzie opłacało ;p a później
tak Cię wciągnie że kupisz GWN ;)


Hmm...Tylko jest problem, bo w Egu nie ma MM, a najbliższy jest w Gdańsku, a ja nie za bardzo mogę pojechać, bo mam noge skrecona w kolanie i muszę siedzieć w domu :( (jest jeden plus tego, że do szkoły nie musze chodzić :D ), a rodzicom, nie będzie się chciało jechać, a zresztą jeszcze nie dostałem odszkodowania, za to skręceni :P.
A jakbym miał kupic jedną grę, to którą najepiej?? GW , GW:F czy GW:N??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jeszcze GW:N nie wyszlo wiec nie mozna porownywac ale mowi sie ze jest wiekszy nacisk na PvE niz w poprzednich czesciach... ale jesli mialbym ci doradzic miedzy Prophesies a Factions to wez Prophesies... a najlepiej wez wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatnio w Media Markcie w Rzeszowie i ten prerelease lezal sobie na polce po 19,99. Koles z Media powiedzial mi ze jak go kupie to pelna wersje bede mogl kupic u nich za 89 zeta. Nie gram w GW ale moze jest tu ktos z Rzeszowa komu taka informacja sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 10:37, tomek ostry napisał:

> tomek ostry, kup w MM dwupack GW i GWF za 169zł to się bardziej będzie opłacało ;p a później

> tak Cię wciągnie że kupisz GWN ;)

Hmm...Tylko jest problem, bo w Egu nie ma MM, a najbliższy jest w Gdańsku, a ja nie za bardzo
mogę pojechać, bo mam noge skrecona w kolanie i muszę siedzieć w domu :( (jest jeden plus tego,
że do szkoły nie musze chodzić :D ), a rodzicom, nie będzie się chciało jechać, a zresztą jeszcze
nie dostałem odszkodowania, za to skręceni :P.
A jakbym miał kupic jedną grę, to którą najepiej?? GW , GW:F czy GW:N??


Wszystkie sa dobre, kazda cos nowego i kazda ma swoje plusy i minusy. Ja osobiscie polecam mieszanke wszystkich- przynajmniej sie nie nudzisz ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować