Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testy Nightfall dla osób nowych w świecie Guild Wars

67 postów w tym temacie

Fett

Przed kilkunastoma godzinami zaprezentowaliśmy tłumaczenie oficjalnego oświadczenia ArenaNet i NCsoftu odnośnie zawartości Guild Wars: Nightfall. Dziś przedstawiono konkretne informacje na temat dostępu do Nightfall World Preview Event dla osób nie posiadających żadnej z kampanii.

Przeczytaj cały tekst "Testy Nightfall dla osób nowych w świecie Guild Wars" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak mogę wysłać ten klucz mojemu kumplowi który nie ma GW, on ściągnie klienta doda ten klucz i może grać podczas eventu, czy dobrze zrozumiałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:09, Patryk R napisał:

Czyli tak mogę wysłać ten klucz mojemu kumplowi który nie ma GW, on ściągnie klienta doda ten
klucz i może grać podczas eventu, czy dobrze zrozumiałem ?


Zgadza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:10, SimekPL napisał:

So boring...

Lepiej niech sie szanowne CDP wypowie jakie są postępy w tłumaczeniu (o ile w ogóle jakieś
są).


Słyszałem, że są postępy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:22, Budyn napisał:

Właśnie ściągam tą "wersję próbną" i zobaczę czy fajne :D Tyle że ściaga się to tyle, że noc
mnie zastanie.


Do piątku rana dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny zapytam co z Bonus Pack? Czy CDP ma juz jakies oficjalne informacje dotyczace tego produktu? Czy to prawda ze nie zamierza go wydac? Czy to prawda ze bedzie go mozna w MM kupic? Czy to prawda ze to Kaczynscy ukradli Ksiezyc?


Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:14, kidofthekorn napisał:

> So boring...
>
> Lepiej niech sie szanowne CDP wypowie jakie są postępy w tłumaczeniu (o ile w ogóle jakieś

> są).

Słyszałem, że są postępy...


Ciekawe od kogo, jakoś oficjalnego stanowiska CDP nie ma w tej sprawie. Niech przynajmniej ktoś z CDP napisze: "Pracujemy nad tym...", bo póki co wydaje mi się, że były to słowa rzucone "na wiatr". Z resztą napisze do Gaile, zobaczymy co ona powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:28, -=SiRMaReC=- napisał:

A ja po raz kolejny zapytam co z Bonus Pack? Czy CDP ma juz jakies oficjalne informacje dotyczace
tego produktu? Czy to prawda ze nie zamierza go wydac? Czy to prawda ze bedzie go mozna w MM
kupic? Czy to prawda ze to Kaczynscy ukradli Ksiezyc?


Co do ostatniego, jestem w stanie potwierdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować