• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Football Manager 2006 - opinie, pytania, problemy.... - oficjalny temat gry

Pytanie

witam,

zapraszam wszystkich graczy do dyskusji na temat polskiego wydania gry Football Manager 2006.
Mile widziane wszelkie rzeczowe uwagi dotyczące lokalizacji gry, ewentualnych problemów technicznych.
W temacie możecie również zglaszać wszelkie zauważone błędy w grze, pozwoli nam to na ich szybkie poprawienie i uwzględnienie w przyszłych poprawkach.

uwaga techniczna: wszystich użytkowników, którym gra uruchamia się domyślnie z językiem angielskim, zapraszam do zapoznania się z rozwiązaniem w naszej bazie pomocy technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=580

pozdrawiam,
jarek

uwaga 2: wszystkie posty nie zwiazane bezposrednio z tematem beda usuwane, a pytania dotyczace przesylek prosze kierowac bezposrednio do naszego dzialu obslugi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

134 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam mały problem... po instalacji gry, uruchamiam ją lecz nic się nie dzieje czekam 5 min dalej nic ! Na czym polega mój problem ???

Wymagania spełniam na 1000000 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 21:00, Skarmory napisał:

Wymagania spełniam na 1000000 %

Pierwsze pytanie:
Jednak podaj tą swoją konfigurację - tak dla formalności.
Drugie pytanie:
Czy masz oryginał, a jeśli tak to którą edycję (Extra Klasyka, Fajna Cena itp.) i czy wgrywałeś jakieś dodatki, patchowałeś nieoficjalnymi patchami itp. Po prostu podaj więcej info. bo my nie wróżki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 21:05, kolektor napisał:

> Wymagania spełniam na 1000000 %
Pierwsze pytanie:
Jednak podaj tą swoją konfigurację - tak dla formalności.
Drugie pytanie:
Czy masz oryginał, a jeśli tak to którą edycję (Extra Klasyka, Fajna Cena itp.) i czy wgrywałeś
jakieś dodatki, patchowałeś nieoficjalnymi patchami itp. Po prostu podaj więcej info. bo my
nie wróżki :P


AMD Athlon 1,5 ghz
512 ram
128 mb GeForce FX 5200

mam orginał bo nie kupuje piratów ( extra klasyka ) nie wgrywałem, nie patchowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 21:09, Skarmory napisał:

mam orginał bo nie kupuje piratów ( extra klasyka ) nie wgrywałem, nie patchowałem

Ok. To skoro masz Extra Klasykę, to spróbuj wgrać patcha 6.0.3 (jest na płycie z dodatkami). Jeśli to nie pomoże spróbuj usunąć i wgrać z powrotem grę. Spróbuj to zrobić a jeśli nie pomoże, to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 21:11, kolektor napisał:

> mam orginał bo nie kupuje piratów ( extra klasyka ) nie wgrywałem, nie patchowałem
Ok. To skoro masz Extra Klasykę, to spróbuj wgrać patcha 6.0.3 (jest na płycie z dodatkami).
Jeśli to nie pomoże spróbuj usunąć i wgrać z powrotem grę. Spróbuj to zrobić a jeśli nie pomoże,
to pisz.

ok zainstaluje i wgram patcha jak nie będzie działać napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 21:11, kolektor napisał:

> mam orginał bo nie kupuje piratów ( extra klasyka ) nie wgrywałem, nie patchowałem
Ok. To skoro masz Extra Klasykę, to spróbuj wgrać patcha 6.0.3 (jest na płycie z dodatkami).
Jeśli to nie pomoże spróbuj usunąć i wgrać z powrotem grę. Spróbuj to zrobić a jeśli nie pomoże,
to pisz.

wszystko działa, włączam grę i ładuje się chyba jakaś lista życzeń menadżerów, dochodzi do połowy i gra się wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 21:45, Skarmory napisał:

wszystko działa, włączam grę i ładuje się chyba jakaś lista życzeń menadżerów, dochodzi do
połowy i gra się wiesza

Spróbuj zdefragmentować dysk na którym instalujesz FM-a. A na pewno długo czekałeś ? Jeśli wybrałeś dużo lig, lista życzeń menadżerów ładuje się dość długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 21:51, kolektor napisał:

> wszystko działa, włączam grę i ładuje się chyba jakaś lista życzeń menadżerów, dochodzi
do
> połowy i gra się wiesza
Spróbuj zdefragmentować dysk na którym instalujesz FM-a. A na pewno długo czekałeś ? Jeśli
wybrałeś dużo lig, lista życzeń menadżerów ładuje się dość długo

wybrałem 7 lig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 21:51, kolektor napisał:

> wszystko działa, włączam grę i ładuje się chyba jakaś lista życzeń menadżerów, dochodzi
do
> połowy i gra się wiesza
Spróbuj zdefragmentować dysk na którym instalujesz FM-a. A na pewno długo czekałeś ? Jeśli
wybrałeś dużo lig, lista życzeń menadżerów ładuje się dość długo

a jeśli chodzi o czekanie to czekałem z 5-10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

7 lig jak na ten komp to trochę sporo, ale w 10 minut to powinno się załadować. Nie mam już pomysłu, Wejdź w POMOC (na pasku na górze) wpisz Football Manager 2006 i z boku masz odnośnik "Zgłoś problem do pracownika działu pomocy technicznej" i wypełnij formularz. Powinni pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie... Mam problem. Gdy instaluję FM06 to nagle następuje restart kompa. FM06, edycja "Fajna Cena"...

Konf kompa:

AMD Athlon 2800+,
512 MB RAM,
GF6800GS 256/256 GDDR3. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hejka.
Kupiłem grę z XKN, spaczowałem do 6.0.3. Pytanie - jest jakaś łatka uaktualniająca składy? Coś co nie posypie gry naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować