Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wpadka pracownika Ubisoftu

112 postów w tym temacie

wspolczuje temu ziomkowi :P szczerze... a co do gierek to juz sie nie moge doczekac pierwszy gameplay screenow z pop''a 4 i farcry''a 2 no i z naruto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Czy ktoś z GRAMOWICZÓW zdołał ssać ten pliczek?! A jeśli tak to czy mógłby gdzieś dać arty z PoP 4 i Lost?! Z GÓRY WIELKIE THX!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się jeszcze pofatygował wejść na stronę podanąw tym newsie zobaczyłby, że tytuły na PSP nie mają cyferki przy nazwie, tylko nazwę konsolki (np. przy Far Cry). Oznacza to, że to będzie Prince na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podanym forum jest dużo większa lista tytułów więc radze szybką aktualizację artykółu!
Oto PEŁNA lista:
Assassins Creed
Farcry 2
Farcry PSP
Farcry Wii
Lost
Naruto
OpenSeason
Prince of Persia
RB6: Vegas
Rocky PSP
Splinter Cell 4
Splinter Cell 5
Surf''s Up
Star Wars PSP
Shaun White (Snowboarding game)
TMNT
TMNT GBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 07:36, Lamb3rt napisał:

Jakby ktoś się jeszcze pofatygował wejść na stronę podanąw tym newsie zobaczyłby, że tytuły
na PSP nie mają cyferki przy nazwie, tylko nazwę konsolki (np. przy Far Cry).
Oznacza to, że to będzie Prince na PC!


żaden art nie ma cyferki. Czy to oznacza że FarCry na Wii wyjdzie na PC? O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tych mateiałó nie zobaczę... Mnie najbardziej intryguje Naruto i Splinter Cell 5... O lost już przecież Ubisoft oficjalnie mówił... Nie tylko Ubi, ale i BuenaVista oraz ABC...

FarCry2 był pewny na 100% (moim zndaniem nie byłby pewny gdyby Ubisoft nie sworzył wersji na Xboxy...), Assassin''s Creed też znamy, podobnie SWPSP... Jedyne co mnie zaskoczyło, to Teenage Mutant Ninja Turtles, Rocky i Naturo...
Reszte projektów było znane, ogłoszone lub pewne... Więc nie wiem o co to zamieszanie... Nie pokazywane materiały i kilka (raptem 2, albo 3) gier, o których się nie słyszało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziecko by uwierzylo w ta bajeczke, no ale jak widac sa tacy:D Po prostu Microsft napisal jakie gry che wydac i juz ale nie oczywiscie jakis haker wykradl 4 linki ktore warzyly 2 gb przez najlepsze zabazbieczenai microsoftu i sie tym chwali no no jasne znaczy nie haker tylko zwykly smiertelnik tak tak jasne! lbo p oprsotu to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 15:30, szycha666 napisał:

Tylko dziecko by uwierzylo w ta bajeczke, no ale jak widac sa tacy:D Po prostu Microsft napisal
jakie gry che wydac i juz ale nie oczywiscie jakis haker wykradl 4 linki ktore warzyly 2 gb
przez najlepsze zabazbieczenai microsoftu i sie tym chwali no no jasne znaczy nie haker tylko
zwykly smiertelnik tak tak jasne! lbo p oprsotu to sciema


Mam kilka "ale":
1. Co z tym ma wspólnego Microsoft?
2.Co z tym ma wspólnego haker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 15:30, szycha666 napisał:

Tylko dziecko by uwierzylo w ta bajeczke, no ale jak widac sa tacy:D Po prostu Microsft napisal
jakie gry che wydac i juz ale nie oczywiscie jakis haker wykradl 4 linki ktore warzyly 2 gb
przez najlepsze zabazbieczenai microsoftu i sie tym chwali no no jasne znaczy nie haker tylko
zwykly smiertelnik tak tak jasne! lbo p oprsotu to sciema


A ja uzupełnie pytania noxbiego o:
1.Co ma Bajka do rzeczywistości?
2.co mają linki do pliku w formacie .rar?
3.Śmiertelnik i haker to pracownik fimy komputerowej w jednym?

Dziwny jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować