Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Guild Wars: Nightfall

25 postów w tym temacie

Fett

W ramach oczekiwania na światowe testy Guild Wars: Nightfall, które rozpoczną się już jutro, ArenaNet postanowiła umilić życie fanów poprzez zaprezentowanie kolejnego trailera tego rozdziału. Film dostępny jest w dwóch wersjach rozmiarowych.

Przeczytaj cały tekst "Nowy trailer Guild Wars: Nightfall" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące są te sterowane przez gracza henche. Chociaż wydaje mi sie iż to jeszcze bardziej zaśmieci Interfejs. No i wydaje mi sie że Nightfall bedzie o wiele trudniejszy od factions i Prophecies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie czy to nie zepsuje trochę gry, ja nie potrafię kierować 4 postaciami jednocześnie wybierając i klikając na skille jakich mają używać kiedy klikam na swoje ;P no chyba że zrobili z tego turówkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:36, Galileo napisał:

Nie wiem w sumie czy to nie zepsuje trochę gry, ja nie potrafię kierować 4 postaciami jednocześnie
wybierając i klikając na skille jakich mają używać kiedy klikam na swoje ;P no chyba że zrobili
z tego turówkę ;D


przeciez nikt ci nie karze tego robic :P

herosow bedzie sie "zdobywac" w trakcie historii wiec zaczniesz od jednego; i pewnie bedzie jakis tutorial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 22:02, Arkadiusz napisał:

herosow bedzie sie "zdobywac" w trakcie historii wiec zaczniesz od jednego; i pewnie bedzie
jakis tutorial :)

Hmm, to i tak wygląda na dość skomplikowane i chyba wymaga niezłej podzielności uwagi.
Podejrzewam, że jednak będę wolał grać z ludźmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie będę grał z ludźmi :) wole pieścić jednego chara niż rozkraczać się nad 8 :P ale ze mnie tradycjonalista ;) i mam już dylemat co pierwsze... paragon czy derwisz... chyba zagram derwiszem, choć paragon pod względem skilli lepiej mi sie podoba - ale ma fatalny wygląd... bardzo mnie odstrasza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa kontrola henchów to fajna sprawa, głupio trochę dla jakiegoś wypadu po elita gildię mobilizować, a 90% ludzi w PUG''ach to nooby. Wolę już na PvE biegać z "ulepszonymi" henchami, niż z przypadkowymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, dzisiaj robiąc hurtowy zakup bonus packa do GWN dla gildii usłyszeliśmy, że CDProjekt spodziewa się poślizgu premiery Nightfalla w stosunku do premiery światowej. Według pracowników Media Marktu, MM planuje wystawienie GWN na półki zgodnie z premierą, w cenie ~90 zeta dla osób, które wcześniej zakupiły bonus pack. Może ktoś z CDP/gram.pl się do tego ustosunkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mieć 3 herosów, jakbym miał nimi na raz sterować i rzucać skille to bym chyba zwariował :D Równocześnie atakować, leczyć, bronić to się chyba nie da. Mimo to zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować