Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Turok 2

29 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 22:09, asior34 napisał:

stara gra i niezbyt fajna już w pierwszej misji niewiadomo oco chodzi
Dla mnie ta gra jest za nudna

a dlawas ?

Tej gry nawet nie znam :/Jaki to gatunek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPS. Mam ją z Click''a i przestarzała oprawa graficzna mnie nie odrzuciła. Kiedyś w nią grałem i nawet daleko doszedłem, ale przestałem. Chodzi się w niej indianinem i pokonuje dinozaury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:10, skubsa napisał:

> stara gra i niezbyt fajna już w pierwszej misji niewiadomo oco chodzi
> Dla mnie ta gra jest za nudna
>
> a dlawas ?
Tej gry nawet nie znam :/Jaki to gatunek??



kategoria: gry akcji / FPS


Data Premiery:
Świat: 10 lutego 1999
Polska: obecnie brak planów wydania


tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 16
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1 CD
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium II 233, 32MB, karta dźwiękowa, akcelerator 3D, CD-ROMx4.
+ joystick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i nawet mi się podobała. Walka z dinozaurami super. Jak ktoś ma płytkę i do tej pory nie zagrał, niech się wstydzi.
asior34- sorry, ale temat robi się chyba o grach, które się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:14, SirMike napisał:

Ech dzieci dzieci ;)
Teraz to Wam tylko FEAR''y i Fable i Gothiki w głowach.
Turok to klasyka FPS i proszę mi tu nie psioczyć :P

dlatego nie odpaliłem Turoka na nowym sprzęcie:P. Boję się, że zamiast przerażającego dinozaura, zobaczę kupę pikseli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, najważniejsza grafika, pal licho grywalność.

Turok to był pierwszy fps w który grałem na kompie, ba! Pierwsza gra którą odpaliłem na własnym pierwszym kompie! Wrażenia były niesamowite i mimo, że wiele razy zdarzyly mi sie sytuacje ze oczywiscie gdzies sie zacialem to milo wspominam cala ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:21, Mistic napisał:

No tak, najważniejsza grafika, pal licho grywalność.

Turok to był pierwszy fps w który grałem na kompie, ba! Pierwsza gra którą odpaliłem na własnym
pierwszym kompie! Wrażenia były niesamowite i mimo, że wiele razy zdarzyly mi sie sytuacje
ze oczywiscie gdzies sie zacialem to milo wspominam cala ta gre.

Taa, mówisz to do gościa, który przez 5 lat grał na ,,trupie". To wyuczyło mnie że najważniejsza jest grywalność. Ostatnio podobną rzecz miałem z Homeworldem. Gra świetna, ale to nie to co na 2MB grafy:P. Ale pamiętam to granie: detale na min. i nie można było zapisać gry, bo odrazu wywalało do Windy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:29, Blackgoat napisał:

Ale pamiętam to granie: detale na min. i nie można było zapisać gry, bo odrazu
wywalało do Windy:D

To zdanie dotyczy Turoka 2, by nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:18, Blackgoat napisał:

dlatego nie odpaliłem Turoka na nowym sprzęcie:P. Boję się, że zamiast przerażającego dinozaura,
zobaczę kupę pikseli:/


Turok 2 juz nie mial kupy pikseli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:09, asior34 napisał:

a dlawas ?


Jak dla mnie radze ci zaprzestać zakładania nowych tematów o tytułach dawno zapomnianych które praktycznie nic nie oferują.
Odliczam czas do twojego bana bo widzę że się nic nie poprawiasz:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara fajna gra, ("Turok how can i assist you") na wój sposób potrafiła zainteresować, a przechodząc kolejny świat miało sie ochote poznać kolejny :) osobiscie lubiłem świat robaków. acha zapomniał bym gra ma nawet calkiem fajną ścieżke muzyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w nią zagrywałem na Nintendo 64:) To były stare i dobre czasy:D Później dostałem kompa i do dziś pamiętam, że długo grałem w demko z płytki Gamblera (04/99 chyba):D <aż się łezka się w oku kręci, chlip> Naprawdę spoko gierka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turoki to świetne FPSy,jak tylko zobaczyłem temat o nich,to na widok tytułu aż zakręciła mi się łezka w oku ;).A tak na serio to Turok 2 ma chyba najbardziej pokręcone etapy w dziejach gatunku - już nawet Jedi Outcast było łatwiejsze!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedi Outcast było banalne, a Turok pochodzi z czasów gdy w fps-ach dla wydłużenia grywalności robiło się labiryntówkowe etapy.:) Ech, czasy sprzed efektownych skryptów - to było coś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 10:16, Vytrix napisał:

Dla mnie to Prey w innych czasach i z inną grafiką :P Bo bohater w Turoku też bierze bronie
nie z tej ziemi... :D


i też indianin :D hehe ale tak poważnie Turoków wyszło pare ale na PC skończyło się przy ("Turok 2 Seeds Of Evil") potem wyszedł ("Turok 3 Shadow of Oblivion") ta sama grafika ale już nie ma PC tylko N64 ;/ porażka i kolejne czeście tylko konsolowe.. teraz ma podobno wyjść nowa wersja chyab te nie na PC ale napewno dopracowana i chyba gdzieś czytałem ze wraca do sadna czyli polowania na dinozaury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak chce się zdobyć wszystkie części Nuke weapon. A pamiętacie broń o nazwie Cerebral Bore? Broń której pociski były naprowadzane przez aktywność mózgu ofiary i po kilkusekundowej penetracji głowy nastąpowała eksplozja? To był dopiero hardcore. Etapy były zakręcone, to fakt, najbardziech chyba pokręcony był statek kosmiczny Mantidsów. Najlepsze w tym wszystkim było to, że po niektóre przedmioty (klucze, amulety) trzeba było wracać z dalszych etapów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować