Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2006 o 15:36, Agrah napisał:

w/g mnie czwarta część bedzie miała związek z jego koligacjami rodzinnymi, a czemu? bo gdzieś
czytałem ze prince miał starszego brata któremu należał się tron a w ostatniej części gry jaka
jest dostępna książe nie został jeszcze władcą persji, mi osobiście by odpowiadała taka mała
wojna domowa :D

czy ja wiem może zrobią historię jego brata bo skoro ma to czemu nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czym się tak ekscytujecie ?? przeciesz te pliki które wycikły z Ubie nie zostały ani potwierdzone wiec rownie dobrze moze to być zwykła podpucha Ubi i nic wiecej tylko żeby zrobic głośno wokuł tej firmy najpierw trzeba poczekać do jakiś konkretniejszych wiadomości a puzniej mozę bedzie się można cieszyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:10, TTBoS napisał:

Ja nie wiem czym się tak ekscytujecie ?? przeciesz te pliki które wycikły z Ubie nie zostały
ani potwierdzone wiec rownie dobrze moze to być zwykła podpucha Ubi i nic wiecej tylko żeby
zrobic głośno wokuł tej firmy najpierw trzeba poczekać do jakiś konkretniejszych wiadomości
a puzniej mozę bedzie się można cieszyc ;]

ekscytujemy sie tym że jednak może cos takiego powstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O PoP 4 pewnie bedzie cos mocnego. Ubi moglby dac wiecej bossow, krwi itp. ale najbardziej chcialbym zeby byla mozliwosc jazdy konnej. A akcja toczyla sie na jakiejs wojnie i byla bardziej realna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:14, Rivenaniol napisał:

O PoP 4 pewnie bedzie cos mocnego. Ubi moglby dac wiecej bossow, krwi itp. ale najbardziej
chcialbym zeby byla mozliwosc jazdy konnej. A akcja toczyla sie na jakiejs wojnie i byla bardziej
realna


Wiecej bossow - tak! Szczegolnie takich, jak ten wielki golem w TTT, z ktorym nie musimy sie meczyc, a jedynie precyzyjnie wykonywac kolejne czynnosci.
Jazda konna? Po co? W TTT to byly strasznie glupie momenty. Jesli chodzi Ci natomiast o jazde po polu bitwy, to uwazam to za zly pomysl, bo po prostu nie widze takiej potzreby. na dodatek na konie nie bedzie juz tej przyjemnosci z walki, kiedy mamy do czynienia z Free Form Fighting, bo na konie bedzie ciezko zrobic jakies combosy, juz nie mowiac o tym, ze wtedy latwo gra zmieni sie w jakiegos hack''n''slasha. Proponuje zrezygnowac zm koni w ogole.
Zwiekszony realizm tez mi sie nie podoba, bo wlasnie ten basniowy klimat jest esencja calej serii PoP. Zrezygnowanie z tego elementu zmieni ta gre w calkiem inna opowiesc, a raczej calosc zmieni sie w zupelnie inna gre, ktorej wydarzenia maja miejsce w Persji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:14, Rivenaniol napisał:

O PoP 4 pewnie bedzie cos mocnego. Ubi moglby dac wiecej bossow, krwi itp. ale najbardziej
chcialbym zeby byla mozliwosc jazdy konnej. A akcja toczyla sie na jakiejs wojnie i byla bardziej
realna

tez mi się podoba pomysł z bossami ci zwykli przeciwnicy tacy łatwi w kazdej części byli( no troche w TTT już nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie PoP4 to ląduje na 1. miejscu w moim rankingu :D Co do pomysłu z większą ilością Bossów - popieram. Większa ilość myślenia (opracowywanie sposobów ich pokonania) w walce z nimi - również popieram. Ogólnie jak PoP4 będzie trzymał poziom T2T to będzie bestsellerową grą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:25, zapodaj napisał:

a czy będzie nowy price of persja ??????????

Kiedys był taki news jakoby jakis pracownik Ubi wrzucił przez przypadek niepublikowane materiały o ich następnych produkcjach na serwer. I ktos tam to ściągnął i tak było info o m.in. Prince of Persia 4 i far Cry 2. Więc raczej będzie PoP 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie sie tymi artami, a jak to jest glowny wrog Ksiecia w POP4 ? Moze to byc maz, brat, wrog, syn, kolega.

Nie uda nam sie nigdy dostac w 100% odpowiedzi, skoro nie wiadomo czy gra powstanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować