Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Po wpadce pracownika Ubisoftu, dowiedzieliśmy się że ma powstać nowy Prince! Jak go sobie wyobrażacie, jaka będzie historia i jakie macie nadzieje związane z tą produkcją? (Nie ma takiego tematu! Chyba że jestem ślepy :D)
Jeżeli będiie mniej zabugowana grafika i jakaś sensowna historia to niech ta gra powstaje jak najprędzej! Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że nic specjalnie reolucyjnego tam nie będzie, ot przedłużenie historii z Two Thrones, z lepszą grafiką (bo pewnie na PS3 bedzie) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nowy Prince nie bedzie ,,Only for Vista" bo sie wkurze.
Uwarzam, że w nowym prince of persia bedzie:
Nowa grafika
Wiecej ruchów ksiecia
i wiecej zabawy ! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:31, Black Dog napisał:

Po wpadce pracownika Ubisoftu, dowiedzieliśmy się że ma powstać nowy Prince! Jak go sobie wyobrażacie,
jaka będzie historia i jakie macie nadzieje związane z tą produkcją? (Nie ma takiego tematu!
Chyba że jestem ślepy :D)
Jeżeli będiie mniej zabugowana grafika i jakaś sensowna historia to niech ta gra powstaje jak
najprędzej! Co wy o tym myślicie?


Ta gra jest jak narazie bardzo nierozwinięta spodziewałbym sie jej najszybciej tak na 3 kwartał 2007
teraz twórcy księcia tworzą assasin creed i na nią czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:31, Black Dog napisał:

Po wpadce pracownika Ubisoftu, dowiedzieliśmy się że ma powstać nowy Prince! Jak go sobie wyobrażacie,
jaka będzie historia i jakie macie nadzieje związane z tą produkcją? (Nie ma takiego tematu!
Chyba że jestem ślepy :D)
Jeżeli będiie mniej zabugowana grafika i jakaś sensowna historia to niech ta gra powstaje jak
najprędzej! Co wy o tym myślicie?


Po prostu kolejna część z nowym dźwiękiem, nową fabułą, grafiką i nowym, sprawdzonymi metodami, oby nie miała dużych wymagań systemowych i życzę kolejnego sukcesu Ubisoft''owi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej! Ja to chciałem założyć! :P
No więc. Mam nadzieję, że ubi stworzy grę, która będzie lepsza od WW [a WW było świetne...]. Po za tym raczej nie będzie to historia naszego Księcia (ten na artach nie wygląda jak ten z trylogii)... może jego brat? Syn?
W plotkach było też o tym, że nie będzie Piasków. Ciekawe, ale będzie mogło doprowadzić do szału ;)
A jeśli chodzi o rozgrywkę... chciałbym więcej możliwości akrobatycznych, więcej wallrunów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:37, Adham napisał:

Po za tym raczej nie będzie to historia naszego Księcia (ten na artach nie wygląda jak ten
z trylogii)... może jego brat? Syn?

A czy książę z Sands Of Time jest podobny do tego z Warrior Within? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:42, PsychoMan napisał:

A czy książę z Sands Of Time jest podobny do tego z Warrior Within? :)


Zauważ, że książe był młody, później w WW jest starszy... A po za tym książe jest już za stary na skakanie po ścianach :P
Chyba, że to jest książe przed SoT... ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:43, Black Dog napisał:

Gdzie można zobazyć te arty z nowym księciem? Masz może link?


Nie wiem... musiałbym poszukać, a to chwilę zajmie... jak znajdę - dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:51, Vytrix napisał:

A może nagła zmiana?? Może tym razem bedziemy kierowac kobieta?? :D


Co do kobiety to mamy lare croft :)
a wole kśięcia niż księzną schociarz też są arty z kobietą tylko ich nie znalałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez piaskow to jzu nie bedzie to samo. Jak nie dadza piaskow, to sie obraze na Ubi. ;D Skad macie et arty? To ajkeis pewne zrodlo? Jakis dziwny ten ksiaze na nich, w ogole nie podobny do tego, ktorego znamy... Jesli maja zamiar pozbawic gre piskow i ksiecia, ktorego nzamy, przewiduje porazke... Oby tak sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że już nie będą ciągnoć tej fabuły z poprzednich częsci. Była genialna i super skończyła sie w trzeciej częsci i tak ma zostać. Powinni zrobić nową serie princa z nową fabułą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 15:34, Isar napisał:

Mam nadzieje że już nie będą ciągnoć tej fabuły z poprzednich częsci. Była genialna i super
skończyła sie w trzeciej częsci i tak ma zostać. Powinni zrobić nową serie princa z nową fabułą
:P

zgadzam się niech to będzie bodziedz do zrobienia kolejnej trylogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie czwarta część bedzie miała związek z jego koligacjami rodzinnymi, a czemu? bo gdzieś czytałem ze prince miał starszego brata któremu należał się tron a w ostatniej części gry jaka jest dostępna książe nie został jeszcze władcą persji, mi osobiście by odpowiadała taka mała wojna domowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować