• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
piosi

Dziwny problem z grą Warhammer 40.000 Dawn of war

Pytanie

Przed instalacja patchy wszystko bylo ok. Pózniej jak zainstalowalem wszystkie to przy zalaczaniu gry wyskakuje mni ze nie mozna znalezc sterownika i zebym sprawdzil czy mam dobrze zainstalowanego directa. Inne gry działają bez zarzutu. Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.11.2005 o 16:05, piosi napisał:

Przed instalacja patchy wszystko bylo ok. Pózniej jak zainstalowalem wszystkie to przy zalaczaniu gry wyskakuje mni ze nie
mozna znalezc sterownika i zebym sprawdzil czy mam dobrze zainstalowanego directa. Inne gry działają bez zarzutu. Co zrobic?

Jeśli patcha ściągnołeś to mugł być angielski i niepoprawnie działać z twoją wersją gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłem dodatek Winter assault, zainstalowałem go i znów ten sam problem z directem. Odinstalowalem directxa i teraz nie moge go zanstalowac bo pisze ze sie zainstalowal a i tak go nie ma. Nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam ten sam problem co piosi na poczatku tylko ze ja niesciagnalem patcha ale jedynie byly na plycie i co mam zrobic żeby gra dzialala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem mam najnowsze sterowniki do karty graficznej i płyty głównej i nadal wyskakuje mi, że mam cos z Directem. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.04.2007 o 15:19, Cyrus1 napisał:

Mam ten sam problem mam najnowsze sterowniki do karty graficznej i płyty głównej i nadal wyskakuje
mi, że mam cos z Directem. Pomóżcie


Wydaje mi się, że rzeczywiście szybciej ktoś Ci pomoże we wspomnianym temacie poświęconym W40k:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=11228

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować