Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Strzelnica - Kółko maniaków FPS

49 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2005 o 11:37, Grizzly. napisał:

Od czego zależy ping w ET ? Ja teraz przez cały czas mam 999 i nie moge się ruszać. A mój kolega obok ma normalny



Ping nie zależy od niczego nadzwyczajnego w tej grze (Dobre łącze to połowa sukcesu) no i jakiś przyzwoity komp by się przydał żeby cieszyć się tą grą w pełni (a jak masz taki ping to może masz konfigurację rypniętą bo mój qmpel miał podobny problem bo coś przy ustawieniach gry namieszał i za chiny ludowe nie mógł grać aż do momentu gdy zresetował ustawienia i ustawił od początku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 19:55, DevilFish napisał:

gra ktoś z was w CS-a ??


Znając życie to 3/4 użytkowników tego forum;) Konkretnie o którą odsłonę tej wspaniałej gry ci chodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 13:46, DevilFish napisał:

Dobra, kolejne pytanie. Jakie wymagania ma CS:Source ?? no i HL2.


Procesor 1,2 GHz, 256mb ram, karta graf. zgodna z DirectX 7, 4,5gb wolnego na hdd a do procesu instalacji wymagane jest podłączenie do internetu. ( To są dane spisane z pudełka z grą) Jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić tą gre to polecam wirtusa. Ostatnio jeszcze były tam kopie HL2 wydane przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znamienne, że nikt z was nie wymienił Ghost Recona...parę lat temu po lanie ta gra nie miała sobie równych...
Rainbow Six 3: Raven Shield też był niezły po lanie, co do Internetu, to dobry był COD 1, COD 2 niestety zepsuli (choć może patch coś poprawi...), na resztę gierek typu CS zawsze mi szkoda było czasu...
O single pl. nie mówię bo to całkiem inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 21:09, DevilFish napisał:

CS:Source ciąg dalszy... Czy będzie się w niego dało grać na Neostradzie 128 (do grudnia mam dwukrotnie zwiększony transfer)
??


Spokojnie dasz radę. Znam wiele osób które grają w CS:S na neo128 i nie maja najmniejszych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 21:09, DevilFish napisał:

CS:Source ciąg dalszy... Czy będzie się w niego dało grać na Neostradzie 128 (do grudnia mam dwukrotnie zwiększony transfer)
??


Nawet na samej 128 pograsz bo kumpel ma właśnie ją i ma pingi koło 50 czyli w normie.
Ja mam koło 20 ale mam stałe łącze. No, ale się nie martw przynajmniej nie będziesz mieć lagów i spokojnie pograsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 21:29, Grizzly. napisał:

Jak zrobić w ET żeby mieć np. kolorowy nick ?


Jeżeli dobrze pamiętam to ET jest na engine Quake3, w takim wypadku aby otrzymać kolorowy nick musisz przed imieniem wklepać ptaszek oraz liczbę od 1 do 9. Przykładowo, jeżeli chcę miec czerwony nick to otwieram konsole, wpisuje: name ^1shinian wciskam enter i cieszę się krwistoczerwonym nickiem;) Możesz również tworzyć wyrazy wielokolorowe np. ^2s^3h^1i^4n^5i^6an

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na necie dostepna wersje Stalker beta bulit jakiś multiplayer. Właśnie go sciągam.
Nie moge się doczekać kiedy wyjdzie pełna wersja mam nadzieje, że niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to z jakiejś oficjalnej strony to czy mógłbyś się podzielić linkiem? Jeżeli to natomiast z programu p2p to radzę przerwać, to najprawdopodobniej jakiś fake. Kiedyś widziałem nawet jakąś wersję DNF!!!! (Tak, właśnie Duke Nukem Forever:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:05, shinian napisał:

Jeżeli to z jakiejś oficjalnej strony to czy mógłbyś się podzielić linkiem? Jeżeli to natomiast
z programu p2p to radzę przerwać, to najprawdopodobniej jakiś fake. Kiedyś widziałem nawet
jakąś wersję DNF!!!! (Tak, właśnie Duke Nukem Forever:P)


www.stalker.mocny.com tam wchodzisz w wersje alpha czy jakoś tak i masz plik torenta wszystko jest legalne i sprawdzone. Już widziałem na forach opisy ludzi i ustawki na gry podobno fajnie sie gra, ale można tylko w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:13, shinian napisał:

Wielkie dzięki. Szczerze mówiąc to już dawno straciłem nadzieję, że ten S.T.A.L.K.E.R wyjdzie,
a tu taka miła niespodzianka.


Jeżeli mi wogule pójdzie to możemy pograć przez neta co ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować