Zaloguj się, aby obserwować  
DaRealOdi

Company of Heroes - multi

182 postów w tym temacie

Mi oczywiscie znowu nie udalo sie wejsc do zadnej gry - tzn wszedlem, a potem od razy out

Jak tak dalej pojdzie, to moj nick bedzie na czarnej liscie graczy, ktorzy sie od razu rozlaczaja:/

Gralem kilka potyczek z kompem - doktryna terroru jest bardzo fajna. Propaganda wymiata :D

Zasady walki pancernej sa niestety kiepskie - AI kompa w ramach tych zasad jest ok, ale generalnie wkurzaja mnie te pojedynki pancerne na odleglosc 4m, albo ganianina wokol StuGa, w promieniu 10 m (co ciekawe - stug obracaja sie jak dziki i nie jest latwo go objechac!)

Chetnie zagram jakas gre multi sama piechota - mysle ze to dopiero byloby kapitalne wydarzenie

Ale to jak wroce - jutro jade na urlop. W niedziele wracam na front :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem 2vs1 (kolega z drużyny nie czekał na rozpoczęcie gry) i udało mi się wygrać.
Nie wątpliwe sprzyjała mi mapa - ta z dwoma mostami i brodem na rzece.
Co raz bardziej zaczyna mi się podabać gra germańcami - wiem wiem, to nóż w plecy czwartej RP - tak mi wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:29, Mafoski napisał:

Chłopaki, wpadnijcie ktoś na Gold''a bo nie ma z kim zagrać ;)


Jeszcze troche w singla pogram i będę często grał w multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:43, Polosss napisał:

Chryste, jekie denerwujące jest wsparcie artylerii u aliantów:) w multi cały czas dostaje po
lecach grając osią.

Możesz to powiedzieć jeszcze raz ;] Wczoraj grałem 2vs2 i jak tylko dostałem się do Howtizer''ów to przeciwnik miał w swojej bazie nieustanny deszcze pocisków (dwie haubice załatwiły baze przeciwnika 2 salwami :D), oczywiście próbował czym mógł, aby je uciszyć, ale nawet goliaty i pantery nie dały rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie grac na Relic Online ??? Ja nie mogę :(. Gdy wchodzę na Relic Onlin wyskakuje pytanie o aktualizację (3,62 MB). Naciskam "TAK" i aktualizacja "niby" się pobiera. Czekam z godzinę i nie widać żadnego postępu. Co zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 08:42, Lex napisał:

Możecie grac na Relic Online ??? Ja nie mogę :(. Gdy wchodzę na Relic Onlin wyskakuje pytanie
o aktualizację (3,62 MB). Naciskam "TAK" i aktualizacja "niby" się pobiera. Czekam z godzinę
i nie widać żadnego postępu. Co zrobić ???


0. Poczkeać - może to chwilowa awaria po stornie Relic.
1. Sprawdzić, czy Firewall nie blokuje połączenia (ewentualnie jeśli jesteś za routerem, to sprawdź, czy tam nie konfliktu).
2. Ściągnąc patcha ręcznie ze strony Relic
3. Przienstalować grę, wyczyścić rejestr z wpisów, oczyścić HDD z plików pozostałych po deinstalacji (jeśli nie chcesz kasować save''ów, to możesz ja na chwilę przenieść do innego katalogu niż domyślny) i zainstalować ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sposób na CoH multi w polskich warunkach(wywalanie z gry etc.), co prawda do rankingu to się nie nada ale dla sparów ze znajomymi jak najbardziej ;)
Otóż istnieje program , który umożliwia założenie gry online (nie tylko w CoH), na warunkach gry po LANie!
Wejdźcie na stronę:
http://www.hamachi.cc/download/
i ściągnijcie HAMACHI for windows wersja 1.0.0.62
program sprawuje się rewelacyjnie w dodatku nie ma żadnych problemów charakterystycznych dla działania naszych wersji przy zakładaniu gry na oficjalnych serwerach CoH.
Czekam na reakcję, chętni do gry pisać na GG 8857550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 17:00, R25pl napisał:

Znalazłem sposób na CoH multi w polskich warunkach(wywalanie z gry etc.), co prawda do rankingu
to się nie nada ale dla sparów ze znajomymi jak najbardziej ;)
Otóż istnieje program , który umożliwia założenie gry online (nie tylko w CoH), na warunkach
gry po LANie!
Wejdźcie na stronę:
http://www.hamachi.cc/download/
i ściągnijcie HAMACHI for windows wersja 1.0.0.62
program sprawuje się rewelacyjnie w dodatku nie ma żadnych problemów charakterystycznych dla
działania naszych wersji przy zakładaniu gry na oficjalnych serwerach CoH.
Czekam na reakcję, chętni do gry pisać na GG 8857550

hmm, poczekaj zaraz go sprawdze i dam ci znać :D bo chętnie bym sobie zagrał, a mam dość już tych problemów z multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 17:00, R25pl napisał:

Znalazłem sposób na CoH multi w polskich warunkach(wywalanie z gry etc.), co prawda do rankingu
to się nie nada ale dla sparów ze znajomymi jak najbardziej ;)
Otóż istnieje program , który umożliwia założenie gry online (nie tylko w CoH), na warunkach
gry po LANie!
Wejdźcie na stronę:
http://www.hamachi.cc/download/
i ściągnijcie HAMACHI for windows wersja 1.0.0.62
program sprawuje się rewelacyjnie w dodatku nie ma żadnych problemów charakterystycznych dla
działania naszych wersji przy zakładaniu gry na oficjalnych serwerach CoH.
Czekam na reakcję, chętni do gry pisać na GG 8857550

ok już go mam uruchomiłem i zalogowałem, jak dalej w nim działać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć skwarek !
Jetsem teraz na GG napisz do mnie !
Ten program mnie rozwala!
Możemy postawić sobie serwer bezpośrednio między naszymi kompami ! NIE TYLKO DO GRANIA!!
WYPAAAAAAAAAAAS
jak zainstalujesz będzie tutorial zrób se go!
Pisz do mnie SKwaru, przetestujemy i damy znać chłopakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wy dziś wieczór też mieliście po dołączeniu do gry taką sytuację , że po parunastu minutach wywalało graczy a potem pojawial się w grze błąd synchronizacji wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:43, R25pl napisał:

czy wy dziś wieczór też mieliście po dołączeniu do gry taką sytuację , że po parunastu minutach
wywalało graczy a potem pojawial się w grze błąd synchronizacji wtf?

W chwili glorii, gry przeciwnikowi zostało całe 25p wywaliło mnie z gry... karwa, coś mało stabilny ten multi... o niezaliczaniu potyczek do statystyk już nie wspomnę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 07:46, Skwarek pl napisał:

> Chryste, jekie denerwujące jest wsparcie artylerii u aliantów:) w multi cały czas dostaje
po
> lecach grając osią.
Możesz to powiedzieć jeszcze raz ;] Wczoraj grałem 2vs2 i jak tylko dostałem się do Howtizer''ów
to przeciwnik miał w swojej bazie nieustanny deszcze pocisków (dwie haubice załatwiły baze
przeciwnika 2 salwami :D), oczywiście próbował czym mógł, aby je uciszyć, ale nawet goliaty
i pantery nie dały rady :D


Ciekawe jaką obrał sieżkę rozwoju? Gdyby obral terror, to zniszczylby te haubice jednym atakiem rakietowym, który można osiągnąć bardzo szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:11, Polosss napisał:

Ciekawe jaką obrał sieżkę rozwoju? Gdyby obral terror, to zniszczylby te haubice jednym atakiem
rakietowym, który można osiągnąć bardzo szybko:)

No cóż, próbował panterami wraz z asem, instalował też Flak 88 ale gdzie czołg nie może, tam snajpera pośle ;]
natomiast co do tego błędu synchronizacji, to ponoć niektórzy "gracze" zmieniają sobie ustawinia w pliku ini, np na mniejsze koszty jednostek, lub na szybsze produkcje i jak ktoś kto bardzo sobie pozmieniał ustawienia, gra z "normalnym graczem" to zazwyczaj wyskakuje błąd synchronizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mozecie mi przyblizyc o co chodzi w tym multi?

W sumie to grałem kilka razy. Jak dostac sie na ten kanał gold? jak sie tam porozumiewacie? i wogole jak najprosciej sie poruszac po multi?
Moze jest gdzie przewodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować