Zaloguj się, aby obserwować  
pablo305

Heroes 3 przez neta - skrzynka kontaktowa (Zapisy, Potyczki, itp.) [M]

30 postów w tym temacie

witajcie. dla was to banalne pewnie pytanie ale ja zielony jestem. czy IP zewnetrzne ma kazdy i trzeba je po prostu znalezc? a jelsi tak to gdzie? bo chce grac w herowsow 3 z kumplem i nie moge, sadze ze przez to ze obaj mamy wewnetrzne IP, bo wyskakuje mi komunikat ze nie mozna znalezc IP.

czy tez moze IP zewnetrzego nie mam skoro mam IP wew? mam neta w kablowce jesli to wazne. prosz o pomoc. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym sie zapytać jak się gra w heros 3 przez internet o co chodzi z ip wewnętrznym i zewnętrznym
gdy próbowałem grać z kumplem to wychodzi mi że nie odnaleziono adresu ip o co chodzi ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:15, Lak5 napisał:

Mi natomiast wychodzi takie coś : , i tesz nieumiem grać przez internet. Czy ktoś wie jak to
zrobić ??


mi wyskakuje taka sama plansza(GameSpy''a mam) i też nie mam pojęcia co robić dalej! POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem założyć oficjalny Gramowy temat o grze w Heroes Of Might & Magic III po sieci. Tutaj będziemy się ze sobą kontaktować, zapisywać na potyczki oraz oczywiście o nich dyskutować. Musiałbym jeszcze znaleźć jakiegoś zastępcę, który by mi w tym pomagał. Oczywiście będziecie mieli prawo wyboru rodzaju połączenia (tzn. IP zewnętrzne lub Hamachi). Czy byliby w ogóle chętni na taki temat o potyczkach internetowych w HoMM3?

PS. Chętni na zastępcę mogą się zgłaszać na gg:3574694
PS 2. Wielkie dzięki dla Walgierza za zmianę tematu :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem BigStanlej gram już od 2 lat w heroes 3 i dodatki jestem hetny grat przes neta hcem poznac nowe osoby i pogadac o heroes 3 nawet jestem dobry ale kazdej rady hetnie posłucham jak cos dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować