Zaloguj się, aby obserwować  
Harvenar

Za co lubimy CDP?

29 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2006 o 22:46, smigolx napisał:

a ja powiem za co nie lubię
wpln - ja dziękuje za takie zniszki gdzie z kosztem pszesyłki wyjdzie drożej niż w sklepie
wirtulna waluta chyba naprawde tylko wirtualna mam już 70 tych wpln a jeszcze ich niewykożystałem
bo niema naco


Zaraz chwileczke... a zetony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 22:52, Matrusek napisał:

> a ja powiem za co nie lubię
> wpln - ja dziękuje za takie zniszki gdzie z kosztem pszesyłki wyjdzie drożej niż w sklepie

> wirtulna waluta chyba naprawde tylko wirtualna mam już 70 tych wpln a jeszcze ich niewykożystałem

> bo niema naco

Zaraz chwileczke... a zetony ?


żeton można wykożystać przy zamówieniu powyżej 150 zł i kosztuje on 10 wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię CDP przede wszystkim za to że są solidną firmą i nigdy mnie nie zawiedli, no i oczywiście za wydawane gry, ich jakość, ciekawe konkursy, promocje, za cały serwis gram.pl (przede wszystkim forum) i za naprawdę fajnych pracowników, bez których serwis gram.pl nie byłby taki jaki jest ;) To jak już tak mówię, to od razu pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego lepsi od Cenegi..?? Ja uważam że CDP ma całkiem niezłem polonizacje ale to co zrobił ze Spellforce2 to po prostu kpina...Cenedze można wybaczyć brak kilku mb w Tomb Raider Legenda gdyż następnie powysyłali płytki z patchami za free a CDP tego nie zrobił... Więc na przyszłość uzasadniaj dlaczego tak a nie inaczej..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też cenie sobie CDP za spolszczenia, cenie od kiedy zagrałem w Planescape Torment a było to gdzieś w 2000r. do dziś uważam to spolszczenie za najlepsze, lepsze od NWN, BG2 czy ostatjio HOMM5.
I tak trzymać CDP !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za dobre i tanie gry. za spolszczenia (kinowe! nienawidzę pełnych...) i ogólnie jakość i szybkość wydawanych polonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wątek jest cały czas aktualny, zabawię się w archeologa i odkopię go.
Lubię CDP za XKN Gold, wydawanie modów i fanowskich dodatków na płytkach w przypadku Sag, za świetny marketing, przez co nawet ja wydam kasę na Wiedźmina. Natomiast nie lubię za spóźnienia, i niektóre wybryki. Narazie nic więcej nie przychodzi mi do głowy. :) Mam też pomysł, aby jakiś Modek dopisał w nazwie tematu "bądź nie" tak, aby wszystko wyglądało tak: Za co lubimy,bądź nie lubimy CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować