Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

PES6 vs. FIFA 07

244 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 13:09, Szumo napisał:

> Wolę FIFA, bo trudniejsza i ma licencje na dużo więcej klubów (zdarzyło mi się w PES znaleźć

> polaka w Barcelonie) i ma lepszą grafę.

Jakim cudem FIFA jest trudniejsza? oO Przecież w FIFie jednym zawodnikiem lajtowo całe boisko
można przebiec i bez problemu strzelić bramkę. -_-" W PESie takiego wyczynu nawet na 1 gwiazdce
nie zrobisz...


Nie tylko po co PES6 to naprawde moim zdaniem jedna z najgorszych gier !! pozdro dla fanów fify !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES PES PES RULEZ! na srerio ffa mnie nie przkonuje... owoli staje się ( już się stałą?) komercją a PES jak dotąd jeszcze trzyma się \od niejz dala, fakt że EA robi niezłę gry ale dla fanów łądnej grafiki i dobrej zabawy ES jest jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Fifa jest zręcznościówką. Bo tam prawdziwych emocji nie ma. Chyba że się gra z żywym przeciwnikiem. Ale to i tak nie to samo co PES, gdzie nigdy nie wiadomo w jakich okolicznościach będzie strzelona bramka. Respect dla FIFY za to, że wypracowała sobie na scenie gamingowej taką opinię i utrzymuje ją do dziś, jednak gdyby to PES pojawił się pierwszy, byłoby zapewne na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:46, Laska-z-Polski napisał:

Wolę FIFA, bo trudniejsza i ma licencje na dużo więcej klubów (zdarzyło mi się w PES znaleźć
polaka w Barcelonie) i ma lepszą grafę.


Niepowiedziałbym że w fifie lepsza grafkika a resztę to już inni skomentowali
PS. Czy to, że w Barcelonie jest polak to powód do złości ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:09, Szumo napisał:

Jakim cudem FIFA jest trudniejsza? oO Przecież w FIFie jednym zawodnikiem lajtowo całe boisko
można przebiec i bez problemu strzelić bramkę. -_-" W PESie takiego wyczynu nawet na 1 gwiazdce
nie zrobisz...


ops, pomyliłem się, chciałem napisać łatwiejsza :p bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:22, piotrek-heroes napisał:

FIFA i tylko ona. Mam PES 6 ale nie jest taki jak FIFA 07, ona ma coś w sobie co wyróżnia ją.


Tak - latwosc strzelania bramek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś argumenty, panowie? Teraz nawet nie mam po co komentować waszych postów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwie gry sa dobre na swoj sposob, fifa poraza ilsocai licencji grafika i ogolnym wykonaniem wbrew ogolnym opinia fifa jest grywalna i to bardzo a jesli sie ma brata i pada to niejedna noc zarwana,pes 3 przekonal mnie swoja szybkoscia kolene czesci stawaly sie coraz wolnioejsze trudniejsze i przez to realistyczniejsze nic nie daje takiej satysfakcji jak strzelenie bramki z ok 25 m w pesie, fifa napewno by wygrala z peesem gdyby nie to ze jest schematyczna do bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:20, gienio0000 napisał:

Obydwie gry sa dobre na swoj sposob, fifa poraza ilsocai licencji grafika i ogolnym wykonaniem
wbrew ogolnym opinia fifa jest grywalna i to bardzo a jesli sie ma brata i pada to niejedna
noc zarwana,pes 3 przekonal mnie swoja szybkoscia kolene czesci stawaly sie coraz wolnioejsze
trudniejsze i przez to realistyczniejsze nic nie daje takiej satysfakcji jak strzelenie bramki
z ok 25 m w pesie, fifa napewno by wygrala z peesem gdyby nie to ze jest schematyczna do bolu.


Z tą schematycznością to przyznam Ci rację. Grafika - tutaj jednak PES w/g mnie wygrywa. Grywalność - co rozumiesz pod tym pojęciem? Bo dla mnie to nieszablonowość, możliwości i radość z grania. W Fiife to masz swoich parę sposobów na strzelenie gola i co to za radocha?? ?? Przyznaje Ci rację, co do realistyczności PES-a i do tej schematyczności Fify... Fifa niech lepiej poprawi się w wielu aspektach bo PES ja gromi jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować