Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Growi Milionerzy (z Hubertem Urbańskim) - gra forumowa

6183 postów w tym temacie

Ależ ja muszę mieć cierpliwość... Albo pomimo ostrzeżeń, że nie wolno odpowiadać po raz drugi, ktoś i tak odpowiada, albo odpowiada nie biorąca udziału w grze, albo w końcu pomimo napisania, że czekamy na odpowiedzi innych zgłoszonych użytkowników, ktoś podaje odpowiedź.

Tak, prawidłowa odpowiedź to CBDA, wielu było blisko, ale nikt nie trafił.

Kolejne pytanie eliminacyjne postaram się zadać w weekend, ale termin jest niepewny, o czym już wspominałem. Oczywiście dam co najmniej kilkugodzinne uprzedzenie. Lista uczestników jest ta sama, co przy obecnym pytaniu, tj.

Kalenos
Kolumbiadek
morze
Bezi_113
B92
Oloninho
crash807
RobertKubicaF1
Pomidor
Massa
Morris12


Nie trzeba zgłaszać się ponownie, nowych osób też nie przyjmujemy. Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe, a przed napisaniem kolejnego posta warto ponownie przestudiować ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się, pytania dzisiaj bym nie zrobił. Natomiast zadam je jutro ok. godziny 19:00 (proszę liczyć się z terminem od 18:50 do 19:10, tak w razie czego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za opóźnienie, siedziałem z pytaniem od 18:40, ale zaskoczyła mnie awaria sieci.

Ułóż gry zaczynając od tej, której ścieżka dźwiękowa liczy najwięcej utworów.

A. FlatOut.

B. Grand Theft Auto: San Andreas.

C. Need for Speed Underground 2.

D. Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie wbrew pozorom nie było łatwe. Ale sprawdźmy odpowiedzi.

Najwięcej utworów zawiera soundtrack do gry Grand Theft Auto: San Andreas, gdzie 2 stacje radiowe mają w repertuarze więcej piosenek, niż każda z pozostałych wymienionych gier osobno.
Na drugim miejscu jest, i tu może być lekkie zaskoczenie, gra FlatOut, która utworów ma 28, pomimo że żaden z zespołów je wykonu nie jest szerzej znany.
Następnie mamy Need for Speed Underground 2 - 27 utworów.
Na końcu Gothic 3 z najlepszym, moim skromnym zdaniem, soundtrackiem spośród wymienionych gier - z tą różnicą, że ten nagrywany był specjalnie na potrzeby gry. Liczy on 26 utworów - 24 dostępne na soundtracku z Edycji Kolekcjonerskiej + 2 utwory występujące tylko w grze. Ale nawet bez nich produkcja byłaby na ostatniej pozycji w odpowiedziach.

Zatem poprawna kolejność to BACD.

Kalenos
Kolumbiadek
morze
Bezi_113 - 6:10
B92
Oloninho
crash807
RobertKubicaF1
Pomidor
Massa
Morris12

Spośród jedenastu zawodników jeden podał poprawną odpowiedź, choć ostatnie typy były jej bliskie.

Prowadziłeś tą grę przez jakiś czas, w zeszłym miesiącu doszedłeś też do dalszej fazy eliminacji - nie pograłeś sobie jednak zbyt długo. Pamiętam, że nazywasz się Maciek, pochodzisz z Gdyni i lubisz Gumisie :P Zatem, nie tracąc czasu, pierwsze pytanie.

Ile łącznie wyszło oficjalnych dodatków do Heroes of Might & Magic III oraz IV ?

A. Jeden.

B. Dwa.

C. Trzy.

D. Cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czego najbardziej nienawidzę ?
Ośmieszać się publicznie,a, że dałeś znów takie trudne pytanie, to bardzo łatwo to mogę zrobić.
Ehh... No cóż, z tego, coś mi tam świta, że jest 5, ale takiej opcji nie ma, więc ostatecznie zaznaczam odpowiedź D ; Cztery, ostatecznie i definitywnie.
PS: Jeśli zgadnę, mógłbyś dawać troszkę łatwiejsze pytania ^^ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 dodatki do 2 gier dają razem 4 dodatki i 500 zł (to dla Ciebie ^^). Zaraz, wchodzisz w układy z prowadzącym?! Ban na 3 miesiące ;> Pytanie, moim skromnym zdaniem, było bardzo łatwe i nie powinieneś mieć większych trudności z odpowiedzią. Kolejne pytanie.

Który zombie z Left 4 Dead atakuje za pomocą języka?

A. Boomer.

B. Smoker.

C. Tank.

D. Witch.


EDIT: Level up :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ^^ Zdecydowanie... tak. Mam nadzieję, że z tym pytaniem nie było wielkich trudności. Pierwsza gwarantowana suma jest Twoja, kontynuujemy grę.

Gra Devil May Cry 4 została stworzona na tym samym silniku, co gra:

A. Lost Planet.

B. Gothic 3.

C. S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky.

D. Unreal Tournament 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować