Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Growi Milionerzy (z Hubertem Urbańskim) - gra forumowa

6183 postów w tym temacie

Każdy wie, że od początku działasz przeciwko mnie i chcesz mnie wyeliminować w łatwy, a najlepiej także ośmieszający mnie sposób, więc wolę się upewnić ;-D

Poproszę o zaznaczenie odpowiedzi C.

Ale gra nadal mi się nie podoba :/

Następne pytanie może być z Gothica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 01:39, Gumisiek2 napisał:

Każdy wie, że od początku działasz przeciwko mnie i chcesz mnie wyeliminować w łatwy,
a najlepiej także ośmieszający mnie sposób, więc wolę się upewnić ;-D

Poproszę o zaznaczenie odpowiedzi C.

Ale gra nadal mi się nie podoba :/

Następne pytanie może być z Gothica :P

Każdy chyba wie, że zbroja składa się z ...5 części!! Również ta, tytanów ma tyle elementów. Wygrywasz 1000zł i grasz o 2k!! Nie wiem skąd znasz odpowiedź na to pytanie, skoro pisałeś, że w Risenie dotarłeś tylko do końca 1 rozdziału:] Ale spoko:P

Następne pytanie:

Afroamerykanin z GTA:VC, który chodzi non stop w białym garniturze i jest naszym przyjacielem prawie od początku gry to:
a) Ken Rosenberg
b) Lance Vance
c) Cesar Vialpando
d) Dwayne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 11:19, Bithda napisał:

Wygrywasz 1000zł i grasz o 2k!! Nie wiem skąd znasz odpowiedź na to pytanie, skoro pisałeś,
że w Risenie dotarłeś tylko do końca 1 rozdziału:] Ale spoko:P


Czitowałem, kurrrna :P

Dnia 25.07.2010 o 11:19, Bithda napisał:

Afroamerykanin z GTA:VC, który chodzi non stop w białym garniturze i jest naszym przyjacielem
prawie od początku gry to:
a) Ken Rosenberg
b) Lance Vance
c) Cesar Vialpando
d) Dwayne


Last dance of... Lance Vance! Tak kończyła się ta świetna gra. Co do pozostałych postaci, to Rosenberg jest adwokatem i naszym przyjacielem od samego początku gry aż do końca, Cesar Vialpando to narzeczony siostry CJ-a z kolejnej części gry, z Dwaynem jest ciekawiej, bo wiem na pewno, że jest jednym z pracowników naszego biznesu w VC (razem z Jethro pracują w jakiejś przystani), ale postać o takim imieniu występuje też, o ile się nie mylę, w GTA IV. Gra czeka na lepszą kartę, ale oglądało się filmiki na YT ^^

Proszę o zaznaczenie odpowiedzi B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2010 o 16:05, Gumisiek2 napisał:

Last dance of... Lance Vance! Tak kończyła się ta świetna gra. Co do pozostałych postaci,
to Rosenberg jest adwokatem i naszym przyjacielem od samego początku gry aż do końca,
Cesar Vialpando to narzeczony siostry CJ-a z kolejnej części gry, z Dwaynem jest ciekawiej,
bo wiem na pewno, że jest jednym z pracowników naszego biznesu w VC (razem z Jethro pracują
w jakiejś przystani), ale postać o takim imieniu występuje też, o ile się nie mylę, w
GTA IV. Gra czeka na lepszą kartę, ale oglądało się filmiki na YT ^^

Proszę o zaznaczenie odpowiedzi B.

Wygrałeś 2k!! Czy jesteś z siebie zadowolony? To może być twoje ostatnie 2k w tym teleturnieju:] Odwaliłeś robotę za mnie, więc mogę powiedzieć, że grasz o 5k i o to pytanie:

W której misji gry max Payne 2: The Fall of Max Payne sterujemy piękną, ale zabójczą, Moną Sax?
a)On a Crash Course
b)There Are No Happy Endings
c)The Million Dollar Question
d)Out Of The Window

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim napiszę odpowiedź na to pytanie, mam do powiedzenia kilka słów. Dziś jesteś dla mnie robakiem w dole na ziemi. Dodam także, że nienawidzę Cię i mogę dziękować tylko sobie. *

A teraz daj telefon do przyjaciela. Michał ukończył obie części Maxa Bóla kilkukrotnie.

*Świat według Bundych roxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 16:31, Gumisiek2 napisał:

Zanim napiszę odpowiedź na to pytanie, mam do powiedzenia kilka słów. Dziś jesteś dla
mnie robakiem w dole na ziemi. Dodam także, że nienawidzę Cię i mogę dziękować tylko
sobie. *

Mi również miło;]

Dnia 25.07.2010 o 16:31, Gumisiek2 napisał:

A teraz daj telefon do przyjaciela. Michał ukończył obie części Maxa Bóla kilkukrotnie.

A więc dzwonimy do Michała:

(P)rowadzący: Halo?
(M)ichał: Eee... Witam!
P:Dzień dobry, z tej strony kłania się Hubert Urbański, twój kolega Gumiś gra o 5k i potrzebuje twojej pomocy w tym pytaniu!! Jesteś gotowy?
M: Eee... *czkawka*, jaaaa niee wiemm gdzie jessst karma.... Chyba w piwnicy...
P: Michale mówisz do nas? To jesteś gotów *sprawdźcie czy nie ma zakłóceń*
M: Aaaa wiem wiem... A co on chce czego?
P: Powiedział, że uwielbiasz grę Max Payne 2 i przeszedłeś ją dwukrotnie, a pytanie jest odnośnie tej gry
M: No dobrze dobrze, wezmę głośniej
P: A o to pytanie:
W której misji gry max Payne 2: The Fall of Max Payne sterujemy piękną, ale zabójczą, Moną Sax?
a)On a Crash Course
b)There Are No Happy Endings
c)The Million Dollar Question
d)Out Of The Window

Masz 30 sekund na podanie prawidłowej odpowiedzi!
M: No ja to bym od razu c odrzucił... A może d? Nie, niech odrzuci C bo wtedy Ma*czkawka*Ma*czkawka* no piszczy cholera!
P: 10 sekund!!
M: Wywal c i a i będzie po sprawie*czkawka*
P: Dziękujemy za pomoc, na pewno będzie owocna;)

I jak? Pomogło ci coś w twojej be... niekomfortowej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja im prowadzę grę prawie 2 lata, daję im łaskawie poprowadzić, a oni takimi pytaniami się odwdzięczają? "Cóż może zmienić naturę człowieka?". Wierzę jednak, że nie jesteś takim rudym lisem, by zamieścić poprawną odpowiedź pod A. lub C., skoro Michał je odrzucił. Z drugiej strony był on pijany... Ale nie, nie jesteś na tyle sprytny, by ułożyć grę tak, że poprawna odpowiedź jest w gronie tych, które odrzucił podchmielony człowiek ;] OK, odrzucam A. i C. Teraz czas przyjrzeć się B. i D. Analizując tytuły misji, to "There Are No Happy Endings" bardziej pasuje mi do ostatniej misji w grze, a wątpię, byśmy w finałowej misji sterowali kimś innym niż Max. Raz kozie śmierć, zaznacz D. I tak wszyscy wiedzą, że prowadzisz przeciwko mnie krucjatę i poznali się na Tobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 17:07, Gumisiek2 napisał:

To ja im prowadzę grę prawie 2 lata, daję im łaskawie poprowadzić, a oni takimi pytaniami
się odwdzięczają? "Cóż może zmienić naturę człowieka?". Wierzę jednak, że nie jesteś
takim rudym lisem, by zamieścić poprawną odpowiedź pod A. lub C., skoro Michał je odrzucił.
Z drugiej strony był on pijany... Ale nie, nie jesteś na tyle sprytny, by ułożyć grę
tak, że poprawna odpowiedź jest w gronie tych, które odrzucił podchmielony człowiek ;]


A ty byś umiał tak zrobić? Mi honor nie pozwolił, chociaż chciałem:D

Dnia 25.07.2010 o 17:07, Gumisiek2 napisał:

OK, odrzucam A. i C. Teraz czas przyjrzeć się B. i D. Analizując tytuły misji, to "There
Are No Happy Endings" bardziej pasuje mi do ostatniej misji w grze, a wątpię, byśmy w
finałowej misji sterowali kimś innym niż Max.

Raczej nie inaczej, chociaż ta misja nie była nawet w ostatnim rozdziale;P I na końcu żadnego innego:P (tak mi się wydaje:P)
Raz kozie śmierć, zaznacz D. I tak wszyscy

Dnia 25.07.2010 o 17:07, Gumisiek2 napisał:

wiedzą, że prowadzisz przeciwko mnie krucjatę i poznali się na Tobie ;]

Cóż mogę powiedzieć? Odpowiednia kalkulacja w tej sytuacji jest kluczem do sukcesu. Wygrałeś 5tys. zł.!! Udało ci się przejść przez 3 bardzo łat... dość średnie pytania, liczę, że na następnym potkniesz się już na dobre:]

Pytanie za 10k. zł., masz dwa koła:

Dziesiątym poziomem w grze Kapitan Pazur jest:
a) Mroczny Las
b) Klify
c) Świątynia
d) Miasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował wypowiedzi ale odpowiedź jest co najmniej poprawna. Wygrywasz 10k i walczysz o 20k. zł. Daje ci łatwiejsze pytania jak innym a ty tak reagujesz:D
O to pytanie za 20k.

Która technika w grze Age of Empires 2 jest oparta o technikę Forward Rush?
a) Galley Rush
b) Fast Castle
c) Tower Rush
d) People Rush

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z pomocy publiczności.

EDIT:

Dnia 26.07.2010 o 11:59, Bithda napisał:

Daje ci łatwiejsze pytania jak innym a ty tak reagujesz:D


Serio wrzucę to archiwum i fragment o poziomie trudności moich pytań ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 19:47, Gumisiek2 napisał:

Skorzystam z pomocy publiczności.

A więc dobrze (jejeje...ehkm...), pytanie do publiczności:

Która technika w grze Age of Empires 2 jest oparta o technikę Forward Rush?
a) Galley Rush-->23%
b) Fast Castle-->34%
c) Tower Rush-->33%
d) People Rush->10%

Ja widzisz, wybór publiczności jest niejednoznaczny (chociaż można powiedzieć, że nawet...:]) więc zmuszacię to do strzelenia albo czegokolwiek innego. Chociaż potem nie mów mi, że cię wykiwałem i wogóle:) Ok zamykam się:D

Dnia 26.07.2010 o 19:47, Gumisiek2 napisał:


EDIT:

> Daje ci łatwiejsze pytania jak innym a ty tak reagujesz:D

Serio wrzucę to archiwum i fragment o poziomie trudności moich pytań ;]

No dobra, to pytanie jest trochę trudne, ale to nie znaczy, że nie do przejścia:D
A chcesz abym ja wrzucił jak mi "ktoś" grozi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:57, Gumisiek2 napisał:

Dzięki za grę.

A więc pan Gumisiek2 zrezygnował z dalszej gry. Prawidłowa odpowiedź na ostatnie pytanie jest to odpowiedź C) Tower Rush.
Wygrałeś 10k zł.! Również dziękuję za grę.
Proszę zgłaszać się do następnej edycji Milionerów:

=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, Gumiś przegrał o_O ?
Może teraz będzie dawał łatwiejsze pytania, skoro wie jak do jest być udupionym ^_____________^
Zgłaszam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować