Zaloguj się, aby obserwować  
Red_King

Saw 1,2,3 czyli saga "Piły"

85 postów w tym temacie

ogladalem tylko pierwsza czesc pily, pozostalych dwoch nie zamierzam
IMO przesadzona brutalnosc, a ludziom sie to niesamowicie podoba :/
ogladalem fragmenty 2giej i 3ciej czesci, np. w trzeciej fragment z flakami... na prawde nie wiem jak komus moze sie podobac taka kaźń na ludziach, moze jestem jakiś inny
moim zdaniem takie coś moze miec wpływ na psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do brutalności, mnie bardzo intryguje fabuła. Dlatego idę do kina 3 część (1 i 2 mam za sobą:)) W sumie też fajnie jest zobaczyć najnowsze dzieła techniki, tudzież flaczki^^ Może być ciekawie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzecią część naprawdę polecam :) Może jest spoiro brutalności, ale w sposób taki aby przemówić :P Też nie chcę tu zdradzać fabuły, ale będzię dużo scen wspomnień (minispoiler) jak np. Jigsaw z Amandą przygotowywali zadanie dla Gordona i Adama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po seansie^^ Wspaniały film, polecam wszystkim gorąco (nooo... może nie wszystkim...) Trzecia część nawiązuje w znacznym stopniu do 1 i 2 części. Nie chcę spoilerować, ale wiele wątków zostaje wyjaśnionych.

*****UWAGA! SPOILER!*****
Ciekawi mnie kto w 4 części będzie Jigsawem, skoro Amanda i John zostali zabici :/ Swoją drogą Amanda to całkiem niezła kobitka xD Wie ktoś na czym ma się opierać 4 część? Pewnie będzie to kontynuacja bohatera z 3 części (zapomniałem jak się nazywał), i uratuje pewnie córkę... albo i nie... Obrońcy Praw Dzieci będą wniebowzięci po tym filmie xD
*****KONIEC SPOILERA*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:32, Diddle napisał:

Oooo to może być ciekawie, ale chyba dokończą historię tego kolesia z 3 części...


Na pewno dokończą. "Piła" stała się jedną z kur znoszących złote jajka, a tych, jak powszechnie wiadomo, nie zarzyna się do rosołu ;P. Czyli czekają nas pewnie co najmniej 2 czy 3 kolejne części... Oby tylko trzymały poziom, jeśli nie pierwszej części (w cuda nie wierzę), to chociaż trzeciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wcześniej z opinią z tymi brutalnymi flakami to chyba zdeka przesadziłem nie lubie patrzeć na wyprute flaki ale lubie jak jest realistycznie zrobiony film :).A ciekaw jestem czy 4 część Piły będzie jeszcze bardziej brutalniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że piła jest kolejnym filmem, którego części są coraz gorsze. Jedynka była naprawdę dobra, a zakończenie mocne, dwójka znacznie słabsza - klasyczna wybijanka. Trójki jeszcze nie oglądałem ale czytając recenzje, można się domyślić, że to już popłuczyny. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tę (nie)przyjemność, że byłem na maratonie - wszystkie trzy części. więc mogłem sobie dokładnie obejrzeć, jak ta seria z podziwu godną konsekwencją stacza się po równi pochyłej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:05, Azrathel napisał:

ja miałem tę (nie)przyjemność, że byłem na maratonie - wszystkie trzy części. więc mogłem sobie
dokładnie obejrzeć, jak ta seria z podziwu godną konsekwencją stacza się po równi pochyłej...
:/


A to wpółczuję :| Przykre, że udane kontynuacje można policzyć na palcach. Heh, właściwie to wystarczą tylko dwa palce: Mad Max i Obcy. Chociaż i tak to dotyczy MM 1 i 2, tójka jest już trudna do przełknięcia. No a "Alien v Predator" to już zupełnie dziwaczny pomysł, który skutecznie skrócił o głowę tak bardzo lubianą prze ze mnie serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:21, sferis napisał:

Ja powiem tyle.... Na Piłe 3 mniej nie wpuścili :-(

Pozdrawiam,
sferis

Ty to ile masz lat? że cie nie wpuścili lol ja to mam 15 lat i mnie wpuszczają na każdy film nawet od 18 lat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:21, sferis napisał:

Ja powiem tyle.... Na Piłe 3 mniej nie wpuścili :-(

zapewniam Cię - wiele nie straciłeś. zamiast tracić czas lepiej byłoby, gdybyś oglądnął sobie jedynkę w domu... naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:23, Harpagan napisał:

> Ja powiem tyle.... Na Piłe 3 mniej nie wpuścili :-(
>
> Pozdrawiam,
> sferis
Ty to ile masz lat? że cie nie wpuścili lol ja to mam 15 lat i mnie wpuszczają
na każdy film nawet od 18 lat ^^


Mam 16 lat, wyglądam na 18-19, a mi powiedzieli, że film od 21 lat ;/

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:25, sferis napisał:

> > Ja powiem tyle.... Na Piłe 3 mniej nie wpuścili :-(
Mam 16 lat, wyglądam na 18-19, a mi powiedzieli, że film od 21 lat ;/

Pozdrawiam,
sferis

lol to nieżli są jak ten film jest od 15 lat lol i ciebie żeby nie wpuścili no to załamka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliście sobie kącik wzajemnej adoracji, czy jak?! Film nie jest zły a Wy takie głupoty gadacie. Jedynka byłą rewelacyjna, ale jak ktoś lubi całą sagę "Piły" to 3 część też mu się spodoba. Połowa z Was nie widziała którejś z części z wypowiada się za wszystkie. Ja oglądałem wszystkie części i doszukałem się bardzo dużo smaczków z poprzednich odsłon.
Polecam fanom gatunku, bo filmów gdzie jest dobra i mocna akcja i jednocześnie ciekawa i wtapiająca w fotel fabuła jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem takie infromacje:

Oficjalne:
1.Zostało oficjalnie potwierdzone, że saw4 ukaże się 26października 2007r... 2.Reżyserem będzie David Hackl czyli człowiek, który pracował także przy saw3.
Nieoficjalne:
3.W scenie otwierającej (coś na wzór troya) zagra najprawdopodobiej... Ja Rule.
4.W saw4 ponownie ujrzymy Angus Macfadyen''a (Jeff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować