Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2011 o 11:38, foremniaczka napisał:

Uważam,że należy wydać całe 200 zł,ale lepszej informacji udzielą Tobie już na miejscu.Lepiej
się upewnić.

Ehhh... odpowiadanie 5 miesięcy później nie jest najlepszym pomysłem...

Można na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co jest z EMPIKiem?
Zamówiłem przedpremierowo płytę Nickelback - Here and Now, patrzę sobie dziś na zamówienia (chciałem sprawdzić datę wysyłki) i nie mam tam tego zamówienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam no takie pytanie. Chce się pozbyć 4 gier. Dragon Age :Origins, Fable II. Too Human i Gears of War 2. I mam pytanie. Bo w regulaminie pisze,że jedynie,że tak powiem Empiki z większych miast. U mnie też jest Empik i to nawet duży powiem, bo wybór jest niezły. Czy można zrobić tak,że im powiem, by sprawdzili i można było wysłać i dostałbym kasę? Bo w Łodzi ja to już nie mieszkam :/ A mam te 4 gry które bym się chciał pozbyć. Oczywiście STAN IDEALNY.

Edit: Też sprzedają używki? 40 zł Gears of War 3. pff O_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 18:58, bobobo napisał:

Do ilu dni może zostać w sklepie przesyłka zamówiona przez empik.com?


Warunki dostawy ''''Zamówienie, które zostało dostarczone do salonu empik, czeka na odbiór przez 14 dni. Po tym terminie produkty z zamówienia są zwracane do magazynu i nie ma możliwości cofnięcia tej operacji.''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

empik jak zwykle zwiódł najpierw z terminem dostawy bf 3, teraz z anno 2070, planowana wysyłka 25.11.11 (premiera była wczoraj), wiecej się nie skuszę na kupno preordera w tej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w empiku da się zbierać jakieś punkty za zakupy? Chodzi mi o to, że już od jakiegoś czasu sporo zamawiam przez empik.com i z racji tego przydałby się jakieś bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:47, Nightdew napisał:

Czy w empiku da się zbierać jakieś punkty za zakupy? Chodzi mi o to, że już od jakiegoś
czasu sporo zamawiam przez empik.com i z racji tego przydałby się jakieś bonusy.



Nie ma takiej możliwości, aby zbierać punkty za zamówienia albo dostawać jakieś rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:47, Nightdew napisał:

Czy w empiku da się zbierać jakieś punkty za zakupy? Chodzi mi o to, że już od jakiegoś
czasu sporo zamawiam przez empik.com i z racji tego przydałby się jakieś bonusy.

Jest program Payback, ale nie obowiązuje na empik.com, więc chyba ci się nie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do kart prezentowych/podarunkowych. Jeżeli mam taką o wartości 100 zł, a chcę kupić coś powyżej tej wartości, to mogę zapłacić 100 tą kartą, a resztę np. gotówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:37, 8bit napisał:

Mam pytanko co do kart prezentowych/podarunkowych. Jeżeli mam taką o wartości 100 zł,
a chcę kupić coś powyżej tej wartości, to mogę zapłacić 100 tą kartą, a resztę np. gotówką?

Według regulaminu: TAK, jeżeli masz kartę podarunkową Empiku, NIE, jeżeli masz kartę empik.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:37, 8bit napisał:

Mam pytanko co do kart prezentowych/podarunkowych. Jeżeli mam taką o wartości 100 zł,
a chcę kupić coś powyżej tej wartości, to mogę zapłacić 100 tą kartą, a resztę np. gotówką?

http://www.empik.com/karty-prezentowe/regulamin
Tytuł II, pkt 3:
3. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny Towarów lub Usług gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, gdy wartość otrzymywanego Towaru lub świadczonej Usługi jest wyższa niż aktualna wartość nominalna Karty Prezentowej Empik.

Czyli odpowiedź brzmi: tak.
Za to mając Ekartę Prezentową dla sklepu internetowego empik.com, możliwość dopłaty już Ci nie przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:45, Hellmut napisał:

Tytuł II, pkt 3:
3. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny Towarów /.../
Czyli odpowiedź brzmi: tak.

Okej. Dzięki. Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:45, Hellmut napisał:

Czyli odpowiedź brzmi: tak.
Za to mając Ekartę Prezentową dla sklepu internetowego empik.com, możliwość dopłaty już
Ci nie przysługuje.


Nie można zapłacić kartą prezentową, która ma wartość 100zł a zamawiasz coś powyżej tej kwoty - wiem, bo sprawdziłem właśnie w tym momencie.

"Brak wystarczających środków na karcie (dostepne środki: 100 pln). Wprowadź inny kod karty lub wróć do strony płatności i zapłać w inny sposób"

Edit@
Zwracam honor, bo z cytowanego regulaminu wynika, że dopłacić można gotówką kartą kredytową lub płatniczą (czyli chodzi o salony empik) a ja mam kartę prezentową i na odwrocie jej jest kod, dzięki któremu mogę zapłacić na empik.com - ale nie ma możliwości dopłaty... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak w niektórych empikach jest możliwość "odsprzedania" gier na ps3 i xbox''a 360 to ile dostaje się za to na karcie podarunkowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować