Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

KoLcZyK

31 postów w tym temacie

Jako że uwielbiam piercing naszła mnie ostatnio ochota na zrobienie sobie powierzchniowego kolczyka, a konkretnie nape''a. Co o tym sądzicie? Ma ktoś może taki? Czy dobrze się goi?


20110705181907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 18:19, KrwawaMary napisał:

Jako że uwielbiam piercing naszła mnie ostatnio ochota na zrobienie sobie powierzchniowego
kolczyka, a konkretnie nape''a. Co o tym sądzicie? Ma ktoś może taki? Czy dobrze się
goi?



Zakolczykuj sobie mózg, a nie okaleczaj ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 18:47, KrwawaMary napisał:


> Zakolczykuj sobie mózg, a nie okaleczaj ciało


Kolczykowanie mózgu to też okaleczanie :P


Ale przynajmniej nie widać, no chyba, że zrobi się rentgen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2011 o 18:55, ribik napisał:

Ale przynajmniej nie widać, no chyba, że zrobi się rentgen



W sumie to ciekawy pomysł. Jak mi braknie miejsca na ciele to zajmę się organami wewnętrznymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 10:22, KrwawaMary napisał:

Co sądzicie o piercingu? Macie jakieś kolczyki? Planujecie sobie założyć jakiś? Czy może
uważacie, że to zbędne okaleczanie ciała?


Ostatnimi czasy rzeczywiście się w piercing wkręciłem ;) No i od niedawna jestem posiadaczem Industriala w prawym uchu, jak się zagoi to z pewnością się pochwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 11:44, Slayer_Watti napisał:


Ostatnimi czasy rzeczywiście się w piercing wkręciłem ;) No i od niedawna jestem posiadaczem
Industriala w prawym uchu, jak się zagoi to z pewnością się pochwalę.


Kocham piercing. Ostatni mój nabytek to kolczyk w pępku (chociaż wcześniej już miałam, niestety musiałam wyjąć). Ale najbardziej zadowolona jestem z industriala w lewym uchu. Mój ukochany kolczyk :D

20110707115308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koczyki kolczykami ale industriale ... tak u jednej jak i u drugiej płci wydawały mi się prawie zawsze czymś paskudnym i szpecącym - może miałem pecha i spotykałem ludzi którym takie cudactwo wybitnie nie pasowało ale spoko, ich bania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 11:53, KrwawaMary napisał:

Kocham piercing. Ostatni mój nabytek to kolczyk w pępku (chociaż wcześniej już miałam,
niestety musiałam wyjąć). Ale najbardziej zadowolona jestem z industriala w lewym uchu.
Mój ukochany kolczyk :D


Industriale od zawsze mnie kręciły, myślałem też nad kilkoma innymi wzorami ( też w prawym uchu ), ale jeszcze nie wiem co to dokładnie będzie, na razie szukam czegoś oryginalnego. Jedynie tunele mi się nie podobają, jakoś nie potrafię się do nich przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 12:06, Slayer_Watti napisał:

>
Industriale od zawsze mnie kręciły, myślałem też nad kilkoma innymi wzorami ( też w prawym
uchu ), ale jeszcze nie wiem co to dokładnie będzie, na razie szukam czegoś oryginalnego.


Mnie teraz nachodzi na horizontale. Powierzchniowe przekłucia są świetne :D

Dnia 07.07.2011 o 12:06, Slayer_Watti napisał:

Jedynie tunele mi się nie podobają, jakoś nie potrafię się do nich przekonać.


Ja do tuneli nic nie mam. Choć takie duże są okropne. A później jak chce się tego pozbyć to trzeba małżowiny zszywać, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować