Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Ja proponuje wprowadzenie do programu takie "Kaszanka Zone", w którym recenzowane by były gry z Lema i Cenegi :) To był żart dla niekumatych....
Szkoda, że w klasyce nie ma starszych gier, bo taki Spellforce czy Dow jest klasyką tylko z nazwy serii, bo do starych gier się one imo nie zaliczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ja także podpisuje się pod tym, że naprawdę lichnie jest jak Gram.TV tylko o grach z konsol mówi :/. One mnie nie iteresują. Nie chce słuchać kolejnych zapowiedzi o grach, w które nigdy nie zagram. Jak za tydzień nie bedę recenzji żadnej nowości na PC to przestaje oglądać ten program. Przynajmniej będę się wysypiać po ciężkim tygodniu w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poecam nauczyć się czytać ;P

Dnia 07.01.2007 o 09:40, n4bi napisał:

> PS. Czy na winda Vistę mówi się "Wiśta"??? :D
mowi sie Wista :P... ale ponoc ma to byc taki badziew do gier za to az boli ;P

Wiem że Wista, ale Wiśta chyba nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byłem strasznie zniesmaczony faktem, ze niemal cały odcinek GRAM.TV był poswięcony konsolom. Ale pomyslałem sobie, ze to taki jednorazowy wyskok, by popatrzeć co słychać u konsolowców. Taka ciekawostka dla widzów. No i wczoraj patrzę - znowu te konsole! Prawie cały odcinek! Przesadzają na mój gust. Pomyślałem sobie "Poskarżę się na forum Gram.pl" Wchodze, patrzę, a tu nie ja jeden mam takie odczucia do konsol w GRAM.TV!
Tak wiec zwracam się do chłopaków z GRAM.TV: Dajcie żyć. Wroccie do poziomu z dawniejszych odcinków. Jak najmniej o konsolach i jak najwięcej o kompie. Co nas obchodzi jakaś Viva pinata czy Sonic skoro i tak sobie w to nie pogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem pecha, przez 2 tygodnie byłem na nartach w naszych górach, ale tam oczywiście nie ma TV 4. Opuściłem 2 odcinki :( Ale w tą sobotę postaram się już obejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 10:24, Full Wypas napisał:

Ja to miałem pecha, przez 2 tygodnie byłem na nartach w naszych górach, ale tam oczywiście
nie ma TV 4. Opuściłem 2 odcinki :( Ale w tą sobotę postaram się już obejrzeć ;)


A ja też nie obejrzałem odcinka który był w tamtą sobote gdyż musiałem iść do kościoła na święto "Trzech Króli" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójż na to z innej strony, przynajmiej dowiesz się co teraz w konsolach piszczy i w co grają konsolowcy. Ja interesuję się grami każdego gatunku, na każdą platformę i GRAM.TV przez to że pokazuje gry na konsole bardziej się podoba, to tak jakby rozszerzanie własnych horyzontów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie by było się dowiedzieć też o grach na pieca, ja tam konolami się nie interesuje, tylko Xbox jest całkiem niezły:P. Również pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:18, darth 16 napisał:

Tak, ale mam nadzieję że program Cenegi, będzie tylko o PC, bo jak będzie konsolowy to ja dziekuję

> ;P
>Tak ciekawe czy bedzie program cenagi fajnie by bylo bo podejzewam ze Cenega powina wykoszystac slaba ostatnio forme gram.tv(chociaz nigdy nie byla bardzo wysoka).szczeze muwiac myslalem ze ten program wypali ale gram.tv do histori nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:18, darth 16 napisał:

Tak, ale mam nadzieję że program Cenegi, będzie tylko o PC, bo jak będzie konsolowy to ja dziekuję
;P

Jaki program Cenegi, ma coś takiego wyjść? Kiedy?! Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę , że jeszcze trochę i Gram.TV dojdzie do profesjonalizmu , a i ostatnio mnie rozbawił taki jeden tekst w Gram.TV " Windows Viśta "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować