Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

o ile dobrze pamietam kiedys cos o tym wspominali... ale to tak przelotem ;p... Gralem w beta... i szczerze mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ciągle o gram.tv zapominam. Niestety. Potem żałuję. Jak na telefonie zapiszę to zostaje zwykle w dziwnym miejscu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 22:18, AQ22 napisał:

a ja ciągle o gram.tv zapominam. Niestety. Potem żałuję. Jak na telefonie zapiszę to zostaje
zwykle w dziwnym miejscu. :P

napisz se na race... napisz na tv... wytatuuj se , a najlepiej napisz karteczke na kompie postaw obok kompa zegarek i bedzie jak znalazle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:39, piero92 napisał:

No i znów nie ma wyników konkursu... chyba to jest jedna wielka ściema z tymi konkursami


jak zauważyłem to wyniki konkursów są pod koniec miesiąca, ale nie mam pojęcia jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie masakra!
Widziałem to od początku programu, i nie pisałem nic - teraz napiszę. Zmieńcie operatora kamery!!! To jakiś amator, który tak lata kamerą po ekranie, czasami w ogóle nie łapie prezenterów, albo złapie od połowy głowy :/ Żenada normalnie... Najprawdopodobniej jest ich dwóch - jeden dobry, a drugi żałosny :/

I druga sprawa - weźcie sobie zróbcie upgread''a komputerów do programu, bo dzisiaj jak pokazaliście Dark Messiah of Might & Magic to myślałem, że nie wyrobię... Tak się zacinała ta gra, że ło jezu! Chcieliście zrobić reklamę DMoM&M i coś nie zaskoczyło, bo takie zwiechy były, żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalm dzisiejszy odcinek i powiem ze byl calkiem dobry :D... Gry fajne i wogole ale na rany chrystusa ludzi wezcie zrobcie cos z tmyi kamerzystami!... (jezeli do 2012 bedzie taki program to sie tam zglosze jak skoncze studia filmowe :P) DM tez fajne ale zwiechy macie... pewnie wiekszosc graczy tez bedzie takie miala ;P...
Konkurs... hmm nagroda slaba chyba ze lubi sie takie gry :P
7.5/10 good game
gl hf
-nabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co było przed reklamami?? Bo mi się coś zepsuło i widziałem tylko co po reklamach było.
Zgadzam się z Diddle, że operator kamery jest słaby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm Powiem tak. Oglądnijcie sobie jakoś 1 odcinek i ten dzisiejszy poprawę widać, ale na początku gram.pl mówiło, że nic wspólnego nie ma z programem, uwaga cytuje:
"gram.pl nie ma nic wspólnego z tym programem :). Tak jak pisał Mike w sąsiednim wątku, program ten nie jest robiony ani przez CDP ani przez gram.pl. My o fakcie jego startu tylko informujemy."
Tu macie url do tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12797&pid=85

No wracając do myśli: Niby nic wspólnego a dziś co najmniej 2 razy słyszałem "po więcej informacji zapraszamy na www.gram.pl. Troszkę mnie to wkurza no, ale mniejsza...

P.S - Nowe Kompy by się wam przydały bo DM ciął jak u mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często zdarza się, że opisując grę redaktor chce zabłysnąć humorem lub fajną metaforą, ale w GRAM TV często im nie wychodzi :/ Np z dziś "....ładowanie leveli trwa 200 mln lat świetlnych..." no JOOOOJ żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:13, n4bi napisał:

Konkurs... hmm nagroda slaba chyba ze lubi sie takie gry :P


Jaka jest bo jakoś się nie skapnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować