Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Ha!

Obejrzałem dzisiaj powtórkę odcinka sprzed tygodnia i powiem, że się przez moment przestraszyłem XD . Na samym początku Marcin i Paweł stali w takim dziwnym miejscu, jak nigdy. Obaj odziani w Mroczne Kolory, nic tylko by złożyć oświadczenie o czymś Strasznym ;P .

Program, jak zawsze, dobry. Zaciekawiła mnie informacja o tych kluczach dla graczy WoW :) . Powiedziano, że miałby je mieć każdy z graczy. Czyli co? Bez dopłaty? Trudno mi w to uwierzyć... 9 milionów takich...? Bo przecież nie każdy zdecyduje się z własnej woli taki klucz sobie zaserwować. A ma mieć "każdy" :D ?

PS Mówienie o Sznurówkach zaczyna mnie nużyć :P . Zaczyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby gram.ty było bardziej popularniejsze mogło być puszczane dwa razy w tygodniu i na jakimś innym kanale np. polsat , tyn
moja rada >>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:29, MonkOfWar napisał:

Obejrzałem dzisiaj powtórkę odcinka sprzed tygodnia i powiem, że

Też obejrzałem powtórką, bo w zeszłym tygodniu nie mogłem. Jednak w pewnym momencie była reklama więc (jak zawsze) przełączyłem na inny kanał. Gdy powróciłem, jakis facet opowiadał o grze "Wiedźmin". Prawdopodobnie na początku (tzn. gdy byłem jeszcze na innym kanale) go przedstawiono, jednak do końca już nie powtórzono kto to jest. Podejrzewm, że to był ktoś z pracowników CDP ale czy ktoś może mi podać jego nazwisko/nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:00, A-cis napisał:

Podejrzewm, że to był ktoś z pracowników CDP
ale czy ktoś może mi podać jego nazwisko/nick?


Ano, gość z CDP Red, Madejem Marcinem zwany :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był bardzo fajny najbardziej podobała mi się recenzja Supreme commander... kurcze chciałbym wygrac ten konkurs... Info dla Sonciak
-Człowieku jesteś bomboy :) mogłeś Pawłowi z pół obrotu jeszcze dołożyc... nie nie żartuje :) ale na prawde jesteś genialny :) a paweł ma czadowe i specyficzne poczucie humoru... jesteście genialni ... ok koniec słodzenia
... co do Wiedzmina no to ciesze się że dupki z USA dostaną go puźniej :) a my jako pierwsi no w koncu to ansze dzieło (Polskie dzieło)...
9/10

jeszcze jedno ... szkoda że Jade Empire nie zachwyca mnie tak jak opowiadacie wy :P Według mnie to bedzie jedynie dobra gra ;p ale dobrze że nie trzeba bedzie płakac bo gra ma wymagania typu G3
Pozdrawiam wszystkich graczy, ogladaczy ramtv i oczywiscie Sonciaka i Pawła

gl hf
-nabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:08, n4bi napisał:

-Człowieku jesteś bomboy :) mogłeś Pawłowi z pół obrotu jeszcze dołożyc... nie nie żartuje
:) ale na prawde jesteś genialny :) a paweł ma czadowe i specyficzne poczucie humoru... jesteście
genialni ... ok koniec słodzenia


No rzeczywiście ten skok na koniec był niczego sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:05, xbit71 napisał:

nie rozumiem, czemu program opowiada tylko o grach CD-Projekt....
przeciez to jest program dla GRACZY!!!


Wiele było tych pytań nadal nie ma odpowiedzi ... ale co z tego, ważne że dobre gry (cdp) pokazują, poza tym mało mnie obchodzi że tylko CD-Project puszczają ważne jest że wogóle puszczaja jakiekolwiek gry ;) takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:15, hunter22 napisał:

Jakie było pytanie konkursowe? Przegapiłem moment jego zadawania ;P

Kto jest głównym programistą "Supreme Commandera"?
Odpowiedź: Ten sam gość, który projektował "Total Anihilation" (CJT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był program naprawdę super, może nabiorę pewności i kupię to Supreme Comander, był trochę śmieszny szczególnie na końcu gdy Marcin chciał przyłożyć Pawłowi z pół-obrotu :) Tylko tak dalej chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:21, A-cis napisał:

> Jakie było pytanie konkursowe? Przegapiłem moment jego zadawania ;P
Kto jest głównym programistą "Supreme Commandera"?
Odpowiedź: Ten sam gość, który projektował "Total Anihilation" (CJT)


Nie musiałeś pisac odpowiedzi ;P to było troche bezmyślne z twojej strony ale no cóż mowi się trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba... Odcinek był na prawdę spoko... Gdyby nie nos gram.pl w całym programie (które niby nic wspólnego nie ma z programem), ale poza tym odcinek był świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować