Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

słuchajcie już od jakiegoś czasu poluje żeby obejrzeć gram tv jednak teraz dopiero się dowiedziałem że o 5.50 sa powtorki z zeszlego tygodnia. A jak oglądam o 10.30 to nie ma tego programu tylko przełacza sie z TV 4 na TV Odra :/ co o tym myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pisz 3 postów naraz
2. Jeśli nie załapujesz się na premierowy odcinek, oglądnij powtórkę. Ja tak czasem robię, kiedy nie mam możliwości oglądnąć rano w sobotę, bo np. zaśpię (chociaż to mało prawdopodbne bo specjalnie na tą okazję sobie budzik ustawiam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:23, dziad5 napisał:

UWAGA!!

Jutro Gram.tv rozpoczyna się o 9:55!!

a skąd masz takie wiadomości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:26, Madoc napisał:

> UWAGA!!
> > > Jutro Gram.tv rozpoczyna się o 9:55!!
a skąd masz takie wiadomości ??



No proszę, Cię.... np program telewizyjny :P Ale tak na serio zobaczyłem dziś reklamę innego programu o godz. rozpoczęcia GRAM.TV więc wiadomo było, że o tej samej 2 nie mogą polecieć :D

ps. takie info powinno być na www.gram.pl ale nie było:/ Na szczęście są życzliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę ponarzekam na dzisiejszy odcinek (czyt. powtórkę). Mianowicie chodzi mi o recenzję tej gry z postaciami Marvela, zapomniałem tytułu. Mam pytanie do tego pana co mówi w tle. Co miał na mysli mówiąc o sceneriach (?) postindustrialnych? Bo wydaje mi sie, że to określenie akurat nie bardzo pasuje i jakby przejaskrawia obraz, który widac na ekranie. Jakos nie zauwazyłem tam nic z postindustrialności.
Postindustrialne lokacje to by były na przykład biurowce pełne sklepów, wokół księgowi w okularach i masa drobnych przedsiebiorców a nie przemysłowe hale czy pomieszczenia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:28, dziad5 napisał:

No proszę, Cię.... np program telewizyjny :P Ale tak na serio zobaczyłem dziś reklamę innego
programu o godz. rozpoczęcia GRAM.TV więc wiadomo było, że o tej samej 2 nie mogą polecieć
:D

ps. takie info powinno być na www.gram.pl ale nie było:/ Na szczęście są życzliwi :D

aha dzięki. nie żebym Ci nie wierzył,tylko nie nie chciałbym niepotrzebnie wcześniej wstawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:23, dziad5 napisał:

UWAGA!!

Jutro Gram.tv rozpoczyna się o 9:55!!


Dobrze wiedzieć...dzięki

A właśnie, czy mi się zdaje, czy w tym tygodniu nie było wyników konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie mam czasu na oglądanie tego programu, bo akurat w czasie jego trwania idę na basen.
Ogólnie oglądałem dwa odcinki i oceniam to na poziomie średnim.Wiem, że jest to jeden z nielicznych tego typu magazunów, jednak bardziej podobał mie się Game Box (który leciał do niedawna na TVP 1, teraz nie leci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:23, dziad5 napisał:

UWAGA!!

Jutro Gram.tv rozpoczyna się o 9:55!!


No to sobie obejrzałem ; /. Właśnie mam godzine 10:19 i dopiero tv włączyłem z myślą "zaraz się zacznie" a tu co? Program właśnie się kończy...rany nie można załatwić tego aby probram był puszczany o stałej porze? Nie wszyscy zaglądają co chwilę do programu tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś podac mi odpowiedź na pytanie konkursowe? albo jakąś podpowiedź? Żeby nie pomagac innym prosze o wysłanie odpowiedzi na kulfoniarz@wp.pl
Podpowiedź można dac tu na forum...

Z góry dziękuję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, że ktoś to nagrywał i wrzuci na youtube X_x czemu znowu zmienili czas emisji? ech kurde... przegapiłem, szkoda, może ktoś na serio to umieści na youtube to se zobacze choć wątpie... Powiedzcie chociaż o jakich grach gadali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:37, kapistar1 napisał:

Powiedzcie, że ktoś to nagrywał i wrzuci na youtube X_x czemu znowu zmienili czas emisji? ech
kurde... przegapiłem, szkoda, może ktoś na serio to umieści na youtube to se zobacze choć wątpie...
Powiedzcie chociaż o jakich grach gadali?


ja nagralem od pewnego momentu ale nie mam sprzetu by na youtube walnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że jest przesunięcie, włączyłem TV wcześniej, a tu recka dodatku do Titan Quest xD. Dla tych co nie oglądali odcinka, bo nie wiedzieli, że jest wcześniej:
Recenzje:
Titan Quest Immortal Throne- chyba 4
Crackdown- 5 +
Wii Sports- 4
Jakaś gra na PS3 o wyścigach w terenie- 5- (nie mam pamięci do tych konsolowych tytułów :/)
Dwie gry o serialu "Odlotowe Agentki"- 3
To chyba tyle z recenzji :)
Klasyka:
Colin Mac Rea Rally (chyba tak to się pisze)
Pytanie konkursowe:
Do jakiej innej gry niż Jade Empire muzykę stworzył ten sam człowiek?
Do wygrania Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 23:01, PJ MW napisał:

Powinna powstać oficjalna stronka GRAM.TV, albo chociaż zakładka na gram.pl, no nie?

Powinna niedługo powstać, wejdź sobie na www.gramtv.pl. Ciekawe kiedy skończą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować