Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Zastanawiam mnie jedno zdanie które wypowiedzieli: "Wracamy po wakacjach" czy to znaczy że nie będzie programu przez wakacje ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno zdanie które wypowiedzieli: "Wracamy po wakacjach" czy to znaczy że nie będzie programu przez wakacje ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:59, Cafel napisał:

Zastanawiam mnie jedno zdanie które wypowiedzieli: "Wracamy po wakacjach" czy to znaczy że
nie będzie programu przez wakacje ;/ ?


Zwykle tak jest. Review Territory na Hyperze też jest zawieszone na wakacje. Ludzie po prostu też chcą mieć trochę wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ale jesli by nie bylo to nie tak zle gdyby dlai powtorki... od poczqatku przez cale wakacjie ogladac codziennie kolejne od cinki od 1 do dzisiejszego :) ja bym chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu dzisiejszego programu znowu zaczynam żałować, że God of War I i II nie wyszły na PC. Ja najbardziej czekam na Wiedźmina, Assassin''s Creed i GTA IV (chociaż na PC to jedna wielka niewiadoma) a z tych co nie wymienili to na Splinter Cell: Conviction i Lost The Game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był bardzo dobry. A to dlatego, że pokazali najlepsze gry. ;)
No cóż, nie podobał się rodzaj wybierania zwycięzców? To nie ma konkursów, a co. ;-D hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle kiedy mamy wolne w TV nic nie ma, same ''ripleje''. Dlaczego nie umieszczacie oscinków GRAM.TV na youtube? Tak by było wygodniej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:57, rick90 napisał:

No i lipa, znów bez konkursu a wyników jak nie było, tak nie ma.


Też liczyłem, że będzie jakiś konkurs na pożegnanie a tu nic :].Jednak , żyje ze świadomością, że po wakacjach będzie o wiele więcej konkursów z większą ilością nagród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować