Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Zrobię avatar na zamówienie

3663 postów w tym temacie

Z Twojego obecnego avka nic nie da się zrobić(skoro zapisany jest już), ale stworzylem nową wersję. Czcionka troszkę inna, obrazek lekko odświeżony. Taki remake. Jak Ci sie widzi? Mam malo czcionek tego typu i ta wg. mnie najlepsza byla ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 22:05, el-coyote napisał:

Z Twojego obecnego avka nic nie da się zrobić(skoro zapisany jest już), ale stworzylem nową
wersję. Czcionka troszkę inna, obrazek lekko odświeżony. Taki remake. Jak Ci sie widzi? Mam
malo czcionek tego typu i ta wg. mnie najlepsza byla ;).

zdolny jesteś....<lol> :P a to bym potrzebował lat trningu:P Ile juz się zajmujesz obróbką graficzna?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 22:39, speedraid napisał:

zdolny jesteś....<lol> :P a to bym potrzebował lat trningu:P Ile juz się zajmujesz obróbką
graficzna?? :D

Bez przesady. To pełna amatorka. Rzadko cokolwiek robie w photoshopie, bo niewiele w nim potrafie. A to są dość podstawowe rzeczy - dodaje napisów itp. Żadna sztuka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 06:21, el-coyote napisał:

Bez przesady. To pełna amatorka. Rzadko cokolwiek robie w photoshopie, bo niewiele w nim potrafie.
A to są dość podstawowe rzeczy - dodaje napisów itp. Żadna sztuka ;).

No wiem..ale jak rozmazać ten poprzedni napis bo próbując na paincie to nei wychodziło...co prawda twój też ideał nei jest, ale zawsze cos. Lepiej coś zrobić gorzej niż nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 13:03, speedraid napisał:

> Bez przesady. To pełna amatorka. Rzadko cokolwiek robie w photoshopie, bo niewiele w nim
potrafie.
> A to są dość podstawowe rzeczy - dodaje napisów itp. Żadna sztuka ;).
No wiem..ale jak rozmazać ten poprzedni napis bo próbując na paincie to nei wychodziło...co
prawda twój też ideał nei jest, ale zawsze cos. Lepiej coś zrobić gorzej niż nic :P

Napisu nie usuwalem. W ogole z tego obrazka nie skorzystalem :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 22:05, el-coyote napisał:

Z Twojego obecnego avka nic nie da się zrobić(skoro zapisany jest już), ale stworzylem nową
wersję. Czcionka troszkę inna, obrazek lekko odświeżony. Taki remake. Jak Ci sie widzi? Mam
malo czcionek tego typu i ta wg. mnie najlepsza byla ;).


Dzięki wielkie! Teraz jest duuużo lepiej. Masz talent chłopie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę przerobisz mi avatara tak by tylko smok znajdował się na takim papierze średniowiecznym i mój nick na dole(najlepiej czarny)ukośny i też średniowieczny taki jak pisano w Średniowieczu wiesz o co chodzi.Bardzo proszę jesli zdoążysz na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:47, Uther1 napisał:

mógłbyś do mojego dodać fajny napis Uther1?

Hej ja ci go zrobiłem bo chyba nikomu się nie chce.Nie wiem czy ci się spodoba bo jestem w tym początkujący.
A żeby nie było pretensji że zrobiłem akurat Utherowi to mówię że ten był najprostszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 23:00, El Puno napisał:

Mógłbyś przerobić mój avatar? Nie mam konkretnej prośby, zrób z nim co chcesz (dodaj nick,
zmień kolor..) :-)

Ja coś poeksperymentowałem z twoim avkiam i wyszło mi coś takiego.Podoba się.

Paweł321
z twoim avkiem na razie nic nie zrobie bo nie posiadam takich czcionek i innych rzeczy sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:11, kamki5 napisał:

> mógłbyś do mojego dodać fajny napis Uther1?
Hej ja ci go zrobiłem bo chyba nikomu się nie chce.Nie wiem czy ci się spodoba bo jestem w
tym początkujący.
A żeby nie było pretensji że zrobiłem akurat Utherowi to mówię że ten był najprostszy.


Jasne że może być. Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować