Zaloguj się, aby obserwować  
Mgr_baton

"Teraz My" Temat ogólny

20 postów w tym temacie

Zakładam ten temat ponieważ nie widziłałem żadnego o tym programie:)

Mam nadzieję że nie założyłem tematu podobnego do innych.. Zobaczymy :)

Jestem ciekaw co myślicie o programie,jego treści i ostatnich "taśmach prawdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że jest to bardzo "fajny" i interesujący program..Można się trochę dowiedzieć, chociaż nie wszystkich to interesuje..Czasem lub nawet dość często prtogram ma żartobliwe fragmenty.. :)
A co do taśm to teraz "Renia" żądzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program jest ciekawy, jednak można także się nieźle pośmiać z kłótni prowadzących z politykami ;). Najlepszym tego przykładem był ostatni program, gdzie gościem był polityk z PiSu. Wyciągał ciekawe wnioski, że to PO w porozumieniu z dziennikarzami TVNu zaplanowali tą akcje z taśmami.

Dziś nie mogę przegapić kolejnego odcinka. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:54, Mgr.baton napisał:

> ...A Ty?
...A Ty?? :)


***OFFTOPIC***
Mgr.baton, TYHE chodziło pewnie o to, że nie zakłada się tamatów dla innych tylko dla siebie i jak już go założyłeś, to powinieneś się wypowiedzieć na ten temat. ;)

***OFFTOPIC***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:59, TYHE napisał:

> > ...A Ty?

Ale spam xD....Ja osobiście nie mam za bardzo czasu na oglądanie tego programu, lecz jak trafią to oglądam. Rzeczywiście można się sporo dowiedzie.Może w końcu polacy nie będą ślepo wierzyli w zapewnienia polityków i przejrzą na oczy co się z nimi wyprawia(może małą rewolucję) :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:02, Seqiu napisał:

> > ...A Ty?
> ...A Ty?? :)

***OFFTOPIC***
Mgr.baton, TYHE chodziło pewnie o to, że nie zakłada się tamatów dla innych tylko dla siebie
i jak już go założyłeś, to powinieneś się wypowiedzieć na ten temat. ;)

***OFFTOPIC***

Wiem wiem:) dlatego ja się wypowiedziałem i zaprosiłem do rozmowy "TYHE" :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:00, Mgr.baton napisał:

No ale jak już napisałeś możesz się wypowiedzieć..Do czego zachęcam i proszę:P:)


1) TYHE to Ona, a nie On
2) TYHE to Pani Moderator, więc jej posłuchaj i napisz co ty sadzisz w temacie ktory zalozyles


jezeli chodzi o "Teraz My" to bardzo dobrze ze taki program istnieje, dziennikarze sa od tego zeby kontrolowac wladze i patrzec jej na rece/podgladac ją :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:05, Arkadiusz napisał:

> No ale jak już napisałeś możesz się wypowiedzieć..Do czego zachęcam i proszę:P:)

1) TYHE to Ona, a nie On
2) TYHE to Pani Moderator, więc jej posłuchaj i napisz co ty sadzisz w temacie ktory zalozyles


jezeli chodzi o "Teraz My" to bardzo dobrze ze taki program istnieje, dziennikarze sa od tego
zeby kontrolowac wladze i patrzec jej na rece/podgladac ją :P:P:P

Sorki za zmiienie płci "TYHE" :P
Posłuchałem i wypowiedziałem się..Pisze jak byk:P Ale chciałem się dowiedzieć co Pani Moderator sądzi o tym programie.. :) Ale jak nie to nie. Nie bede namawiał bo jeszcze jakiś degrad poleci czy coś:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle, dzisiaj goscmi beda Tusk i Walesa. Czyli znow mozna zapomniec o obiektywizmie ~~

Wogole czy istnieje aktualnie jakis obiektywny program publicystyczny? Bo publiczna jest rzadowa, a tvn platformy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]Może w końcu polacy nie będą ślepo wierzyli

Dnia 10.10.2006 o 22:03, exilem napisał:

w zapewnienia polityków i przejrzą na oczy co się z nimi wyprawia(może małą rewolucję) :}


Na rewolucje to bym nie liczył. Program jest niewątpliwie interesujący jednak i jego czas przeminie jak wiele innych. A nasz Naród jak dał się sterować przez tyle wieków to i teraz tez się da, a nawet łatwiej to idzie w erze wrzechobecnych mediów. Ten program warto ogladać, bo rzeczywiście można się trochę pośmiać, ale do tego to trzeba mieć stosunek maksymalnie obojetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:09, Rayic napisał:

Wogole czy istnieje aktualnie jakis obiektywny program publicystyczny? Bo publiczna jest rzadowa,
a tvn platformy...


Masz jeszcze TRWAM, często występują tam politycy, ona jest z pewnością bezstronna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa..:D Tak jak kiedyś w majewskim to sparodiowali że oni tzn Rydzyk i jego ekipa pieniądze na potrzebujących na swoje konto..:) To było dobre..
A co do Tuska i Wałęsy też tak słyszałem..
Podzielam też zdanie że program jak każdy inny przeminie..
A teraz lece bo za chwilę "Teraz My" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:14, Modest-Vermin napisał:

Masz jeszcze TRWAM


ble, na trwam czerstwo jest :p wszyscy zaproszeni sztywni, pelna kulturka itp. gdyby wypadalo to by cmokali w reke prowadzacego w koloratce...
polsat tez "nendzny" jest (wogole nie wiem, czy maja jakies dyskusje, ale i tak nie uznaje tej stacji) ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie, że w dzisiejszym programie TKM redaktorzy Morozowski i Sekielski próbowali nieco zmienić opinię, że są stronniczy. W każdym razie starali się nieco przyciskać Tuska, co raczej mogło się spodobać zwolennikom PiSu.
Tusk natomiast zdementował informację jakoby był na wywczasach w Egipcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować