Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2010 o 15:01, DesMonD__PL napisał:

ponizej 50 zł mowisz?
Dasz link. Bo mi znajduje za ponad 100zł.

(ustaw sobie, żeby pokazywało wg cen)
http://allegro.pl/item916846807_ak147a_pad_przewodowy_do_ps3_sixaxis_dualshock_3.html
http://allegro.pl/item915668541_pad_do_ps3_sixaxis_kontroler_dual_shock_joypad_gry.html
http://allegro.pl/item924644614_pad_do_ps3_sixaxis_dualshock_3_pady_konsola_gdynia.html

Dnia 22.02.2010 o 15:01, DesMonD__PL napisał:

A jakbys dal byłbym wdzięczny, bądź chociaz poradził, ktory sie opłaca wziąc

Kupuj najtańszy i sprawdź czy sprzedający ma pozytywy. Ja zwykle patrzę na liczbę ofert kupna.

Markush - pierwszy. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem go ;]
hehe telepatia ?
Dzieki za pomoc

@woko27 Te pady maja odłączany kabel jak oryginalne czy to oznacza, ze bedą działac bezprzewodowo, czy tylko podlączone?
Czy w ogóle mozna kupic podróbki bezprzewodowe, czy musze kupic juz oryginal by pozwolic sobie na taki komfort ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 15:10, DesMonD__PL napisał:

@woko27 Te pady maja odłączany kabel jak oryginalne czy to oznacza, ze bedą działac
bezprzewodowo, czy tylko podlączone?

Odłączany kabel, czyli ładujesz pada, a potem odłączasz kabelek i grasz. ;P

Dnia 22.02.2010 o 15:10, DesMonD__PL napisał:

Czy w ogóle mozna kupic podróbki bezprzewodowe, czy musze kupic juz oryginal by pozwolic
sobie na taki komfort ;D

Hmm... dokładnie to nie wiem, ale myślę, że są bezprzewodowe (do USB podłączasz bluetooth). Jeśli są to raczej te z górnej półki (Logitech itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie bo na aukcji zaznaczaja czesto ze pad jest przewodowy, lecz odlączany kabel czy jakos tak.
A jezeli nie jest oryginal to powinien miec np. to bluetooth jak np. pad MW2.
Wiec mi sie wydaje ze sie z kablem gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli jest napisane, że przewodowy, ale kabel można odłączyć to jest także bezprzewodowy. ;)

Czyli:
1.) Pad przewodowy - grasz z kablem
2.) Pad przewodowy z odłączanym kablem - grasz z kablem albo go odłączasz i grasz bezprzewodowo.

W przypadku nieoryginalnego pada bezprzewodowego (tak jak ten MW2 na przykład) nie łączysz się bezpośrednio z konsolą, tylko pod USB podłączasz nadajnik bluetooth, który dopiero się łączy z padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 15:52, DesMonD__PL napisał:

Dobra !
Hehe ;] dzieki za wyczerpującą odpowiedz
Pozdrawiam


Radze poczytać o tym AK. Kabel potrzebny do grania, bezprzewodowość to kit, a pad jest rozpadającym się w rękach gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, router podłączony, kable podłączone, a wyskakuje mi napis "Nie podłączono kabla sieci Ethernet". Co jest nie tak?
Tylko nie mówcie mi, że potrzeba jeszcze osobnego, jednego kabla, bo się chyba zastrzelę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 15:30, woko27 napisał:

Odłączany kabel, czyli ładujesz pada, a potem odłączasz kabelek i grasz. ;P

Zebys sie nie zdziwil jak sie okaze, ze w tych podrobkach za 3 dyszki nie ma zadnego modulu bezprzewodowego umozliwiajacego granie, nom omen, ''bez przewodu'' ;).

To taka sciema jak ''vibration feedback'' w kierownicach albo sprzedawanie pudelka po iPodzie za cene normalnego sprzetu.

Zreszta, autor aukcji NIGDZIE nie wspomnial, ze mozna grac bezprzewodowo.

Ja rozumiem, ze za sam znaczek Sony, Logitech czy Microsoft placi sie te 10-15% wiecej do ceny, ale... na Boga... oni NAPRAWDE musieli z czegos zrezygnowac by dac taka cene. Tutaj, zrezygnowali z sixaxisa, bezprzewodowego trybu oraz poskapili na materialach. Wolalbym juz chyba kupic Dualshocka2 z przejsciowka na usb i miec spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:14, Piotrek_K napisał:

Jesli nie masz routera WiFi to musisz podlaczyc konsole z routerem poprzez przewod sieciowy
RJ-45.

Szczerze mówiąc, to ja tam ni wim - mam router z modemem, tego jestem pewien (Panowie, źle mi poradziliście, tego za 59 musiałem wymieniać, był beznadziejny), ale WiFi raczej ni ma - jest to router TP-Link TD-W8901G. Myślałem, że za taką kasę nic już nie będę musiał dokupywać, a tu klops... ;(
Ten przewód, jak długi jest?

edyta, edyta @@ --> Piotrek, sprawdziłem ten przewód na gugl - i doszedłem do wniosku, że ja tym właśnie mam wszystko popodłączane - czyli jednak wszystko mam? :> Skoro tak, dlaczego nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:21, Gryczka napisał:

Szczerze mówiąc, to ja tam ni wim - mam router z modemem, tego jestem pewien (Panowie,
źle mi poradziliście, tego za 59 musiałem wymieniać, był beznadziejny),

Dlaczego beznadziejny?

Dnia 22.02.2010 o 18:21, Gryczka napisał:

ale WiFi raczej ni ma - jest to router TP-Link TD-W8901G.

Jak ma antenę to ma wi-fi.

Dnia 22.02.2010 o 18:21, Gryczka napisał:

edyta, edyta @@ --> Piotrek, sprawdziłem ten przewód na gugl - i doszedłem do wniosku,
że ja tym właśnie mam wszystko popodłączane - czyli jednak wszystko mam? :> Skoro
tak, dlaczego nie działa?

Opisz jak masz wszystko podłączone do tego routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 15:35, DesMonD__PL napisał:

Pytam sie bo na aukcji zaznaczaja czesto ze pad jest przewodowy, lecz odlączany kabel
czy jakos tak.
A jezeli nie jest oryginal to powinien miec np. to bluetooth jak np. pad MW2.
Wiec mi sie wydaje ze sie z kablem gra ;]

Nie daj się zrobić w wała. Jedyne bezprzewodowe pady do PS3 bez adaptera to pady SONY. Inne albo wymagają przejściówki, albo są po prostu przewodowe. Jak nie masz kasy, to możesz taki kupić, ale w dłuższej perspektywie lepiej się chyba wykosztować (jeśli będziesz go dużo używać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:40, Namaru napisał:

Dlaczego beznadziejny?

Ponieważ lepiej było dołożyć (119 zł) i mieć router + modem, niż podłączać router do starego modemu i się bawić w każdorazowe uruchamianie internetu przy kompie, jeśli chce się mieć net na playu.
Ale i tak dzięki za odp. wcześniejszą, była pomocna.

Dnia 22.02.2010 o 19:40, Namaru napisał:

Jak ma antenę to ma wi-fi.

No ma, ale ja jej nie podłączyłem, bo zdawało się, że była niepotrzebna.

Dnia 22.02.2010 o 19:40, Namaru napisał:

Opisz jak masz wszystko podłączone do tego routera.

A więc tak: ciacham router do kompa (on mi zastępuje także modem). Od routerka wychodzi kablem połączenie do playa i wchodzi w te tylne wejście (i ten kabel to jest chyba cały Ethernet) - i teraz albo źle podłączyłem te cztery kolorki w kablu, co wydaje się niemożliwe albo po prostu brakuje mi jakiegoś kabla. To jest ten kabel sieciowy (mniej więcej): http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Ethernet_RJ45_connector_p1160054.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem opisy i obejrzałem obrazki tych aukcji z tymi padami za 30zł i faktycznie koledzy wyżej mają rację- to podróbki (zresztą wystarczy popatrzeć na PSbutton). :(
Heh, a na pierwszy rzut oka wyglądało mi to jak oryginalny sixaxis od soniaka. ;) Sorry za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 20:15, Gryczka napisał:

> Dlaczego beznadziejny?
Ponieważ lepiej było dołożyć (119 zł) i mieć router + modem, niż podłączać router do
starego modemu i się bawić w każdorazowe uruchamianie internetu przy kompie, jeśli chce
się mieć net na playu.
Ale i tak dzięki za odp. wcześniejszą, była pomocna.

A miałeś modem z wyjściem ethernet czy USB. Jeśli był to ethernet to nie wiem w czym problem. Z drugiej strony gdybym widział, że masz neostrade (albo jakiś inny oparty na ADSLu) to też nie polecałbym tamtego, a właśnie taki z modemem.

Dnia 22.02.2010 o 20:15, Gryczka napisał:

> Opisz jak masz wszystko podłączone do tego routera.
A więc tak: ciacham router do kompa (on mi zastępuje także modem). Od routerka wychodzi
kablem połączenie do playa i wchodzi w te tylne wejście (i ten kabel to jest chyba cały
Ethernet) - i teraz albo źle podłączyłem te cztery kolorki w kablu, co wydaje się niemożliwe
albo po prostu brakuje mi jakiegoś kabla. To jest ten kabel sieciowy (mniej więcej):
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Ethernet_RJ45_connector_p1160054.jpg

Masz 1 wyjście WAN do kabla telefonicznego i 4 do LAN. Podłącz kompa do pierwszego lanowego, PS3 do drugiego (nie jest raczej istotne czy kabel jest crossowany czy nie bo współczesne routery same to wykrywają). Wszystko poza tym to kwestia konfiguracji i będzie działało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:56, Renzov napisał:

Mam pytanko odnośnie PS Store. Do robienia zakupów potrzebna jest karta kredytowa czy
zwykła płatnicza???

Karta kredytowa, karta wirtualna lub debetowa z możliwością płatności w internecie. Sprawdź czy Twoja karta to udostępnia( i pewnie będziesz musiał limit ustawić bo na ogół dla kart debetowych ustawiony jest na 0). Jeśli twoja karta ma na odwrocie 3-cyfrowy kod to prawdopodobnie zapłacisz nią na PSStore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować