Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 12:38, Slappy napisał:

Wiadomo kiedy będą ze zdrapki do PS Store w końcu w Polsce??
Cały czas widzę TBC - To be continued?

Miał być na koniec 2009 roku a tu już 3 miesiąc spóźnienia leci.


Niestety, ale same SCEP jeszcze nie wie: "Prowadzimy prace nad ich wprowadzeniem, ale w tej chwili nie ma jeszcze potwierdzonej daty, kiedy to nastąpi." (PSX Extreme, marzec ''10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 13:24, woko27 napisał:

Niestety, ale same SCEP jeszcze nie wie: "Prowadzimy prace nad ich wprowadzeniem, ale
w tej chwili nie ma jeszcze potwierdzonej daty, kiedy to nastąpi." (PSX Extreme, marzec
''10)


Wprowadzenie tego typu zdrapek niesie za sobą pewne koszta, a większość ludzi posiadających PS3 ma konta bankowe i łatwiej im z PS-store korzystać za pomocą kart płatniczych bez ruszania się z kanapy niż biec do sklepu po zdrapkę. Według mnie zdrapki to średnio opłacalna inwestycja i pewnie dlatego SCEE się nie spieszy z wprowadzaniem ich w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, przesadzasz ;]
Zdrapki niezła rzecz. Pomyslałes o osobach niepełnoletnich? Oni kont nie maja.
A taka zdrapka moze ich zachecic do kupowania na PS-S. Zamiast wydac na cukierki czy fajki kupią sobie zdrapki :)
Sam bym na pewno kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 22:33, DesMonD__PL napisał:

E tam, przesadzasz ;]
Zdrapki niezła rzecz. Pomyslałes o osobach niepełnoletnich? Oni kont nie maja.



W mBanku możesz mieć konto bankowe nie mając ukończonych 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w mbanku. Obecnie nawet w Polsce jest wiele bankow oferujacych konta dla nieletnich, juz od 13 roku zycia.

edit: czy mi sie wydaje, czy Ty juz na gram.pl miales kiedys konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 01:02, kuba9876543210 napisał:

Nie tylko w mbanku. Obecnie nawet w Polsce jest wiele bankow oferujacych konta dla nieletnich,
juz od 13 roku zycia.


Nawet 10 lat temu taka opcja już istniała. Wtedy właśnie rodzice założyli mi pierwsze konto w BZ WBK. Niemniej karta jaką wówczas otrzymałem to VISA Electron, a taką na PSN-ie zakupów nie zrobisz. Niewykluczone jednak, iż teraz można dostać standardową VISĘ, która jest w pełni kompatybilna z płatnościami elektronicznymi.

Poza tym chyba mBank właśnie w standardzie oferuje te możliwości dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:57, wsaadman napisał:

> > o.O
> > http://www.youtube.com/watch?v=dDLBW1TCDtc
> Też chciałbym mieć już w swoich rekach swój egzemplarz.
Włączcie sobie tłumaczenie - można się ubawić :D
"5 Megabajtów pokojowych celów"

Jej, to tłumaczenie jest żałosne. lepiej nawet z niego nie korzystać, nawet osoba słabo znająca angielski szybciej sobie poradzi z nim niż w rozumieniu tego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:56, Kaucz napisał:

/.../


Grubo przed premierą dostał. :[

wsaadman>>

Hahaha... nie mogę - "spójrz na to, ponieważ nie chcę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale ja nie rozumiem fenomenu God of War 3 i serii God of War ogólnie... Okej - jest to kawał niezłej siekaniny wraz z efektownymi finisherami, combosami, "bossami"... A trzecia część posiada na dodatek oprawę graficzną w HD... No, fajnie... Ale to nadal dość bezmózgie rozwalanie oponentów i kroczenie ścieżką ściśle zaplanowaną przez twórców. Mam PS3, ale jakoś nie ciągnie mnie do tego tytułu. Zagrałem w demo GOW III i... no fajna siekanka jak już wspomniałem, ale bez większych rewelacji. Jak miałbym ybierać pomiędzy Heavy Rain a GOW III wybrałbym HR. Gdybym miał wybierać pomiędzy Just Cause 2 a GOW III wybrałbym JC2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 22:18, JackXPPL napisał:

Mówcie co chcecie, ale ja nie rozumiem fenomenu God of War 3 i serii God of War ogólnie...
Okej - jest to kawał niezłej siekaniny wraz z efektownymi finisherami, combosami, "bossami"...
A trzecia część posiada na dodatek oprawę graficzną w HD... No, fajnie... Ale to nadal
dość bezmózgie rozwalanie oponentów i kroczenie ścieżką ściśle zaplanowaną przez twórców.
Mam PS3, ale jakoś nie ciągnie mnie do tego tytułu. Zagrałem w demo GOW III i... no fajna
siekanka jak już wspomniałem, ale bez większych rewelacji. Jak miałbym ybierać pomiędzy
Heavy Rain a GOW III wybrałbym HR. Gdybym miał wybierać pomiędzy Just Cause 2 a GOW III
wybrałbym JC2...


Tobie po prostu ten typ gier nie odpowiada, to nie winna God of War''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niespecjalnie ciągnie cię do gatunku slasherów. Czysto subiektywne odczucie.
Osobiście też stawiam HR wyżej niż GoW na swojej liście gier do kupienia, ale JC2...neee...jedynka(grałeś?) była strasznie biedna i nudna, od dwójki więc trzymam się z daleka. Jakbym miał kupować jakiegoś sandboxa to poczekałbym na Red Dead Redemption, bo w R* umieją je robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:54, Michu94x napisał:


Okropna okładka. ;/

@JackXPPL

Demko akurat było mocno przeciętne. Gra nie działała zbyt płynnie, a i oprawa graficzna odstawała od tego co można zobaczyć w pełnej wersji. Poza tym tak, God of War to "bezmózgie rozwalanie oponentów i kroczenie ścieżką ściśle zaplanowaną przez twórców". ;) Jak inaczej wyobrażasz sobie dobrego slashera?

A tak apropos slasherów... Grałem ostatnio w Bayonettę - strasznie nędzna gra. Długie loadingi, często chrupie (przynajmniej w wersji na PS3), jest kiczowata. Polecam za to Darksiders, świetny tytuł. Nie jest to do końca slasher (jest masa chodzenia, skakania, rozwiązywania zagadek, etc.), ale fani serii Legacy of Kain poczują się jak w domu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 22:40, Fatal-X napisał:

Po prostu niespecjalnie ciągnie cię do gatunku slasherów. Czysto subiektywne odczucie.

Osobiście też stawiam HR wyżej niż GoW na swojej liście gier do kupienia, ale JC2...neee...jedynka(grałeś?)


Grałem i nawet ukończyłem. :) I odczucia mam zupełnie przeciwne od Twoich. Świetna gra akcji z wielką mapą, ładną oprawą graficzną i nietypowymi misjami.

Niflheim


Tu chyba nie chodzi o samą grę, ale o gatunek... Jak już wspomniałem - nic nie mam do serii God of War tylko dziwni mnie aż takie podekscytowanie trzecią częścią tej gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 22:18, JackXPPL napisał:

Zagrałem w demo GOW III i... no fajna
siekanka jak już wspomniałem, ale bez większych rewelacji. Jak miałbym ybierać pomiędzy
Heavy Rain a GOW III wybrałbym HR. Gdybym miał wybierać pomiędzy Just Cause 2 a GOW III
wybrałbym JC2...


Zagrałem w demko JC2 i po 10min wyłączyłem... Odstaje to dla mnie od standardów sandboxowych - już w gta: SA czy VC czuło się większą "rzeczywistość" świata a tutaj wszystko jakieś takie oderwane... Jakoś do mnie to nie przemówiło, tak jak do Ciebie nie przemówił GoW - Gusta są różne i obaj mamy prawo do posiadania własnych. Co do HR natomiast muszę się zgodzić. Genialna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi w demku Just Cause 2 patent z wciągarką na ręku się podoba (lepiej zrobione niż w Batmanie) a także spadochron i możliwość skakania z krawędzi urwiska i szybowania na spadochronie - super.
Co do God of War III demka - jest fajne i pewno kupię pełniaka - może później. Liczyłem po cichu, że pozwolą graczowi sterować kamerą jak w innych grach - kamera ustawia się fajnie, ale łapię się na tym, że chce grzybkiem ją obrócić - a tu zonk.

Osobiście katuję od 3 dni BF BC2 - singla porzuciłem po drugiej misji - wrócę później. Multi miażdży totalnie - kocham takie multi, gdzie nie liczą się tylko fragi ale też wykonywanie zadań. Pojazdy super zrobione. Bardzo często robi się headshoty - daje to wiele satysfakcji. Jest taki bajer, że jeśli ze snajperki strzelasz z kilometra (można i tak - dostajesz lunety 8x w miarę rozwoju) - to trzeba jakieś pół metra nad glową celować. Wiem że to nie jest do końca realne, bo nie uwzględnia siły wiatr itp, ale jest masa zabawy, bo nubki nie mogą pokumać o co chodzi. Wszystkie klasy zbalansowane, moje ulubione snajper i inżynier. I gwóźdż programu - trofeum "Dentysta" - proste, a dające wiele satysfakcji - będąc saperem (engeener) trzeba wiertarką headshota zrobić ! Podchodzisz np. do niczego nie spodziewającego się snajpera - przystawiasz narzędzie do główki i... gotowe !
CoD MW2 może buty pastować BC2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do BF MC2 - grałem w demo (albo betę?, nie wiem już jak to się nazywało) na X360 i wrażenia mam... negatywne. Bardzo. W tamtej wersji był udostępniony tryb multi. Postać nie tylko porusza się wolno, ale również celowanie jest tak ociężałe, że nie wiem jak można normalnie grać w tę grę. Pojazdy są fajne, ale też steruje się nimi dość ciężko. Nie wiem, ta gra to jeden, wielki, ociężały kloc... Takie mam wrażenia i za nic nie chcę powracać do tej kaszanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować