Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Czy miałbym jakie kol wiek szanse wymienić

Xboxa 360 z kartą pamięci,2 pady i 10 gier

za

PS3 z conajmniej 60 GB dyskiem,2 padami i 2-3 grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 20:36, bobobo napisał:

Czy miałbym jakie kol wiek szanse wymienić

Xboxa 360 z kartą pamięci,2 pady i 10 gier

za

PS3 z conajmniej 60 GB dyskiem,2 padami i 2-3 grami?


z dopłatą - tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem InFamous 2 i muszę powiedzieć, że jestem tą grą zachwycony. Jest długa, niemal doskonała gameplay''owo i cholernie wciągająca. Pod koniec gry Cole sieje takie spustoszenie, że robi się na ekranie naprawdę niezły zamęt. A zakończenie (dobrej postaci, oczywiście) całkiem mnie rozwaliło.

Spoiler

Twórcy uśmiercając głównego bohatera zamknęli sobie niejako drogę do następnej części (co niezmiernie mnie martwi). A kiepskiego rozwiązania (typu- nadchodzi kolejne wielkie zagrożenie, a Cole zmartwychwstaje dzięki np innemu, nowemu i potężnemu przewodnikowi) nie zdzierżę. Dlatego myślę, że przy ewentualnej trzeciej części pokierujemy nową postacią (bo niewątpliwie szkoda było by zabijać tak wspaniałą serię).


A dla miłośników znajdziek mam dobrą wiadomość- odłamki wybuchu powróciły i znowu jest ich bardzo dużo (305, z tego co pamiętam). Do tego dochodzi masa misji pobocznych (około 60) i ciekawy edytor misji. Jestem pewien, że przez wiele godzin nie będę się przy InFamous 2 nudzić.

Heh, zawsze twierdziłem, że InFamous to najlepsza sandboxowa seria gier na PS3 i dalej tak myślę. Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 15:21, Renzov napisał:

(.............................)
Heh, zawsze twierdziłem, że InFamous to najlepsza sandboxowa seria gier na PS3 i dalej
tak myślę. Koniec, kropka.


To inFamous już wyszedł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 15:51, woko27 napisał:

To inFamous już wyszedł? :P

Ano wyszedł :). Polska premiera była w środę, ale ja od Ultimy dostałem grę już w poniedziałek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie,ale chcę się dowiedzieć: Czy lepiej zainwestować w konsolę z dużym czy może raczej małym dyskiem? Gry instalują się na dysku twardym,ale nei wiem ile taka gra dokładnie zajmuję. I czy gierki z PSS dużo ważą? Jaki jest najlepszy model pod względem pamięci,aby mi po prostu wystarczył? 80 GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ja już nie mogę wysiedzieć, kiedy zza mórz przyleci do mnie moja Hero Edition :P Normalnie biorę L4 z pracy od Poniedziałku, bo nie mogę się skupić na niczym ;) Rasowy geek, nie ma co ;P Korci mnie by ściągnąć chociaż Full Game Trial by zaspokoić choć odrobinkę swój głód, ale nie chcę grać na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 16:22, bobobo napisał:

Może to głupie pytanie,ale chcę się dowiedzieć: Czy lepiej zainwestować w konsolę z dużym
czy może raczej małym dyskiem? Gry instalują się na dysku twardym,ale nei wiem ile taka
gra dokładnie zajmuję. I czy gierki z PSS dużo ważą? Jaki jest najlepszy model pod względem
pamięci,aby mi po prostu wystarczył? 80 GB?
Czy lepiej zainwestować w konsolę z dużym
czy może raczej małym dyskiem?

Lepiej jak największy, ja sam posiadam 500gb z komputronika.

Dnia 10.06.2011 o 16:22, bobobo napisał:

Gry instalują się na dysku twardym,ale nei wiem ile taka
gra dokładnie zajmuję.

Zależy jakie. Gry zajmują dużo mniej pamięci niż w PC. Takie LBP zajmuje minimum 1300 mb. Uncharted 2 zajmuje minimum 1gb. Patrzyłem na tył pudełka, więc nie wiem, ile gry z PSS ważą.

Dnia 10.06.2011 o 16:22, bobobo napisał:

Jaki jest najlepszy model pod względem
pamięci,aby mi po prostu wystarczył? 80 GB?

Zdecydowanie nie, bo tego nie ma w produkcji :) Choć na allegro pewnie są. Najlepiej 250, 160 albo 320 gb
http://www.gram.pl/sklep/ps3/sprzet/konsole/filtr?zakres=A_do_Z&utm_source=menu_sprzet&utm_medium=link&utm_campaign=sklep_gram
Tu są fajne zestawy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie obyłbym się bez minimum 250 giga. Jeszcze jakiś czas temu miałem starą sześćdziesiątkę, ale w pewnym momencie strasznie zacząłem się przez nią dusić z braku miejsca. Co nowa gra musiała się zainstalować to trzeba było wywalić instalkę innej gry lub w ogóle całą grę z PSS. Na dłuższą metę jest to bardzo denerwujące.
W końcu sprawiłem sobie dysk z 500 giga na pokładzie i już połowę mam zajętą. I nie wątpię w to że reszta miejsca też się przyda w przyszłości, bo zamierzam jeszcze się potrzymać PS3.

Z drugiej strony wiem że niektórym wystarczyłoby takie 80 GB, jeśli nie grają dużo lub są minimalistami, więc możesz zrobić tak, że wziąłbyś taką osiemdziesiątkę, a gdyby zabrakło miejsca to mógłbyś najwyżej dokupić nowy dysk później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante''s Inferno na PSN za 70 złotych. Opłaca się czy nie?
Split/Second za 90 złotych. Dobra gra czy nie?
Chodzi mi o to czy ktoś grał i powie czy gry są świetne i warto zagrać albo słabe i bez kija nie podchodzić. Nie chcę rad w stylu że na allegro mogę mieć SS taniej o 40 dychy bo to wiem :P

@bobobo
Powinna być Ci znana prawda że twardy dysk nigdy nie jest w sam raz i nigdy nie jest za duży. Jutro, za tydzień albo za rok - ale okaże się że jest za mały. Najpierw miałem 80 GB i mi stykało. Potem 120 w nowej PS3 i niby też stykało. Ale dysk padł i wymieniono mi na 320 GB - i zaczynam dostrzegać zalety posiadania dużego dysku, kiedy ze spokojem ściągasz wszelkie gry, triale, demka i różne co tylko chcesz - bez obaw że z czasem coś będzie trzeba skasować.
Ale wiem że i 320 to kiedyś będzie za mało. Wtedy zmienię na 500 :P

Same gry na PSS są bardzo różne pod względem wagowym. Jakieś mniejsze gry z kreskówkową grafiką albo 2D ważą mniej, np. od 400 MB do 1 GB. Ale dema, klasyki z PSX czy większe gry (np. trafiające z półek sklepowych do cyfrowej dystrybucji) to już przedział od 2, 4 czy nawet do 12 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno playstation store już działa.
Próbuję się zarejestrować i jakiego hasła i maila bym nie wpisał to wyskakuje mi incorrect password or e-mail
Spróbowałem zarejestrować się przez oficjalną stronę http://pl.playstation.com/registration/
Gdy tam wpiszę dane do rejestracji i przejdę dalej to wyskakuje mi strona z informacją "Site Maintenance Notice
The server is currently down for maintenance. We apologize for the inconvenience. Please try again later."
O co chodzi, kiedy rejestracja będzie możliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 19:09, Siriondel napisał:

Dante''s Inferno na PSN za 70 złotych. Opłaca się czy nie?
Split/Second za 90 złotych. Dobra gra czy nie?

Brat grał w Dante''s Inferno, sam kilka razy popróbowałem w to grać, ale to nie dla mnie - jeśli szukasz cienia God of War w tym to raczej się nie doszukasz, bo ta gra tylko udaje konkurenta GoW, wg. mnie jest to tytuł przeciętny.
Ot taka gierka do pogrania między tytułami AAA i zapychacz czasu w razie ekstremalnej nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 19:09, Siriondel napisał:

Dante''s Inferno na PSN za 70 złotych. Opłaca się czy nie?


Nie. Na allegro kupisz taniej. Chociaż to bardzo dobra gra, żaden cień GoW tylko o wiele lepsza gra, z klimatem. GoW to bezmyślna siekanka a la Devil May Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to nie jest tak że szukam cienia God of War, tylko... kurcze, chodzi o ten klimat Dante''s Inferno właśnie. Nie uwierzę w życiu że jest lepsza od GoW, ale ta cała otoczka tego piekła... naprawdę to do mnie przemawia. Z drugiej strony spodobał mi się Burnout Paradise i mam chęć na jeszcze jednego arcadowego racera ;) A to wszystko miło zbiega się z faktem, że mam portfel na PSN dość grubo wypchany i czuję potrzebę wydania pieniędzy. Dwóch gier nie kupię także bo nie będę miał czasu ich ograć i tak. No i powstał dysonans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Dante to coś wiele więcej niż bezmyślna siekanka, którą w dodatku można przejść nawalając jeden przycisk?
Nie jest to zła gra, bo grało mi się przyjemnie, ale nie wiem w czym jest lepsza od GoW 3, pomijając już fakt, że jest kalką tej serii. Ale klimat trzyma to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować