Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2011 o 16:40, PierwszaLiga napisał:

Mógłby ktoś napisać, czy coś ciekawego na tej konferencji było? Bo nie wiem czy oglądać.


nie. ja oglądałem na żywo i się zawiodłem. Tylko skróty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 13:17, Q-Jot napisał:

Wczoraj pobrałem LBP i jest po polsku.

Zaciągnąłem w takim wypadku LBP i wszystko jest w polskiej wersji językowej. Jeśli chodzi o infamous, to będę pobierał pierwszy raz z pl pss, także wszystko również powinno działać.
Na pewnym forum czytałem, że wersje jęz. gier z Welcome Back ustalają się też w zależności od języka XMB.
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2011 o 20:26, Gryczka napisał:

Na pewnym forum czytałem, że wersje jęz. gier z Welcome Back ustalają się też w zależności
od języka XMB.
Dzięki za pomoc.


obie gry sciagalem z amerykanskiego konta, niby xmb polskie ale o ile LBP po polsku mi pobralo to Infamous juz po angielsku (za co z calego serca dziekuje ci sony! juz sie balem ze mi polska wersje dadza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aajajaj! Ściągnąłem WipeOuta z amerykańskiego konta i nie działają mi sejvy. Byłem tego niemal pewny, ale cień nadziei zawsze pozostawał. Pół kampanii na elicie pooooszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... odpaliłem PS3,zalogowałem się do PSS,pobieram najpierw PlayStation Plus,nic,każe mi wracać do sklepu,potem Drad Nations,to samo,potem ten WipeOut i dopiero to zaczęło ściągać
czy tak to ma wyglądać?
jak mam korzystać z tego całego PS Plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,WipeOut się ściągnął,Burnout Paradise się ściąga a Dead Nations zniknął mi z PSS / jak i wszystkie darmowe gry / i teraz nie wiem,jak go pobrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 01:17, lis_23 napisał:

Ech,WipeOut się ściągnął,Burnout Paradise się ściąga a Dead Nations zniknął mi z PSS
/ jak i wszystkie darmowe gry / i teraz nie wiem,jak go pobrać ...


30 Dni PS+ mam nadzieję mogę odłożyć w czasie?

Poza tym, czy mogę założyć dodatkowe konto PSN, ściągnąć darmowe gry i grać w nie na drugim koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 08:26, Woo-Cash napisał:

30 Dni PS+ mam nadzieję mogę odłożyć w czasie?

Odłożyć można na bodajże miesiąc od rozpoczęcia oferty. Później wszystko znika.

Dnia 08.06.2011 o 08:26, Woo-Cash napisał:

Poza tym, czy mogę założyć dodatkowe konto PSN, ściągnąć darmowe gry i grać w nie na
drugim koncie?

Nie, trzeba było to zrobić przed awarią. Teraz jest, jak to się mówi, "po zawodach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 11:36, Renzov napisał:

Nie, trzeba było to zrobić przed awarią. Teraz jest, jak to się mówi, "po zawodach".


Ok, może więc mogę przenieść konto z USA do Polski, by ściągnąć tego cholernego inFamousa? Sejwy się kurzą, a skoro rozdają grę za darmo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 23:37, lis_23 napisał:

jak mam korzystać z tego całego PS Plus?

A co w tym trudnego?
Po aktywowaniu usługi możesz korzystać z promocyjnej zawartości znajdującej się w zakładce "PlayStation Plus", w lewym górnym rogu sklepu. Znajdziesz tam darmowe "popierdółki", przecenione dodatki do gier,a czasem jakieś tańsze pełne wersje. Ponadto, często otrzymujesz wcześniejszy dostęp do beta-testów i wersji demo niektórych gier. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 11:49, Woo-Cash napisał:

Ok, może więc mogę przenieść konto z USA do Polski, by ściągnąć tego cholernego inFamousa?
Sejwy się kurzą, a skoro rozdają grę za darmo...:P

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam problem z Gran Turismo 5. Generalnie gra jest super. A granie na kierownicy to zupełnie inna bajka. Jednak maksymalnie wkurza mnie jeden aspekt. Jak gra uruchamia się, to trzeba czekać 3-4 minuty zanim wyświetla się komunikat "nie można połączyć się z serwerem" i dopiero mogę poruszać się po menu. Niestety to samo dzieje się przy każdym wejściu do podstawowych menu gry. Wiecie jak na to poradzić? Można jakoś wyłączyć te sprawdzanie dostępności serwera? Najdziwniejsze jest to, że konsola jest połaczona z netem, jestem zalogowany i w innych grach mogę grać online! Wyjaśniam, że internet mam radiowy (w miarę przyzwoity około 2 Mb), a po domu działa przez router wifi i konsola przez wifi się łączy. Może jak wyłącze połaczenie wifi - to szybciej się będzie uruchamiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś tak, że Mercenaries 2 zawieszało się po wyjściu z opcji.
Pomogło wyłączenie neta w ustawieniach konsoli, może Tobie też coś to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować