Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2011 o 18:17, MasterOfBlaster napisał:

Grałem kiedyś trochę na X360 i też miałem klatkowanie. A czy gra instaluje się na dysk
?


Szczerze to nie pamiętam, ale Fallout NV mi się raczej nie instalował, no chyba, że nie zauważyłem, więc raczej nie :) Masz jakiś mały dysk czy coś?

---> tylor2
Bierz Fallouta, gram od tygodnia i w zasadzie chodzę po pustyni robiąc questy poboczne, gra jest ogromna i daje masę możliwości. RUSE nie próbowałem nawet, ale Fallout to dla mnie od 1szej części klasa sama w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 19:07, MastAlol napisał:

---> tylor2
Bierz Fallouta, gram od tygodnia i w zasadzie chodzę po pustyni robiąc questy poboczne,
gra jest ogromna i daje masę możliwości. RUSE nie próbowałem nawet, ale Fallout to dla
mnie od 1szej części klasa sama w sobie :)


Ja aż takim entuzjastą Fallouta nie jestem, może nawet 3 (w 1 i 2 grałem tylko "przelotnie u kumpla") niezbytmi przypadłado gustu. Czekam, aż ktośo R.U.S.E. się wypowie, bo przy demku bawiłem się wybornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2011 o 19:07, MastAlol napisał:

Masz jakiś mały dysk czy coś?


Nie, nie w tym problem. Myślałem że jak na tak dużą (obszarowo) grę będzie wymagana instalacja (skrócenie loadingów itp.) W takim razie nie mam więcej pytań ;) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś grę na podzielony ekran bym mógł grać z żoną ? Nie może być to gra na move mimo, że owy posiadam. I koniecznie w polskiej wersji językowej (mogą być same napisy). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 06:54, Jagged napisał:

Polecicie jakąś grę na podzielony ekran bym mógł grać z żoną ? Nie może być to gra na
move mimo, że owy posiadam. I koniecznie w polskiej wersji językowej (mogą być same napisy).
:)


Z doświadczenia mogę polecić LittleBigPlanet / LBP2 i Call of Duty: Black Ops - multi albo zombie mode na podzielonym ekranie wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LBP grałem, całkiem niezłe :) Ściągnąłem teraz ten dodatek na mova do LBP, zobaczę co i jak. CoD wątpię by luba chciała strzelać :P Coś bardziej w przygodę. Uncharted był ciekawy i nawet grała, szkoda tylko, że nie ma podzielonego ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 5 na coopie wymiata, ale chyba nie ma PL napisów, chociaż raczej idzie się połapać o co biega z podstawową znajomością. Jest jeszcze Kane&Lynch, całkiem fajne w coopie. Albo Army of Two, ale w to już nie grałem, to nie powiem Ci czy to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 09:49, Jagged napisał:

Kane&Lynch 1 czy 2 ? Gra się na podzielonym ekranie ?


Grałem w 1 i tak, split. Całkiem prawdopodobne więc, że 2ka też jest tak zrobiona. Tylko to dość krótkie gry. Przypadkiem nie Ty zadawałeś to samo pytanie, już jakiś czas temu? Przypominam sobie coś takiego w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może i ja :) Nie dostałem wtedy konkretnej odpowiedzi. Teraz z żoną mamy więcej czasu więc wypada w coś pograć. Na razie gramy w dodatek ten prehistoryczny do LBP. A potem się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 06:54, Jagged napisał:

Polecicie jakąś grę na podzielony ekran bym mógł grać z żoną ? Nie może być to gra na
move mimo, że owy posiadam. I koniecznie w polskiej wersji językowej (mogą być same napisy).
:)


Polecam Lare Croft z PSN - świetna gra coop na jednym ekranie - chyba takie gry też mogą być - nie jest po polsku chyba - ale jest tak prosta, że spokojnie sobie poradzicie. No i oczywiście LBP2. Wachałem się czy kupić, bo jedynka była dla mnie perfekcyjna, ale dwójka i tak jest lepsza - to 1000 gier w jednej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 10:09, Jagged napisał:

Być może i ja :) Nie dostałem wtedy konkretnej odpowiedzi. Teraz z żoną mamy więcej
czasu więc wypada w coś pograć. Na razie gramy w dodatek ten prehistoryczny do LBP. A
potem się zobaczy :)

Chce mieć taką żonę ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam betę Socom Special Forces. Śmiech, dno i pięć metrów mułu. Zassałem 750 MB z PSN. Okej. Włączam - a tu łatka 37 MB. Okej. Łatka wrzucona - tu gra uruchamia jakiś swój wewnętrzny manager pobierania, z którego ściąga jakąś chorą 1,5 GB aktualizację z jakiegoś gównianego serwera, idzie jak krew z nosa.
Sony daje popis po raz kolejny. Jak tu się interesować grą w takim przypadku? Oby tylko to było warte mojego cennego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 05:52, Jagged napisał:

Lepiej uważaj na słowa ;) Jak siądzie przy Sims 3 to koniec świata, już sobie nie pogram
:(

Heh, wtedy to nic tylko jej dopingować podczas rozbudowy własnego zamku ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować