PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 17:53, Vanmati napisał:

Mam mikrofon(za 20 zł)wszystko dobrze podłączyłem tak jak na schemacie,sluchawki dzialaja a
mikrofon nie nagrywa,wszsytko mam podgłoszone na maksa,sterowniki nowe do kart Realtek HD Audio,porsze
o pomoc!


Upewnij się czy nie masz wyciszonego "mikrofon - nagrywanie" w sterownikach (mogą tam być także inne opcje - najlepiej próbować metodą prób i błędów i sprawdzać co chwila zwykłym rejestratorem dźwięku wbudowanym w Windowsa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest wyciszony nigdzie wszytko jest okej dodam ze przed chwila udalo mi sie zrobic tak ze gadam do mikrofonu i to slysze w sluchawkach ale na nagrywaniu nic nie ma,bklagam pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakiego mogę użyć programy (najlepiej darmowego) aby nagrać to co mówią do mikrofonu?
I czy ejst jakiś alternatywny program dla FastCapPro.
Wiem, że jest np. Image Recorder,ale zależy mi na jakości. Najlepszy z darmowych krótko mówiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu ten sam problem mam .
Gdy otworzę jakiś plik nieraz i zamknę i otwieram od razu inny to klikam i nic się nie dzieje , tak jakby przez chwilę windows się zaciął i dopiero po chwili się otwiera , albo jak wchodzę w dyski to zamiast od razu to mi się w myszce klepsydra pokazuję i się ładuje :|
Od nowa zainstalowałem Windowsa i chyba było wszystko ok , potem po jakiejś aktualizacji Serive Pack`a 2 to się zaczęło dziać chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:16, Virus 500 napisał:

Nie wiem :| A co to jest ?

już o tym gdzieś pisałem, ale że wyszukiwarka padnięta to powtarzam"
tryb pracy dysku twardego, mogą być 2:
1 pio -dane idą napęd-procesor-ram albo ram-procesor-napęd
2 udma - dane idą dysk-ram albo ram-dysk, dzięki pominięciu procesora mamy potężną zwyżkę wydajności (sprawdzone na sobie, ponieważ windows nie przyjmuje do wiadomości że moja nagrywarka obsługuje udma nagrywanie czegokolwiek kompletnie blokuje komputer, nawet na uruchomienie firefoxa trzeba podczas niego czekać parę minut). sprawdza się to w managerze urządzeń, tam prawym na dysk i właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem ze mi sie sprzent psuje a mianowicie jak daje do napędu jakoms płytke to podczas instalacji zawsze jakis plik jest uszkodzony i mi sie błąd pojawia natomiast kiedy instaluje ową żecz na starym kompie to działa bez zażutu .Prosze momożcie bo sie zagram na śmierć w sapera!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze mi sie gadu psuje nie wiem czemu ale zawsze jak sie chce zrobić dostępny to nie dam rady bo to słoneczko nie zabarwia sie na żówłto i nie moge w ogole sie dostępny zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:14, madafaka123 napisał:

mam taki problem ze mi sie sprzent psuje a mianowicie jak daje do napędu jakoms płytke to podczas
instalacji zawsze jakis plik jest uszkodzony i mi sie błąd pojawia natomiast kiedy instaluje
ową żecz na starym kompie to działa bez zażutu .Prosze momożcie bo sie zagram na śmierć w
sapera!!!!!!!!!

sprubuj włożyć do niego płytę czyszczącą, może soczewka zabrudzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:22, Virus 500 napisał:

W tych kanałach mam wszędzie DMA

hm a nie instalowałeś czasem programów do wyszukiwania lokalnego? np google desktop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:22, Virus 500 napisał:

W tych kanałach mam wszędzie DMA


Jaką taśmą masz podłączony dysk? Przedstawię to obrazowo. Jeśli z niewieloma grubymi żyłkami - nic wyżej DMA nie będziesz miał. Powinieneś mieć podłączone taśmą z wieloma cienkimi żyłkami. Wtedy dopiero pójdzie na UDMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dość mam tego , zamiast się od razu otwierać foldery to mi się cholera ładuję i muszę chwilę czekać i następny problem , coś mi się wali , że jak piszę y to mi z pisze albo piszę z to y mi piszę i inne przyciski mi się pieprzą np. ? to jest_ . Mam ustawiony na Polski programisty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie taki problem, kiedy włożę płytę do napędu to czasami komputer podczas czytania jej tak jakby wyłącza się (nadal działa, ale jest czarny ekran i muszę go resetować). Według mnie to problem z płytą główną - mam 2 napędy i w obu tak jest. proszę o radę

20070923140621

20070923140721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się