PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

/.../

Przerabiałem to tydzień temu. Po kilku minutach gry np. w Crysisa komp zawisał. W ATI Tool w ciągu 10 minut test rozpoczynał się 6-krotnie, przy czym za 6 razem spowodował zwis kompa. ATI Tool ma to do siebie, że jak zapuścisz test to po każdym wykrytym błędzie restartuje test od nowa z zachowaniem ciągłości pomiaru czasu całego testu i odnotowaniem ilości restartów. Już od tygodnia moja 8800GT jest w serwisie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dobra, teraz to na pewno grafika... Tym razem po podłączeniu nawet nie wysyłała sygnału do monitora, czego skutkiem było pojawienie się na ekranie magicznego napisu "no signal". Ehh świetnie, czeka mnie wymiana grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 05:47, tomk88 napisał:

Proponuje sciagnąć oprogramowanie LG do aktulizacji BIOSu nagrywarki ze strony http://pl.lgservice.com/index_b2c.jsp
(trzeba wybrac "sterowniki i biosy" a nastepnie "DVD-ROM/Nagrywarka" i bedzie na 1. pozycji
na liscie).


jedyne co przez to uzyskałem to wywalenie przez tą akutalizacje najnowszych sterowników do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przepraszam że sie wtrącam w temat , lecz drażni mnie jedno pytanie :
Mam płyte główna MSI P4M800 (PM8M2-V) pod AGP , i ona ma socket 775 ,
a program aida32 pokazuje mi że mój procesor ma socket 478.
Czy to możliwe że ta płyta obsługuje ten socket??

prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:10, wiejskichlop napisał:

czy jak uruchamiasz plyte np. z total commandera to dziala normalnie?



Aaa nie wiem,bo nie umiem tego właczyc :p

Ale mysle,ze to wina windowsa bo juz nie formatowałem go z 2,5 roku. Mam pewnie mase syfu na nim i jakieś badziew moze blokować nomrlanie działanie. Jakby był wadliwy napęd to by żadnej płyty nie czytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:38, mokra skarpeta napisał:

hej, mam problem. urochomilem nowego kompa i mam problem. nie slychac dzwieku(mobo Asus
p5k se/epu), stery wgrane, co jest? prosze o pomoc


A do dobrego wejscia podpiąłes głośniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:38, mokra skarpeta napisał:

hej, mam problem. urochomilem nowego kompa i mam problem. nie slychac dzwieku(mobo Asus
p5k se/epu), stery wgrane, co jest? prosze o pomoc


to są głosniki 2:1 5:1? bo jakby co to trzeba też ustawić dobrze w panelu sterowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:45, mokra skarpeta napisał:

normalne, standartowe logitecha, 2.0


to obadaj jak masz ustawione panel sterowania----> audio i tam popatrz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hi,
jako ze ostatnio borykalem sie z problemem z wowem wczoraj na 12 godzin odpalilem memtesta dla sprawdzenia czy z pamieciami jest wsio ok, wczesniej tzn z 1 temu robilem testy i wsio bylo ok, wczoraj po 12h oto wynik
jak widac blad wystepuje w jednym miejscu co chyba by oznaczalo ze problem jest z jedna koscia 2x 1gb Cruciall Ballistic 800Mhz@ 874 na plycie Foxconna P35A, problem mam z wowem tylko system, inne gry programy chodza znakomicie, jedynie mam problem z wowem ktory opisalem w temacie wow.
jakos moze jutro sproboje wyjac jedna kosc i odpalic memtesta i zobacze jak to bedzie wygladalo. jeszcze pobawie sie w zmniejszenie taktowania ale i tak nie sa one az tak wykrecone wiec nie kumam o co chodzi. jakies propozycje co moze byc nie tak?

20080627194636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:49, mokra skarpeta napisał:

ok, na wszelki wypadek sciagne te kodeki realtek, powinienem je miec na plycie z plyty
glownej, ale tam juz jest zaznaczone ze sa instalniete


kliknij moj komputer zaawansowane sprzet i jeśli nie masz zadnego zoltego wykrzyknika to nie instaluj bo tylko zasmieca system i bedzie ci zle działal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:54, mokra skarpeta napisał:

alemi wyswietla ten pytajnik, to co teraz?

pytajnik oznacza że system wyrkrył sprzęt, ale nie ma zielonego pojęcia co to jest (zewnętrzne sterowniki trzeba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:59, mokra skarpeta napisał:

ok, thx za pomoc, wiec zainstaluje te realteki, thx :)


no dokładnie albo masz coś namieszane albo nie wiem ale ci nie wykrywa sprzetu coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się