PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 12:27, Szczur22 napisał:

I takie i takie. Spróbuje tego DivX zainstalować, może to coś da.


Zainstaluj sobie odtwarzacz ALLPlayer... On wykrywa jakich kodeków ci brakuje do otworzenia konkretnego filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:55, Szczur22 napisał:

Ehh, zainstalowałem DivX, i działa, ale tylko dźwięk :D

Spróbuj programem co kolega Pershing podał. AllPlayer powinien zadziałać. Jak nie zadziała, będziemy myśleć dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz ;p od przybytku glowa nie boli :P ale co za duzo to nie zdrowo hehe :P listwa juz wczoraj zamowiona na allegro, a i po nowym roku sobie sprawie zasilacz... jakies te 6 miesiecy bedzie trza przemeczyc czekajac na nowego kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:59, Niedzielka99 napisał:

> Ehh, zainstalowałem DivX, i działa, ale tylko dźwięk :D
Spróbuj programem co kolega Pershing podał. AllPlayer powinien zadziałać. Jak nie zadziała,
będziemy myśleć dalej :).


Próbowałem, ściągnołem kodeki podane przez program, ale on ciągle się ich domaga, i puszcza tylko dźwięk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:11, Szczur22 napisał:

> > Ehh, zainstalowałem DivX, i działa, ale tylko dźwięk :D
> Spróbuj programem co kolega Pershing podał. AllPlayer powinien zadziałać. Jak nie zadziała,

> będziemy myśleć dalej :).

Próbowałem, ściągnołem kodeki podane przez program, ale on ciągle się ich domaga, i puszcza
tylko dźwięk


Spróbuj ściągnąć jakiś program do odtwarzania filmów DVD. WinDVD czy PowerDVD. Zobaczymy, czy odtworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:11, Szczur22 napisał:

> > Ehh, zainstalowałem DivX, i działa, ale tylko dźwięk :D
> Spróbuj programem co kolega Pershing podał. AllPlayer powinien zadziałać. Jak nie zadziała,

> będziemy myśleć dalej :).

Próbowałem, ściągnołem kodeki podane przez program, ale on ciągle się ich domaga, i puszcza
tylko dźwięk



zainstaluj pakiet kodeków ffdshow, ma pomóc, tam jest wszystko, przy instalacji zaznacz odfajkowane opcje, ale z głową, odznacz np mp3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:11, Szczur22 napisał:

Próbowałem, ściągnołem kodeki podane przez program, ale on ciągle się ich domaga, i puszcza
tylko dźwięk


I żaden film się nie chce otworzyć? Ani w avi, ani na DVD?
Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to ja nie widzę innego sposobu jak tylko odinstalowanie wszystkich kodeków i zainstalowanie jakiegoś zbiorczego (podstawowe DivX i XviD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 13:59, pershing napisał:

nie widzę innego sposobu jak tylko odinstalowanie wszystkich
kodeków i zainstalowanie jakiegoś zbiorczego (podstawowe DivX i XviD).


Polecam K-Lite Kodec Pack. Zaiste trzeba jakiegoś egzotycznego formatu, żeby nie potrafił go odtworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Polecam K-Lite Kodec Pack. Zaiste trzeba jakiegoś egzotycznego formatu, żeby nie potrafił go

Dnia 27.12.2006 o 14:04, Anjinsan napisał:

odtworzyć.


Oczywiście koledze Anjinsan''owi chodziło o K-Lite Codec Pack. Nie żebym się czepiał, ale nie chce żeby nieświadomy kolega Szczur22 szukał przez google jakiegoś Kodek Pack :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 14:08, pershing napisał:

Oczywiście koledze Anjinsan''owi chodziło o K-Lite Codec Pack.


Dokładnie tak :) Dzięki za korektę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak zmienić wersję językową Windowsa XP - Home Edition z angielskiej na polską??? Mam płytę z oryginalną polską wersją Windowsa XP - Professional. Czy mogę z Windowsa XP - Home Edition zamienić na polską wersję Windowsa XP - Professional??? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:16, Pepper Ronie napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak zmienić wersję językową Windowsa XP - Home Edition z angielskiej
na polską??? Mam płytę z oryginalną polską wersją Windowsa XP - Professional. Czy mogę z Windowsa
XP - Home Edition zamienić na polską wersję Windowsa XP - Professional??? Proszę o jak najszybszą
odpowiedź!!!!


Po prostu zrobić reinstalacje Windy... Na nową wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:20, pershing napisał:

Po prostu zrobić reinstalacje Windy... Na nową wersję...


A wtedy będę musiał instalować od nowa sterowniki do kart graficznych, DirectX 9.0 c i tak dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:08, pershing napisał:

>Polecam K-Lite Kodec Pack. Zaiste trzeba jakiegoś egzotycznego formatu, żeby nie potrafił
go
> odtworzyć.

Oczywiście koledze Anjinsan''owi chodziło o K-Lite Codec Pack. Nie żebym się czepiał, ale nie
chce żeby nieświadomy kolega Szczur22 szukał przez google jakiegoś Kodek Pack :P


Wiem o co chodziło :P

Dalej nic nie dziala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mój problem polega na tym ze w każdej grze którą zainstaluje i chce pogra , po 5 minutach grania pojawia sie błąd game.exe spowodowany plikiem ntdll.dll próbowałem juz formata kompa(oryginalny windows) , zamiany tego pliku na nowy ale nic nie pomaga ... Błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:24, Szczur22 napisał:

Dalej nic nie dziala :/


To już nie mam żadnych pomysłów... Oprócz reinstalacji Windowsa :P Ale to cię raczej nie interesuje... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:27, Nikt634 napisał:


Mój problem polega na tym ze w każdej grze którą zainstaluje i chce pogra , po 5 minutach grania
pojawia sie błąd game.exe spowodowany plikiem ntdll.dll próbowałem juz formata kompa(oryginalny
windows) , zamiany tego pliku na nowy ale nic nie pomaga ... Błagam o pomoc


A nie masz Ty po prostu jakiegoś wirusa? Którego instalujesz za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się