PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

No więc tak. Najkrócej mówiąc nie działa mi mikrofon w komputerze. Jeśli to coś da, to mam słuchawki Creative Hs-450, ale testowałem też inne mikrofony i żaden nie działał.

Obecnie korzystam z karty dźwiękowej Creative Xtreme Audio, komputer wykrywa ją prawidłowo i z samą kartą nie ma żadnych problemów. Słuchawki/mikrofon podłączone są do przedniego panelu, ale obojętnie, czy podłącze je do wyjść z tyłu (czy to do zintegrowanej karty, czy Creativea) to i tak mikrofon nie działa. Korzystam z Windows Vista i próbowałem szukać różnych metod w internecie, robiłem wszystko tak jak pisali, a mimo to mikrofon nie działa.

Może Wy spróbujecie mi pomóc? :)

Jakby co to mam screeny, pokazujące jak to u mnie wszystko wygląda w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 01:12, kaczek93 napisał:

> Słuchajcie mam problem z grą ARMA 2 gierka jest nówka i jak gram wyskakują jakiś
białe
> czasem czarne maziaje i nie da się grać sątakie jak na screenie nie wiem co mam
robić
> :/ mój konfig w podpisie

Nie chcę być złym prorokiem, ale mój kolega też miał takie rzeczy. Nic mu nie pomogło
oprócz kupienia nowej karty. Życzę ci oczywiscie żeby sterowniki pomogły ale coś mogło
paść w twojej karcie graficznej.


Niestety nie pomogły :/ ale niby spełniam wymagania gry i co ?? jest jeszcze coś co można zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to napisac wiec postanowiłem tu:P otóż moj kolega ma problem z programem o nazwie ventrillo a jego problem wyglada tak ze gdy jest zalogowany na vencie zdarza sie czesto ze w pewnym momencie wszyscy przestaja mowic robi sie cisza na jakies 5 min a po 5 minutach wszystkie glosy z tych 5 min nakladaja sie na siebie. Wie ktos czemu tak to sie dzieje? sterowniki od karty dzwiekowej sobie przeinstalowal ale nic to nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

O 7200GS pierwsze słyszę:P a po drugie to im niższa cyfra po pierwszej tzn. 6xxx, 7xxx itp. tym gorzej ;/
Najprawdopobniej stara 6600GT będzie lepsza;)

PS: ziptofaf czuwa;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież GeForce 7200GS jest nowszą kartą. Tak mi powiedzieli w serwisie. Ostatnio bowiem zepsuła mi się karta 6600GT, a ponieważ w moim komputerze nie opłaca się wymieniać części na dużo lepsze (musiałbym wymienić wszystko) zaproponowali mi GeForca 7200GS... Podobno trochę lepszy od 6600GT. lol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 20:11, Achilleus napisał:

Ale przecież GeForce 7200GS jest nowszą kartą. Tak mi powiedzieli w serwisie. Ostatnio
bowiem zepsuła mi się karta 6600GT, a ponieważ w moim komputerze nie opłaca się wymieniać
części na dużo lepsze (musiałbym wymienić wszystko) zaproponowali mi GeForca 7200GS...
Podobno trochę lepszy od 6600GT. lol?


I co z tego że nowszą? Czyli jak wymienisz 3 letnie Ferrari na nowego Fiata, to też będzie lepiej? 6600GT ma wydajność zbliżoną do 7300GT, karty wydajniejszej od podanego przez ciebie modelu o jakieś 70%...Na twoim miejscu zamiast tej karty wziąłbym gotówkę (o ile ten 6600GT był na gwarancji) - muszą ci za niego zapłacić tyle, za ile go kupiłeś (nie liczy się aktualna cena). A potem na Allegro upolował coś pokroju 7300GT lub 7600GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 20:21, blacklio2 napisał:

Wystarczy że dadzą kartę równą wydajniejszą od zepsutej, kasy absolutnie nie muszą dawać


Myślisz, że w magazynach jeszcze trzymają jakieś stare modele pod AGP? Zasugerowałem Allegro, bo zapewne nic ciekawszego w serwisie nie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 20:24, Achilleus napisał:

A tak na marginesie... To GS na końcu nazwy to nie jest czasami odnośnik do laptopów?

Nie. To jeden z wielu chwytów marketingowych Nvidii :)
Bo to jest (a w zasadzie było, teraz skróty oznaczające wydajność się pozmieniały :)) tak:
Najwyższa wydajność - GTX
Wysoka wydajność - GT
Średnia wydajność - GS
Zerowa wydajność- LE
Np. 6600 występował w wersji 6600 i 6600GT, między którymi było 50% różnicy wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest sprawa sklepu nie nasza, aha przede wszystkim ma być nowa. Nie wiem ile płacił za tego 6600GT, ale jest przecież 4650 DDR2, sklep może wepchać mu tą kartę i w tym momencie on nie ma nic do powiedzenia, karta jest => od 660GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 20:21, blacklio2 napisał:

Wystarczy że dadzą kartę równą wydajniejszą od zepsutej, kasy absolutnie nie muszą dawać


Nie sklep może zaproponować mu towar o podobnej wartości, a to czy będzie chciał towar czy kasę to już jego sprawa. W prawie jest tak, że jeśli na naprawie gwarancyjnej usterki nie można naprawić/ trzy razy była naprawa i nie poprawiło się to klient może zażądać towaru o podobnej wartości w momencie zakupu lub zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o niezgodność towaru z umową, a nie o gwarancji, przerabiałem to ze swoim laptopem

Zwrotu pieniędzy możemy domagać się tylko wtedy, gdy niezgodność towaru z umową jest istotna i wystąpi choć jedna z następujących sytuacji:

• sprzedawca nie jest w stanie doprowadzić towaru do stanu zgodnego z umową poprzez wymianę ani naprawę, bowiem jest to niemożliwe lub wymaga nadmiernych kosztów;

• naprawa albo wymiana nie została wykonana przez sprzedawcę w odpowiednim czasie;

• naprawa albo wymiana naraża kupującego na znaczne niedogodności.

Oznacza to, że zwrotu pieniędzy od razu, bez żądania najpierw wymiany albo naprawy, możemy domagać się tylko w przypadku, gdy wymiana albo naprawa narażałyby nas na znaczne niedogodności. Gdy niezgodność towaru z umową nie jest istotna, możemy jedynie żądać obniżenia ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z routerem .Dostałem dopiero co wczoraj nowego Liveboxa (wcześniej też miałem ,wszystko działało) i jak podłączę kablem Ethernet komputer do pierwszego gniazda (żółte) ,albo konsolę ,to nie działa Internet dla tego urządzenia.Działa tylko w gnieździe drugim ,czerwonym .Zarówno konsola jak i komputer .Wczoraj jeszcze działały obydwa gniazda ,dzisiaj tylko jedno daje Internet ,przy czym lampka miga ,czyli wygląda na sprawne .Ktoś ma pomysł ,dlaczego jedno gniazdo się zepsuło i nie daje mi sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się