Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - oficjalna strona w domenie gram.pl!

46 postów w tym temacie

Jestem z Wami chłopaki - nawet jak nie oficjalnie w teamie :)
Jedno tylko powiem.. 2 porażki na wstępie - mam nadzieję, że do poprawy
1) strona powinna śmigać na każdej w miarę nowej przeglądarce.. rażący tekst na wejście, że userzy Opery są na piedestale nie dodaje chwały...
2) rejestracja na forum -> całkiwity blamaż. Dodajcie więcej moderki jak macie najazd trolli ale uszanujcie czas użytkowników i wyłączcie wymóg rejestracji, gdyż taki wymóg jest dobry dla lamerskich for, gdzie admin ma w głębokim poważaniu userów. [coś o tym wiem jak się powinieneś domyślać sinned :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że każda strona kolektywu jest bardzo ładnie zrobiona (szczególnie Gothic, FM i Baldur` Gate).
Naprawde wiele cennych porad można znaleźść ;) a teraz ide pooglądać dzisiejsze 2 nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu czuję się oszukany z okazji powstania tej strony WoW-a. Czemu - wiedzą pewnie nieliczni.

Brakuje mi tam składu redakcji. Jak niby userzy mają wielbić autorów strony, skoro Ci nawet nie są nigdzie wymienieni :D Cóż jeszcze mogę zarzucić - grafika działów zerżnięta ze strony Blizza i ogólnie jakoś łyso to wygląda.

I może słówko wyjaśnienia: "oficjalna strona w domenie gram.pl" nie oznacza oficjalnej polskiej strony WoW-a (bo takowa nie istnieje i raczej istnieć nie będzie, gdyż Blizz nie da nikomu tego tytułu) tylko oficjalną stronę WoW-a w Kolektywie :) Moje tłumaczenie nie jest nikomu potrzebne, ale lepiej się poczułem jak to powiedziałem na głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować