Zaloguj się, aby obserwować  
nocnyszakal5

GTA: Vice City Stories (PSP)

25 postów w tym temacie

Panowie z Rockstar to jacyś geniusze – jakiś rok temu pokazali już, że na jednym UMDku da się upchać GTA, a teraz szykują tytuł jeszcze większy i ładniejszy od Liberty City Stories.

Graficznie GTA: Vice City Stories spokojnie trzyma poziom gier na „duże” konsole (zresztą znając życie konwersja na PS2 już jest gdzieś tam w planach) – szczegółowo wykonane postacie, olbrzymie miasto, linia horyzontu hen daleko… Do tego dochodzi opcja pływania w wodzie, wpław lub motoróweczkami, oraz latanie różnego rodzaju samolocikami/helikopterami.

Premiera 3 listopada

Chyba to Gta wcale nie wyjdzie na PC:((nASZCZĘSĆIE MAM ps2:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 22:16, nocnyszakal5 napisał:

Panowie z Rockstar to jacyś geniusze – jakiś rok temu pokazali już, że na jednym UMDku
da się upchać GTA, a teraz szykują tytuł jeszcze większy i ładniejszy od Liberty City Stories.

Graficznie GTA: Vice City Stories spokojnie trzyma poziom gier na „duże” konsole
(zresztą znając życie konwersja na PS2 już jest gdzieś tam w planach) – szczegółowo wykonane
postacie, olbrzymie miasto, linia horyzontu hen daleko… Do tego dochodzi opcja pływania
w wodzie, wpław lub motoróweczkami, oraz latanie różnego rodzaju samolocikami/helikopterami.


Premiera 3 listopada

Chyba to Gta wcale nie wyjdzie na PC:((nASZCZĘSĆIE MAM ps2:) )


na ps2 tej gry niebież jak masz psp to znasz moją wypowiedź ......... mam gta lcs na ps2 i co jak gta 3 na psp to wygląda sporo lepiej niż na konsoli a premiera już za 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sie mylisz jest bardziej rozbudowane mowie ci serio tracimy i to wiele :D.Zawsze tracimy jak wychodza lepsze gry na PSP czy to na jakas inna konsole pamietaj o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam z wielka chcecia kupilbym sobie ta gierke ale trzeba wydac ok 300zl:| w media kosztuje 260zl chyba:/jest bardzo droga a narazie wole w nia pograc na kompa:D chociaz byloby milo zabarac sobie swiat gta na wakacje w psp:Dno ale coz trzeba poczekac na jakas promocje:D pozdro for all!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:16, Adamzzz napisał:

Vice City Stories to odpowiednik PeceTowego Vice City - nic nie tracimy na tym.



To zupełnie inna gra. A i owszem, tracicie bez niej wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 15:43, CzystyZysk napisał:

Gra bardzo przyjemna, a grafika wymiata.
I mam też pytanie - Czy istnieje do tej gry spolszczenie?


Nie można zainstalować spolszczenia do gry na psp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 01:37, Tal441 napisał:

> Gra bardzo przyjemna, a grafika wymiata.
> I mam też pytanie - Czy istnieje do tej gry spolszczenie?

Nie można zainstalować spolszczenia do gry na psp.



Czyli tak jak myślałem, szkoda. Ale dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie gdzie znajduje się helikopter którym lata się z turystami czytałem że na terenie lotniska naprzeciwko parkingu przy którym są zbiorniki paliwa ale ja nadal nie mogę go znaleźć czy ktoś może mi dokładnie opisać te miejsce lub przesłać mailem mapę z zaznaczonym punktem itp. I jeszcze jedno czy ten helikopter jest dostępny przed odblokowaniem drugiej wyspy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zajebista ale od gta vice city nie poprawili niektórych błędów. np. (strzelanie przez ścianę wsiadanie, w niektórych okolicznościach koleś się zacina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 14:43, banan541 napisał:

Gra jest zajebista ale od gta vice city nie poprawili niektórych błędów. np. (strzelanie przez
ścianę wsiadanie, w niektórych okolicznościach koleś się zacina)

nie przeklinaj na forum... Gra jest naprawde dobra :) Nie wiem czy wyjdzie jakaś lepsza ale narazie się nie zapowaiada a warto zagrać też w SSX :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować