Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2010 o 20:07, MSPRISON napisał:

Mam takie nietypowe pytanie.. kupowaliście już tego rodzaju odzież : http://allegro.pl/bluza-pilkarska-adidas-adonis-climacool-573307-m-i1213715800.html
? Jak z jakością ? To typowa odzież do sportowego treningu czy może coś więcej ?



co to znaczy coś więcej?

Jest to śliski, nie przepuszczający powietrza materiał który nadaje się tylko na trening chociaż widzę czasem typowych blokerskich dresiarzy którzy na co dzień do swojego dresiwa zakładają własnie takie coś.

Ja osobiście nie lubię tego typu materiału bo się człowiek niemiłosiernie poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 20:07, MSPRISON napisał:

Mam takie nietypowe pytanie.. kupowaliście już tego rodzaju odzież : http://allegro.pl/bluza-pilkarska-adidas-adonis-climacool-573307-m-i1213715800.html
? Jak z jakością ? To typowa odzież do sportowego treningu czy może coś więcej ?


Nie polecam, strasznie się będziesz w tym pocił ! Lepiej wyłóż ponad 100 zeta i kup sobie dres firmy Hummel albo Erima. Na prawdę dresiwa super, wcześniej miałem Erima ponad 2 lata, a teraz od 3 miechów Hummel'' a ( bluza na trening, spodnie do chodzenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc, pisząc, że może to coś więcej, myślałem o tym, iż jest to materiał, który nadaje się właśnie nie tylko do np. treningu. Z Waszych wypowiedzi wynika, że cały ten system climacool wiele warty nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje sklepu internetowego z odzieżą skate, hip-hop. Te które znam to: skate-europe.pl, skateshop.pl, supersklep.pl, hiphopshop.pl, urbancity.pl, selectshop.pl, znacie jeszcze jakieś ? Pomóżcie. Sorry nie wiedziałem gdzie się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące płace z allegro czy np jak coś kupie moge cześc kasy dac płace z allegro a np druga cześc wysłac normalnie z poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 09:40, maziiii napisał:

Mam pytanie dotyczące płace z allegro czy np jak coś kupie moge cześc kasy dac płace
z allegro a np druga cześc wysłac normalnie z poczty?


Ale po co utrudniać sobie życie? Możesz napisać sprzedającemu, że zapłacisz w dwóch ratach, ale to bez sensu- kasa z poczty będzie szła dłużej niż z przelewu internetowego, a poza tym sprzedający może mieć problem z połapaniem się. Lepiej wszystko płacić z jednego źródła i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 11:52, Divii napisał:

Chyba, że to ja się nie znam i takie gry chodzą za takie pieniądze.


Aha.

Mass Effect 2 mozna/mozna bylo kupic za 20-25zl, a za 50zl wersje kolekcjonerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 09:40, maziiii napisał:

Mam pytanie dotyczące płace z allegro czy np jak coś kupie moge cześc kasy dac płace
z allegro a np druga cześc wysłac normalnie z poczty?


Witam

W przypadku zapłaty w systemie Płacę z Allegro powinieneś zapłacić za przedmiot w całości jednym sposobem. Można również zapłacić jednym przelewem kwotę łączną za kilka przedmiotów kupionych u jednego Sprzedającego. Nie ma jednak możliwości zapłaty poprzez Płacę z Allegro tylko części sumy. Zbyt niska kwota wpłaty nie dotrze do Sprzedającego, płatność nie uzyska statusu „zakończona”.

Pozdrawiam
Marcin
Zespół Płacę z Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. W jednej mojej aukcji koszty transportu są trochę niższe niż podałem. Chciał bym to teraz zmienić. Czy jeszcze mogę edytować swoją aukcję, gdy do końca zostały 4 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 15:08, White_Eagle napisał:

Mam do was pytanie. W jednej mojej aukcji koszty transportu są trochę niższe niż podałem.
Chciał bym to teraz zmienić. Czy jeszcze mogę edytować swoją aukcję, gdy do końca zostały
4 dni ?



Tak możesz to zmienić w ustawieniach tej aukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 15:41, White_Eagle napisał:

Nawet jak już są 3 oferty kupna ?


A to nie wiem, jeśli się nie da to napisz w opisie, że cena wysyłki uległa zmianie i jest tańsza od tej podanej powyżej :)
Ja mam aktualnie wystawiony przedmiot ale nie mam ofert i mogę zmienić cenę wysyłki, zobacz,czy u Ciebie się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 15:45, Isildur napisał:

A to nie wiem, jeśli się nie da to napisz w opisie, że cena wysyłki uległa zmianie i
jest tańsza od tej podanej powyżej :)
Ja mam aktualnie wystawiony przedmiot ale nie mam ofert i mogę zmienić cenę wysyłki,
zobacz,czy u Ciebie się da :)


Chyba u mnie nie da rady. Mogę jedynie odwołać oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 15:50, White_Eagle napisał:

Chyba u mnie nie da rady. Mogę jedynie odwołać oferty.


To w takim razie jak ktoś wygra aukcję to mu wyślesz maila, że zmiana ceny wysyłki i podasz mu kwotę ;)
Na pewno się ucieszy, że taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować